Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

FRANUSIOWY NAJLEPSZE ŻYCZONKA!!

Co do pracy to ja częściowo już wróciłam 🙂 dlatego mam tylko czas z "doskoku" by poczytac o czym piszecie i coś tam wtrącić 😉. Kamil zostaje na 3-4 godziny z teściową na razie albo "wpadam " co 3 godziny by go nakarmić jak musze wybyć i przed i po południu. Najgorzej jest ze spankiem w dzień bo jak mnie nie ma spi max 15-20 minut czasem nawet krócej..ale zaczęły się powazniejsze zlecenia w firmie więc muszę już być 🙂 Czekam na moment aż Kamil zacznie jeść zupki więcej niż nimi pluć 🙂 - to wtedy będzie łatwiej bo będzie o czym nakarmić podczas mojej nieobecności. Jutro mamy szczepienie 😞 i tym samym spotkanie z pediatrą (wiadomo 🙂 ) to się popytamy co już możemy podjadać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justa wszystkiego najlepszego dla twojego Franka.. 🙂
Aniołku..Julka jest przesłodka.. 🙂
Anochi dziękuje.. 🙂 ehh może wam się to wydawać śmieszne ale te całe wprowadzanie jedzenia etapami..co czego ile to na razie gubię się w tym..bo nie ma jak to wyciągnąć cycola i gotowe;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze życzenia dla Frania 😘
ja pierwszy słoiczek jaki podałam Wojtkowi to była marchewka, i podałam ją rzeczywiście, według tego jak się "powinno" a więc dwie, trzy łyżeczki, następnego dnia też kilka łyżeczek, ale na trzeci dzień dałam już pół słoiczka a potem już cały, i tylko z marchewką tak zrobiłam,
teraz już podaję Wojtusiowi cały słoiczek obiadku, jest to albo jarzynowa, albo marchewkowa, ziemniaczki z dynia lub szpinakiem, trzy razy podałam mu już mięsko-królika w potrawce. czasem podaję deserek, morele, albo jabłuszko, zawsze pół słoiczka, starcza wtedy na dwa dni, bo Wojtuś i tak się deserkiem nie najada., tak to u mnie wygląda.Wojtuś ma się dobrze, brzuszek nie boli, kupki są, według konsultacji z Wami są w porządku, podaję mu soczek jabłkowy z miętą rozcieńczony wodą, który chętnie pije. czasem Wojtaszek poliże jabłuszko które jem ja, wyciskam mu z niego troszkę soczku do buzi. nie wiem, wydaje mi się że nie szkodzę w niczym mojemu synkowi. 🙂
byłam u tej kosmetyczki, Wojtka zostawiłam u siostry, wracam i co się okazuje? Wojtas przez godzinę płakał straszliwe 😞 moja siostra nie wiedziała jak go uspokoić co jest grane, już się bała że sąsiad po policję zadzwoni że dziecko porwała i jej się drze... oczka opuchnięte czerwone, a jak mnie zobaczył to od razu rogal na buzi...
zawsze chętnie z moja siostra się bawił, pozwalał na rączkach nosić, ale mama zawsze była w pobliżu, a bez mamy już nie było tak fajnie..., Rośnie maminsynek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy wszystkim za życzenia. Młody od 10 minut śpi, kolacja naszykowana, nareszcie relax 🙃 🙂.
Franek bardzo lubi jedzonko z słoiczków, na razie podaję te po 4 miesiącu, tylko że niestety kupki ma nieciekawe. W piątek idę na konsultację do innego pediatry. Czasami nawet robi kupki jak zajączek, koleżanka się śmieje że wystarczy bobki wysypać i pampers nadal nadaje się do użytku 😮
A dzisiaj zamiast zasypiać to obrócił się w łóżeczku na boczek złapał za szczebelki i główkę podnosił 🙃 Zadowolony był aż piszczał. Nasz mały więzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygnębiona kobieta przychodzi do apteki i pyta przy okienku :
- Macie jakiś naprawdę skuteczny środek na odchudzanie?
-Tak - odpowiada szczupła farmaceutka -Plastry.
-A gdzie się je przykleja ?
- Na usta...



Idzie turysta i widzi bacę drapiącego się w plecy.
- Co, Baco, wsiura gryzie? - zagaduje turysta.
- Nie, w plecy - odpowiada baca.


Mąż pyta się żony blondynki:
- Kochanie... Dlaczego masz jedną skarpetkę zieloną a drugą niebieską?
- Nie wiem... A najdziwniejsze jest to, że mam jeszcze jedną taką parę...

Ojciec ogląda zeszyt synka:
- Oj nierówno literki piszesz.
- To nie literki tato. To nuty.


dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka, dzięki za wskazówki co do jedzonka, też tak będę wprowadzać 🙂
a moja Łusia to też taki mamicycek, nie potrafi u kogoś dłużej wytrzymać, najlepiej jej u mnie albo u Tomka na rękach. Staram się ją nauczyć, żeby innym też dała się ponosić, ale ciężko jak na razie.

aha, Wiola, dziś zauważyłam, że Łucji też się zatrzęsła bródka raz - pisałaś o tym ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...córcia ostatnio się pobawiła fotkami brata 🙂
oto efekty 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/ac99d026/fotki mix.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/ac99d026.jpg[/IMG][/URL]
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/2dcb2b19/zdjä™cie po photoscape.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/2dcb2b19.jpg[/IMG][/URL]

a to mi się najbardziej podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzisiaj mieliśmy lepsza nockę 😁 pobudki i jedzonko tylko o 23, 24, 3, 5 i 8 🙂 wczoraj malej dałam troszeczkę - bo nei chciała jeść 😉- kaszki, qrcze jaka ta kaszka dobra, chyba jabluszko z marchewką, słodka jak masakra, czemu ja za dzieciństwa takiej nie miałam????????????
Wiojojka Wojtuś dużo już zjadł 🙂 moja jeszcze zatyka usta i nie chce łyżeczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.. 🙂
A u nas dziś noc fatalna..tyle razy pobudki..nawet w ciągu jednej godziny po 2..3razy i za każdym razem płacz..nie wiem nawet ile tych pobudek było..ehh jestem wykończona hehehe
Wjojojka i Anochi napiszcie mi jak podajecie jeden produkt..np zupkę albo kaszkę..to czekacie 2..3dni by podać coś nowego?czy od razu??Bo ja podawałam banana ze słoiczka (2dni po pół słoiczka)i odczekałam 2dni i dziś chcę podać ziemniak i marchewka..(i nie wiem czy za każdym razem czekać te 2..3dni)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy! Bo z tym jedzeniem to nigdy nie wiadomo czy się dobrze zrobi. Też mam same wątpliwości, jutro idziemy do pediatry to mam nadzieję, że mi to jakoś wszystko po ludzku wytłumaczy.
Kubek świetny, też musimy takiego poszukać.
A to Franuś na dzień dobry w swoim królestwie
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/f5638c97/dsc01415.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/f5638c97.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja ostatnio kupiłam taką kaszkę: http://dzieciecakraina.net.pl/produkt+Nestle+kaszka+mleczna+manna,1163.html tylko, ze w rossmanie była 2 zł tańsza 🙂 jest na mleku i rozrabia się ją z wodą. od 4 miesiąca. ale jaka jest naprawdę Wam nie powiem bo jej jeszcze nie podałam, 😎
piękny dzionek, więc wymykam na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...