Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieńdoberek kobietki. U nas od rana bielusieńko za oknem i sypie wciąż, wyściubić nosa z domu nie chce mi się, więc chyba dziś nie wyjdziemy na spacerek.leń ze mnie, ale co tam.

Kasiu, Maksiu cudny jest, rzeczywiście Zoś samoś 🙂 😁 a jak się rzucił na tego biszkopta na początku. No a te oczęta to ma prześliczne, niejedną dziewczynę zbajeruje 😉

co do ilości dzieciątek, to ja/my na jednym nie chcemy poprzestać. mi się marzy trójeczka 🙂 sama mam dwóch braci i bardzo sobie to chwalę. no a mój mąż to ma pięcioro rodzeństwa, hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
My niestety mamy chwilowy zakaz wychodzenia z domu przez to chore uszko 😞
Drugi zabek szykuje się do ataku, ledwo przecierpieliśmy pierwszy a tu znowu 🤔 dosyć wcześnie młody zaczął.
Oglądałam Wasze zdjęcia sprzed ciąży 🤪 i tylko tyle o Was laski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedny Dominiczek, niech szybko zdrowieje
mi lekarz zalecił kilkugodzinne spacery 😮 chyba oszalał, jeszcze na wiosne może ok, ale teraz 😮 🤪 niech sam mądrala spaceruje, wiem, że Ala ma suchy kaszel, ale to jest niemożliwe tyle spacerować w tą pogodę, mi się już po godzinie nudzi 😜, a do tego kto mi w domu ugotuje obiad, posprząta itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane !!!
Moja sytuacja nadal nie wyjaśniona 😞 wczoraj rozmowa z rodzicami niewiele dała 😞 może sami dojdziemy do jakiegoś rozwiązania 😞
Mały po szczepieniu miał gorączkę ale do wieczora przeszło 🙂 Dziś strasznie marudzi pewnie wyczuwa emocje mamy 😞 Waży 8300g i mamy skierowanie do kardiologa bo ma szmery w serduszku 😞 podobno nic groźnego ale trzeba kontrolować 😞
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaśka dwa tygodnie przed porodem miałas brzuszek jak ja w 5 miesiącu! 🤪 fajna laska, chciałabym wyglądać tak jak ty mając 40 lat!
racuchów narobiłam że całe forum Brzuszkowe by się najadło, smaczniutkie wyszły 😉 taaaaaaka góra na talerzu 🙂
Rusałko szkoda ze taka przykrość cie spotkała 😞 znasz juz jakieś fakty? w sensie czy twój mąż sie przyznał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, ale bombowo wyglądasz!!!! Super mama laska 🙂
ja to przed porodem miałam brzuch dwa razy większy od Twojego 🙃 teraz nie wiem gdzie mam te fotki, gdzieś na drugim kompie, więc będę musiała je wyszperać.

Wiojojka, przesyłaj mi parę racuszków, mniam mniam. Ja za to piekę dziś chleb z ziarnami różnymi 🙂

Słuchajcie, Łucja od ponad miesiąca zasypiając i w trakcie snu także, zawsze wykręca się o tak:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/b36ba631/img_6351.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/b36ba631.jpg[/IMG][/URL]
zawsze na jeden-lewy boczek. i głowę tak do tyłu daje... nie wiem czy coś z tym robić, czy nie... jak sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juras też tak się mocno wykręca i głowę do tyłu wypycha 🙂
Dziś marudny na maxa 😞 😞 😞 pierwsza próba z kaszką ryżową przegrana 😞 nie chciał jeść to samo z zupką marchewkową z ryżem 😞 😞 jedynie sok i deserek jabłko z marchewką mu smakuje 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Łucja też dziś jakoś mało spała, dwa razy po pół godzinki, za to teraz mi padła na rękach jak kawka i śpi słodko, tylko ciekawe jak długo...

a uspokoiłyście mnie, że Wasze dzieciaczki mają też podobne zachowania przy usypianiu 🙂

Aniołku, może te krostki u Julci to potówki? z przegrzania. Łucja raz miała takie i pomogło posypanie pudrem, można też suchą mąką ziemniaczaną - ponoć nawet jest lepsza od pudru dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane no jestem!!!
Oli zdrowka spoznione ale szczere 😜
Kasiu o ja cie pierdziele jak ja bym chciała tak wyglądać teraz 😎 😎 😎 kurczes sexowna z ciebie mamuska 😁 😁
Mufka!!!!!!! zabawa zabawą ale mimo wszystko kazde dziecko jest inne a ja bym sie zaczela martwić , to nie jest naturalne ułożenie zwłaszcza w czasie snu, zwłaszcza jak ciągnie ja na jedna stronę.... mala moze mieć wzmozone napiecie miesniowe radze isc ci do rehabilitanta od dzieci lub do neurologa niech zrobi testy neurologiczne - testy na odruchy u niemowląt dobry pediatra tez może być ... zrobial bym to dla was ale mieszkacie ciut za daleko a na odleglosc sie za bardzo nie da 😠 😞 poprostu dzidzie trzeba dotknąć by wiedzieć jak gdzie i kiedy się napina wiec dla waszego i mojego spokoju idz i sprawdz....
rusałka jak tam ten twój fircyk...
evie boziunu 47 kg ja tyle wazylam majac 14 lat... 😎

doczytam reszte i cosik dopisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...