Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babeczki,
od rana mnie głowa boli 🤢
Sabcia, też bym brała zielone krzesełko, zwłaszcza, że planujecie kolejnego potomka, a nóż to będzie chłopiec 🙂
Brawa dla Hubcia, jaki silny chłopak, no super 🙂 moja Łusia też tak pręży nóżki jakby chciała już wstawać, czasami lubi sobie na moich kolanach stać, ale nie pozwalam jej za często.
Oli, piękna fotka mam z synkiem 🙂
Anochi, śniłaś mi się dziś - robiłaś wystawę swoich obrazów, a przedstawiały one przede wszystkim Alę 🙂
Kasia, co tam słychać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODOBA MI SIĘ ZDROWY ROZSĄDEK KOGOS Z FORUM WŁAŚNIE NA TEMAT MIESA W SŁOICZKACH GERBEROWSKICH

Nie no, nie przesadzajmy. To nadal jest mięso! A nie wyrób mięsopodobny, czy pseudo mięso jak nagłówku tego pseudo sensacyjnego artykułu (sponsorowanego pewnie przez konkurencję).
Przecież w słoiczku i tak jest wszystko zmielone (albo jak kto woli utracona lub zmodyfikowana jest struktura włókien mięśniowych).
Co wyobrażaliście sobie, że Pani jak z reklamy kupuje pierś z kurczaka w Piotrze i Pawle, albo w Almie, gotuje na parze i mieli w maszynce do mięsa myjąc dziesięć razy przy tym ręce?
Przecież wiadomo, że jest to produkt masowy i musi być wytwarzany przy pomocy maszyn.
Zgadzam się, że nic nie zastąpi domowej kuchni, ale kupując słoiczek idziemy na jakiś kompromis.
I niech ktoś mi udowodni, że jeden sposób wytwarzania jest gorszy od drugiego. Czekam.
W tym artykule zero konkretów - jedynie tania sensacja na poziomie Faktu.


dziewczyny nie powiecie mi chyba ze cała ciążę jadłyście produkty ekologiczne wytwarzane w gospodarstwach ekologicznych , nie zawierających konserwantów różnych E i innych ulepszaczy ???? więc NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no................ja się dzis obracam cały dzień , w koło własnej osi 🙂 🙂 🙂 latam z pustą taczką taki zapiernicz ze załadować nie mam czasu 🙂


ale ale ale ...................do Poznania mam blisko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo dziewuchy co racja to racja, ja tez wiele Brzuchowi zawdzięczam. Myślę sobie, że gdyby nie to forum popadłabym w jakąś straszną depresję poporodową, dół i w ogóle, na pewno gorzej radziłabym sobie ze sobą i w opiece nad Wojtaszkiem. Tak myślę.
tutaj mogę o wszystko zapytać, razem się pośmiać, jest się komu wypłakać, wyżalić, pokłócić 😜 fajne to 🙂
jedna moja koleżanka jak opowiedziałam jej o Brzuchu wyśmiała mnie na maksa, ale ja Was-Nas bronić będę zawsze 😉 choć miewałyśmy wzloty i upadki, pewnie jeszcze niejedne przed nami 🙂 ale co, my rady nie damy myyyyy??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki,
gardło mnie boli, kicham, katar, bleeeeeeee, syrop z cebuli piję
mojego syneczka nawet nie mogę pocałować, nie chcę żeby się zaraził ode mnie 😞
po wszelakich konsultacjach dochodzę do wniosku że już wiem, że mojemu synowi wychodzą zęby, bo do tej pory to nie wiedziałam czy mi się tylko wydaje, czy rzeczywiście. dziąsełka ma napuchnięte i tak zagryza je na moim palcu żeby sobie ulżyć borołczek, pieluchę zjada. ale jednocześnie ciesze się bardzo, że lada chwila mój syn będzie miał pierwszego zęba 🤪 🙃 huurrrraaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chcę tam, gdzie ta rzeczka!!! uwielbiam takie miejsca
uwielbiam las o poranku i słoneczko które przebija się przez konary drzew, zapach rosy i opadającą mgłę. jesienią z samego rana w taką piękną pogodę zakładaliśmy z Marcinem kaloszki i do lasu na grzyby, zamiast zbierać rozkoszowałam się klimatem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...