Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sara 🙂 co tam u Ciebie i Dominisia.. 🙂 pokaż fotkę maluszka 🙂
Gratulacje 1ząbka..u nas póki co zębów brak..ale zaczęły rosnąć włoski na głowie 🙂
A miałam pytać czy któryś dzieciaczek boi się innych ludzi??Mój Siyar negatywnie regauje na tatusia siostrę..jak ją widzi buzia w podkowę i płacz..nie lubi jej wizyt..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie mam żadnych nowych fotek, wrzuce coś może później bo musze przerzucić z aparatu. Aha no i Dominik to już spry chłopak, waży 7750 , nie jest gruby, ale po prostu duży sam z siebie, lekarka powiedziała, ze widocznie tak rośnie po tatusiu 😁, bo ja to zawsze mała byłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za pamięć 🙂

To mój mały solenizant 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/9f1d0cfb/img_9588.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/9f1d0cfb.jpg[/IMG][/URL]

Jasiu nadal nie używa smoka, nie pije mleka z butelki ogólnie Meksyk..a czas ucieka za dwa tygodnie do pracy 😞 😠 🤪 no i płaczliwie się zrobiło czekamy na ząbki już widać pod dziąsłem... Jasiu waży 7300g i ma 68 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karola Jasiek czysta mamusia 🤪
sara no wiesz 🥴 jak mozesz tak mowic 😠 baboku jeden 😎 na uszko sa swietne kulki homeopatyczne nazwe musze sie dowiedziec pomagaja w mig dam znac pozniej - gratulujemy zabka
bulki tez dawno nie bylo i nie wiadomo co sie dzieje 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki Jasio elegancki 😎
Okaa świetnie wyglądałaś i na pewno teraz też, ja nie mam zdjęć takich bezpośrednich ani sprzed ciąży ani z samej końcówki
a tu mały artykuł o tym, ze samo karmienie piersią nie jest dobre http://dziecko.onet.pl/58124,0,43,mleko_matki_to_za_malo,artykul.html
Sara gratulujemy ząbka i niech Dominik szybko wraca do zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maksiu to taki rozbujnik z twarzy 🙂 Ale co jak co jak dla mnie mogli by byc bracmi :P
Karulina, oczka napewno sie naprawia 🙂 a co do zdjecia, slodko wyglada w okularkach 🙂 nie sciaga ich?
Ja gdy poszlam do okulisty z mala to powiedzieli mi "takim malym dzieciem nie sprawdza sie wzroku" 😠 przy okazji chcialam sprawdzic czy wsztsko ok bo ropke miala w oczku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy za mile słowa dla mojego profesorka 🙂Mój pediatra mówił ze czekać ale radziłam sie wujka pediatrę w sprawie skory i mówił zeby lepiej to zbadać to może być objaw jakiejś innej choroby! mam ciocie okulistkę. Jasio byl spokojny i można go było zbadać-metody jak za króla ćwieka wszytko ręcznie 🙂 a skoro jest zdiagnozowany to można leczyc,w ogóle nie zwraca na nie uwagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super ja sie nimi nie interesuje, jak jak mojej zalozylam przewisloneczne to ani minutki nie miala ich na sobie, odrazu zdarla i do buzi 🙂
Wiesz nawet ni bylo widac po zdjeciach ze moze miec zezka 🙂 jak dla mnie ma sliczne oczka 🙂 jest przeuroczym dzieckiem 🙂
Moja nidobrota juz spi przeszlo godzinke !! 🙃 a tak to spi po 10 minut 2 razy dziennie, naszczescie cale noce przesypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babki ile Wasze maluchy spią w nocy? moja Ala śpi ok 8-9 godzin i wieczorem zasypia bardzo późno po długich walkach, od miesiąca jej się odmieniło, wcześniej ładnie zasypiała 😞 smoczek, potrzymałam ją za reke i już spała, a teraz tylko na rekach zasypia, qrde zaczynam sobie wmawiać, że zła matka ze mnie przez to spanie ;( mąż się śmieje, że zaprosimy super nianię i zaczyna Alę straszyć "karnym jeżykiem" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala też kompletnie nie chce butli, z łyżeczki to nawet zje
wieczorem czasem uda mi się ją uśpić ok 20, ale po 21 pobudka i hasa do 24 😠 a potem śpi do 8-9, czyli wyrywa sobie 3 godziny snu 😠
dzięki za artykuł, tylko qrcze co ja małą położę to wrzask i nic nie da spokojne mówienie, bo Ala mnie nie słyszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...