Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

co to wszyscy spać poszli ? 😁 Mój skarbek zasnął dzisiaj wyjątkowo szybko i na razie odpukać (puk puk ) śpi spokojnie..Nadal podaję na noc Viburcol i Ibum - jak wczoraj nie daliśmy Ibum to o 0.30 płacz przez sen był, podaliśmy i spał do 5 tej, pojadł na spiochu i spał do 7.12 bo mój synuś ma jakiś zegarek i zawsze między 7.11 a 7.13 się budzi 😁 jest w tym bardzo punktualny 😁. Mógłby sobie troszkę przesunąć swój zegar w najbliższych 2 tygodniach bo siostrzyczka ma ferie i nie muszę się zrywać jej szykować do szkoły o 7 mej 😜. Ogólnie zauważam (z nadzieją) że długość nieprzerwanego snu wydłuża się u Kamilka-gdyby nie swędzące dziąsła 🙂 Życzę spokojnej nocki wszystkim Mamusiom i ich skarbeczkom 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oli i Evie czy Wasze maluchy tylko na piesi w nocy?

Jasiu od 2 dni pięknie spal pobudki co 3h 🙂ale dzisiaj w nocy znowu meksyk ok.3 pobudka co 10min. przez godzinę 😞 nie wiem co Jasiowi było mocno się wyginał więc może brzuszek(wczoraj miał małe zaparcie)podałam mu ciepła herbatkę koperkowa i ładnie zasnął do kolejnego karmienia o 5tej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też w nocy na cycu jedziemy 🙂 😞 🙂
U nas też kąpanie o 19-tej i o 20-tej mamy czas dla siebie 🙂 nie wyobrażam sobie wieczoru z dzieckiem do 22-ej i potem spać 😞 gdzie czas dla siebie na odpoczynek 😞
Dziś idziemy do kardiologa w związku z tymi szmerami. Ale dopiero na 15:45. Dam znać co się dowiemy.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio przesunęłam kąpiel na 21, bo mała i tak nigdy nie zasypiała wcześniej jak 22-24, a teraz kąpiel, kaszka - próbuję ją zapchac na noc, ale to i tak nie pomaga 😞- i mała zasypia ok 22, ale pobudki i tak co 2 godziny, od 5 co godzinkę i też wyginała się i płakała i nie byliśmy w stanie jej uspokoić 😞 a dziąsełka jeszcze ma twarde, więc nie wiem czy to ząbki 😞 raczej nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety..
Spóźnione ale szczere życzenia dla solenizanta.. 🙂
My też w nocy jesteśmy tylko na cycuszku..i też cały czas są to częste pobudki..
Wiem że kilka z was miało podobny problem z szorstkimi policzkami..czy u waszych dzieci już zniknęły te szorstkie policzki?bo my smarujemy maścią ale ona jakby przestała pomagać..a policzki są bardzo szorstkie..do tego wraca ciemieniucha..;/
Rusała daj znać..mamy nadzieję że będzie wszystko ok
Wojcieszek i Maxiu śliczne chłopaki.. 🙂 a co do fryzurki Wojtka to dłuższe włoski dodawały mu trochę pazurka..ale odrosną przecież..a buźka i tak słodziaszna jest.. 🙂
Noo i znowu mam głupie pytanie odnośnie jedzonka hehehe (nawet się zastanawiałam czy w ogóle wam je zadać)
Mamy kaszkę którą trzeba podać z mlekiem..nie mam laktatora by podać swoje..modyfikowanego to chyba już się nie opłaca(chciałabym jednak jeszcze karmić piersią) i pytanie brzmi (skoro nie można podawać mleczka z kartonu..krowiego)to czy można zamienić je na mleko sojowe..Napiszcie mi co o tym myślicie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!! my wyspani najedzeni maly drzemie a ja pisze
kurcze ale wam wspolczuje tych nocnych pobudek u nas wyglada to tak - tylko mine nie zlinczujcie
7;30 pobudka mleko zabawa i
o 9;00 drzemeczka do 10;00
o 11;30 mleko i drzemeczka 0d 12;00do 13;00
o 13;30 obiadek zabawa
o 15;30 lub 16;00 kaszka na gesto i do 17;00 drzemeczkazabawa
o 19;00 kąpiel mleko z kaszka i
o 20;00 ju z spi do 7;30...
wiec wieczor mamy dla siebi ( no jak Jakub nie siedzi przed kompem)

okka - co do mleka sojowego byla bym ostrozna - wlasnie moze poszukaj kaszki z mlekiem modyfikowanym a jak u was nie ma to zamow na stronie bobovity i przysla ci do domu
http://www.bobovita.com.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/kaszki/

