Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewuszki,
najlepsiejszego dla Trzech cudownych dziubasków! dużo zdrówka i samych pyszności 🙂
ale pogoda 😮 do dupki, ale spacer zaliczyliśmy, jak dwa bałwany wyglądaliśmy z Marcinem,ale co tam 😜 obcięliśmy Wojtaszkowi włoski, te co miał z boku te długie pejsy i teraz żałuję 🤢 ale taki chłopczyk dorosły się z niego zrobił w tej nowej fryzurze
śsie moja brodę,wcina moje palce, , zjada moje ramię, oj dziąsełka swędzą 😞
Wojtuś miewa czasem takie drżenie dolnej wargi i bródka przy tym tak mu lata, czy Waszym dzieciom tez się coś takiego zdarza?
i czy któraś z Was daje swojemu maleństwu Kaszkę jęczmienną albo płatki owsiane ? tak myślę, żeby zmienić te mieszanki gotowych kaszek, które teraz podaje, na takie kaszki czy płatki. ciekawe co na Wojtek, który polubił już słodki smak tych kaszek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ŁUCJI, ALI I SZI!

Dziewczyny karmiące piersią - jak wasze maleństwa sypiają w nocy...Jasiu coraz gorzej ...zasypia ok. 19.30 pierwsza pobudka 22-22.30 potem rożnie co 1,5h-3h jak płacze to próbuje go jeszcze utulić żeby zasnął bez karmienia ale nie zawsze wychodzi, z butelki nadal nie pije wiec kaszka chwilowo odpada. No i zaczął nad ranem popłakiwać przez sen,nie dosypia budzi sie już o 6.30 (sypiał do 8) 😞 nie wiem czy to zęby? kropelki homeopatyczne nie działają 😞
Wiojojka Jasiowi też bródka nie drży 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzenia.. 🙂
Wjojojka u nas broda nie lata..ale każde dziecko jest inne..i może Wojtuś tak sobie pomaga na swędzące dziąsełka..Pokaż fotkę obciętego skarba.. 🙂
Koleżanka mi dziś doradziła papkę(tanią i pyszną)dla dzieciaczka.. 🙂 muszę ją wypróbować.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi poślesz mi jeszcze raz tego linka z formularzem na pampersy..??
Evie papka to herbatniki w herbatce koperkowej czy z anyżem..(takiej dla dzieci)zalewasz herbatniki przygotowaną herbatką i papkę miksujesz.. 🙂 ponoć że pycha..:p muszę wypróbować.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za odpowiedzi, ja myślę że to oznaka jeszcze nie do końca wykształconego układu nerwowego, gdzie tak kiedyś przeczytałam, ale w dwóch pierwszych miesiącach, a teraz? może nadal? myślę że nie było mu zimno. zdarzyło się to dwa razy, tzn. dwa razy zauważyłam hmmmmm, muszę czegoś poszukać na ten temat.
co do papki o której Okaa piszesz to ja jeszcze poczekam z herbatnikami, biszkoptami i tym podobnymi do końca 6 m-ca,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mocno drżącą brodę u Twojego dziecka możesz zaobserwować szczególnie kiedy płacze, ale zdarza się również w innych momentach.
Drżąca broda dziecka dowodzi, że jego układ nerwowy nie jest dojrzały. Taka reakcja nie trwa zazwyczaj długo, jednak bądź szczególnie czuła dla dziecka, kiedy nastąpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki moje drogie,[size=4] bardzo dziękujemy z Łusią za życzenia 🙂 i ślemy gorące całuski i uściski dla Alusi i Szi. sto lat!

ależ jestem dziś padnięta, jakoś sobie coś naciągnęłam nosząc Łucję, i teraz mnie łupie w karku, jak starą babcie, eh...

Rusałka, jeszcze nic nie dodawałam do mleczka na noc. Od jutra chcę dodawać troszkę takiej mlecznej kaszki manny, ale to bardziej ze względu na ten gluten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka, u nas idzie kaszka manna, kleik ryżowy i kaszka kukurydziana, wszystkie bezsmakowe, tzn bez owoców i dodatku cukru. młody wcina, najbardziej kleik ryżowy

zdrówka dla solenizantów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu większość mam się prezentowała 🙂 my trochę zajęci codzinnością byliśmy ale teraz też się "ujawnimy" .. 😁

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/88bea2dc/kamilek i mama.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/88bea2dc.jpg[/IMG][/URL]

POZDRAWIAMY 🙃 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
my też szukamy krzesełka do karmienia, ciężki wybór
odkryłam, że ostatnio bardzo często pobudki Ali związane są chyba z trawieniem,bo często jak sie budzi to idzie wielki bąk, a potem jak sie rozbudzi to tylko przy piersi sie uspokaja, bączki zaczęły sie po tym jak Ala dostaje zupki, więc musze nad tym popracować, szkoda, ze mała nie chce pić herbatek to by dostala na trawienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie 🙂
Dzisiaj mamy paskudny dzien. Mala zasmarkana, teraz usnela na chwilke.
A ja mam maly problem, nie wiemczy mam przestac karmic piersia mala, tak mi sutka pogryzla ze niedaje rady ja nakarmic z tej piersi.. Nie wiem co mam zrobic.
PS co do zdjecia to ona tak sie przesunela jak siedziala, jeszcze nie wstaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas było dokładnie to samo przez poprzedni tydzień. Dziś o dziwo Amelka ładnie śpi, a wyszłam z Nią po 11 i do tej pory śpi 🤪 A ja już padam na pysk ☺️ Byłam w różnych sklepach dość daleko od domu, potem do Urzędu musiałam jechać załatwić coś dla męża i przy okienku okazało się, że zdjęcia zapomniałam 😠 I spowrotem do domku, całe szczęście Amelka się nie obudziła to wyszłam z Nią od razu i się udało załatwić.
A wczoraj spaliłam mojego PRZYJACIELA - odkurzacz....... Mój Kochany zawsze pomagał mi sprzątać a ja tak to lubię.... Musimy pomyśleć o nowym, bo ten dokładnie rok temu miał już komis zaliczony, bo oczywiście już go raz spaliłam ale teraz już po gwarancji 🤢 🤢 🤢 A ma dopiero 2,5 lat SZLAK BY GO TRAFIŁ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...