Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Mój jak był młodszy, tzn tak ze 2mies temu, potrafił leżeć i słuchać, teraz to różnie- czasami słucha i się uśmiecha a czasami chyba słucha jednym uchem, ale większą frajdę sprawia mu przewracanie kartek. Chociaż jak gdaczę, miauczę i muuuuczę to jestem w centrum zainteresowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja ostatnio zaśpiewałam "czy ktoś widział dziub dziuba" ( 2 wersy w kółko, bo więcej nie pamiętam), młody tak się chichrał w głos, że aż sama popłakałam się ze śmiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 ja jak wracaliśmy z urodzin tesciowej przez 1,5 godziny improwizowałam spiewając non stop bo tylko wtedy Kamil nie marudził (akurat spac mu się nie chciało), córka robiła wielkie oczy a ja "przerobiłam" cały repertuar z dzieciństwa: "ufoludki", "szcotka pasta","puszek okruszek", "zając poziomka", "pieski małe dwa" itd itd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejak a my mamy serie "poczytaj mi mamo" i "codziennie jedna bajka " dostaliśmy od tesciowki zachowala po Jakubie , ja niestety nie spiewam nie mam talentu do tego i głosu chyba mi słoń na ucho nadepnął, ale dużo tańczymy 😎 i sporo czytam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
my właśnie stoczyliśmy z Wojtusiem walkę, łóżeczko dzisiaj mojego synka gryzie, za nic nie chciał zasnąć w nim a najgorsze jest to, że to moja wina, bo od kilku dni pozwalałam mu zasypiać na rączkach, tuliłam go całowałam i jak już zasypiał odkładałam do łóżeczka, no i winna jestem płaczu mojego synka 😞 już wiem że więcej tak nie zrobię, do łóżeczka spać i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie, miałam zapytać, czy Wasze dzieci już tak pewnie siedzą? bo mój Wojtus sam nie usiądzie, muszę nadal podać mu rączki żeby się na nich podciągnął z pozycji lezącej do siadu i jak już siedzi to chwieje się, więc obkładam go poduszkami z każdej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
U nas nocka kiepska..mały cały czas się budził i płakał..w ciągu jednej godziny wstałam do niego z 5razy..
Ma mokry kaszel..i sądzę że to jest tego przyczyna..
Co do siadu to Siyar też sam nie siądzie..chociaż podnosi wysoko głowę i się siłuje by usiąść..a jak siedzi to też chwieje się..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala kompletnie nie chce się podciągać, jakby nie wiedziała że można :P podaje jej palce a ona nie wie co z nimi zrobić a jak próbuje ja podciągnąć to robi mostek, do siadu to sama siada z półleżenia, co do siedzenia to też się chwieje i szybko sie przewraca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia mięciutki kręgosłup to chyba wszystkie nasze dzieciorki mają..
dlatego wszędzie pisze by nie robić nic na siłę bo można go uszkodzić..chyba że dzieciaczki same chcą..bo krzywdy sobie nie zrobią..

Ja mam dziś paskudny dzień..nie wyspana i za przeproszeniem leci ze mnie jak ze zbitej świni...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj w TV oglądałam program dla matek karmiących i kobiet w ciąży. I podali, że warto w czasie ciąży i podczas karmienia piersią pić wodę z JODEM. Ustronianka z Jodem. wczoraj mąż mi kupił i zmieniam się na nią, no pycha. POLECAM. Podobno jak kobieta dostarcza organizmowi 400ml dziennie wody z jodem to dziecko będzie lepiej przyswajało wiedzę. I ogólnie to się nie zaszkodzi a pomoże. A w smaku super....

A tak przy okazji bierzecie jeszcze witaminy co w czasie ciąży????????? bo ja tak, w końcu karmię piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i już sobie na Allegro zamówiłam książkę z bajkami dla Amelki od niedługo zaczynam Jej czytać, Ciekawe jak zareaguje na to..
Dzięki dziewczyny za linki, skorzystałam z Nich:-)
A chrupki kukurydziane to zajęcia dla dziecka i ma frajdę, że jak rodzice jedzą obiadek to ona też się zajada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane !!!
Ja mam dziś paskudny dzień
1. Dostałam pierwszy okres po porodzie 😞 😞 😞 boli brzuch, słabo mi, boli głowa ...
2. Jerzyka chyba bierze przeziębienie bo ma oczka załzawione i kicha często
3. Wczoraj byliśmy u kardiologa i ma niezrośniętą przegrodę między komorami. Lekarz mówi że wiele dzieci tak ma i u jednych się zrasta u innych nie. Że podobno 25 % ludzi z tym żyje i nawet nie wie że to ma. No i za pół roku kolejna wizyta i trzeba to kontrolować.
Chciałam iść dziś na spacer mimo mrozu ale chyba nie dam rady z takim samopoczuciem.
Co do siadania to jak Jurasa potrzymać za rączki to sam siada ale się chwieje więc zaraz kładę go z powrotem.
Wodę z jodem pijam raz w miesiącu 🙂
A witamin nie brałam w ciąży i teraz nie biorę. Jedynie tran już od kilku lat 🙂
Miłego dnia Słoneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,
u nas słonko jak marzenie od rana. Łucja przed chwilą się obudziła i się bawi. Ona też nie siada jeszcze sama, jeszcze za wcześnie. Czasami ją Tomek posadzi w fotelu, to sobie siedzi, nie buja się na boki, ale nie pozwalam mu za często.
co do wczorajszego tematu bajkowego, to ja czytam też małej, najbardziej lubi rymowanki Brzechwy, Tuwima. Wczoraj to aż się śmiała do rozpuku jak jej czytałam takie wierszyki. A śpiewanie też u nas jest lekiem na marudzenie, ulubione piosenki Łucji to "kundel bury" i z pszczółki Maji.

Sabcia, ciekawa sprawa z tą wodą. Muszę spróbować, ja do tej pory cisowiankę piję cały czas niegazowaną. a witaminki biorę prenatal oraz lactinatal na laktacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...