mufka za malym lezy tygrysek i dlatego ma taki fryz
A Wojtusiowi odrosna wloski fakt ze wszystkie przywyczailyśmy sie do jego czuprynki a i wyglada superowo nawet teraz - SŁODZIZNA NASZA- Jakub malemu tez chce sciac by byly rowne ale nie pozwalam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie dziewczyny, u nas naszczescie mala przesypia noce, tylko usypia 22-23... ale spi do rana ok 7 przebudzi sie wydoi cycka i spimy do 9-10 🙂 Teraz nauczyla sie spac z nami i jak ja przeniose do lozeczka to sie upomni 🙂 ale nie chcemy jej uczyc spania w naszym lozku 🙂
Julcia jjuz zdrowa, katarek juz ja nie meczy, wystarczylo try razy wziasc mala na spacerek 🙂
U nas 20 stopni na plusie i do tego piekne sloneczko. Malutka spi juz prawie godzine 🙃
hmm ostatnio po stosunku pojawilo sie u mnie troche krwi, na poczatku myslalam ze o okres, ale przezciez dwa tygodie temu mialam. Mialyscie cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
byliśmy z Wojtaskiem u lekarza w związku ztym katarem i kaszlem, pani doktor powiedziała że nie ma większych zastrzeżeń, dostalismy syropek witaminy i zakaz wychodzenia z domu przez kilka dni, zeby nic się nie rozwinęło u Wojtusia, tym bardziej ze taka pogoda.Oj Aniołku jak ja ci ZAZDROSZCZĘ!!! 😉
Okaa ja nie wiem jak to z mlekiem sojowym wygląda, czy można czy nie można, ja bym też jak dziewczyny radzą kupiła kaszkę z mlekiem którą robi się na wodzie, jesli nie zjadziesz spróbuj przez neta zamówić, ja tez mogę ci przesłać kilka opakowań jesli zechcesz, z tym że w necie chyba taniej niż w sklepie. porównaj sobie, u mnie kosztuje 6zł z groszami.
Oj niewiem Aniołku mi sie nie zdarzyło krwawic po stosunku, ale pewnie to nic poważnego. Może to kres właśnie? po porodzie może się tak rozregulował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku też Ci zazdroszczę 😁 dobrze, ze macie katarek z głowy 🙂
dużo zdrówka dla Wojtusia
my po spacerku, pogoda u nas calkiem całkiem, słoneczko świeci, lekki mrozik w twarz 🙂
Oka nie wiem czy nie wspominałaś, że chcesz kaszke glutenową - ta jest z glutenem http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/produkty/produkt/kaszka_mleczna_manna.aspx ALi bardzo smakowała i raz przesadziłam 😜 dodajesz tylko wode, bo ma juz mleko modyfikowane
anycool nie będzie linczu, ale zazdroszczę takiej regularności i nocek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale hubi ma super brata a te oczka normalnie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zakochalam sie 😲 😲 😲.... ja zastanawialam sie nad imieniem Oskar dla malego ale Jakubowi sie nie podobało 😠 no i kuzyn ma syna Oskara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt Asia ma pieknych synkow i ten wiekszy i ten mniejszy jest cudny 🙂
U mnie usnela malutka, jak zwykle w wozku . Troszku maly ale przesypia ladnie w nim, lepiej niz w lozeczku.
Zaczela ladnie stawac przy lozku 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/d5e9ef03/p1070591.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/d5e9ef03.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/b0d720b1/p1070585.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/b0d720b1.jpg[/IMG][/URL]
Niestety to nie okres, dwa dni temu poleciala krew, zaraz po, a pozniej ani sladu krwi...
Mam nadzieje ze to nic zlego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki dziękuję za rady..zobaczę jeszcze i poszukam tu innych kaszek a jak nie znajdę to zamówię te z neta..
Wszystko mnie boli..;( dostałam dzisiaj miesiączkę..ehhh już zapomniałam jak to jest..;/
Aniołku ale Julka to siksa mała hihihi 🙂
Hubert i braciszek też słodziaki dwa.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czytam bajki, mam taką księgę bajek, Wojtas dostał od mojej siostry, 365 bajek na każdy dzień, ale nie podobają mi się te bajki, takie jakieś amerykańskie 🤨 ale mam za to świetne "Bajki z Afryki" o tym dlaczego na przykład lampart ma cętki? 🙂 chętnie czytam te bajki i nie mogę się doczekać aż Wojtuś będzie rozumiał co mama czyta 🙂
a tato czyta Wojtkowi"Potegę sprzedaży" 😮
Wojtas uwielbiał drzeć gazety, ale jak tylko przeczytałam gdzieś żeby nie dawać dzieciom do zabawy gazet, ponieważ ołów zawarty z farbie drukarskiej może bardzo zaszkodzić dziecku, jeśli na przykład go ślini, potrafi nawet doprowadzić do upośledzenia mózgu, to już nie daję, tak gdzieś przeczytałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytam głównie bajki brzechwy, ale też opowiadania na dobranoc- mamy taką wielką księgę. super są też takie małe twarde książeczki- ostatnio na topie jest u nas "motor marka", o tym jak to Marek bierze na przejażdżkę Alę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka, chyba mam tą samą księgę 365 bajek, czytam je ale wg mnie sa one jakieś dziwne, wolę Brzechwę, np do biedronki przyszedł żuk, w okieneczko puk, puk... większość znam juz na pamięc hehe z resztą sporo, jak sie okazało, pamiętam ze swojego dzieciństwa 🙂
Mój mąż czyta młodemu przewodniki i pokazuje mapy hehe Ja natomiast jak mateusz, był maleńki czytałam na głos trzecią cześć milenium (kryminał)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...