Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny 🙂 ....a co do usypiania to Anochi Twoja Ala nie zasypia przy karmieniu po kąpieli??? Karmisz ją piersią prawda?? Bo mój Kamil też nie zawsze zasypia w łózeczku, jesli jest najedzony to na rękach śpiewm kołysankę i dopiero odkładam sennego i zasypia raz szybciej raz z "oporami" w dzień, bo w nocy usypia mi przy cycu, odkładam i śpi, jak się przebudzi, to karmię lub tulę i zasypia a w dzień to trochę gorzej ale też, na boczek i najczęsciej zasypia bo jest już zmęczony wtedy...Maxik Anycool to jest super chłopak; zasypia sam!! Mój biadolił dzisiaj miał Dzień Marudy akurat a Maxik to Anioł przy moim Marudzie był 🙂 Kamil taki synuś-cycuś jak to mówi mój mąż ale przyznaję-lubi tulenie i dłuższe ciumkanie-bez mamy cyca ciężka sprawa z zaśnięciem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oli masz rację często Ala zasypia przy karmieniu, najczęśćiej w nocy (chociaż dzisiaj urządziła sobie o 3 dwugodzinną zabawe 😞), ale czasami, w szczególnośći wieczorem cycek nie pomaga i tak jak wczoraj dodatkowa godzina noszenia, tulenia itd 🙂 coc chyba wczoraj nei miała dobrego dnia do spania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLI i ANYCOOL fajnie macie, że tak blisko siebie mieszkacie. Fajna sprawa z takimi spotkaniami. Gratuluję. Fajnie silne chłopaki z Waszych synusiów.
Oli jak kiedyś Kamilek nie będzie mógł znaleźć dziewczyny to pokaż mu fotkę Amelki może........????? 😁 😁 😁 😁 😁 Bo ja się w Kamilku zakochałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli, Anycool, ale super spotkanie i super chłopaki, bomba 🙂 Ciekawa jestem jak mój zareagowałby na rówieśnika. Jeszcze nie mieliśmy okazji się przekonać, bo z rówieśnikami to tylko bujamy się po osiedlu, każdy w swoim wózku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE ŚLICZNE CHŁOPAKI 🙂 🙂 🙂 🙂
A ja dziś znowu z bólem brzucha 😞 😞 😞 a tak było fajnie bez okresu 🙂 🙂 🙂 na dodatek leje się ze mnie jak diabli i brzuch boli 😞 😞 😞
Juras jeszcze smacznie śpi 🙂 takiemu to dobrze 🙂
KARULINKO współczuję Ci bardzo daj znać jak przetrwałaś ten dzień mnie to czeka za 19 dni 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Miłego dnia dziewczątka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
u nas Wojtas w nocy tez zorganizował sobie pobudkę, ale pobawił się sam w łóżeczku, nie wiem nawet jak długo, bo drzemałam i tylko przez sen słyszałam że coś tak gada do siebie 🙂 Poszłam do niego a on obrót o 180 stopni i wierzga nóżkami zadowolony 🙂ułożyłam go, włożyłam smoczek do dziuba i zasnął, oj jakie szczęście mnie ogarnęło że nie będzie walki z mamą, 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek
Rusałka, ja też się orientowałam w tej sprawie, pytałam się babki w sklepie dziecięcym i mówiła mi, że te z większą dziurką np. nr 3 są do kaszki.
Łucja pije mleczko z 1.
Wiojojka, a to mały wiercipiętka z Wojtaszka. fajnie, że dał Ci pospać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... właśnie gdzieś wyczytałam, żeby wygotować w wodzie z kwaskiem cytrynowym, spróbuję.

No a Karulinko współczuję Ci bardzo, że musisz wrócić do pracy. Ale na pewno się wszystko poukłada z jedzeniem Jasia. Pracujesz na cały etat? a Łucja też się często budzi w nocy na jedzonko, dlatego pewnie taką ma okrąglutką buzię, księżyc w pełni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Oli i Anycool ale świetne spotkanie..a jakie przystojniaki z Maksa i Kamila.. 🙂 kurcze fajnie tak..która mieszka nie daleko mnie?????hehehe i pisze się wpaść na kawkę..??
U nas dość kiepska noc..Siyar jest chory..;/ w nocy miał 38.6temp..ma mokry kaszel i atar..dzisiaj idziemy do doktora..
Rusałka nie jesteś sama ja też mam bolesny i bardzooo obfity okres..coś strasznego..;/ już zapomniałam jak to jest..(bez niego było tak pięknie..)
A co do usypiania malucha..to mój czasem po kąpieli (a kąpiemy o 18-18.30) jest już taki śpiący marudny..że z ledwością zdążę go nakremować i ubrać..Częśto zasypia przy cycuszku..ale czasem trzeba go na rekach pokołysać..robię to w pozycji siedzącej..wtedy nie odczuwam tak ciężaru..A w dzień wystarczy położyć do łożeczka..mały trochę powierci się i zasypia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojojka z tym karmieniem to ciekawe..ciekawe czy Jaś też tak sam sie wycofa?
a to mój kochany klopsik 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/563548ce/img_9675.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/563548ce.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry.
U nas kolejny dzien, mala ma paskudny kaszel mokry, teraz spi ale co chwile kaszle, biedna meczy sie strasznie, naszczescie noc minela spokonie, ani razu sie nie przebudzila, dopiero po 6 dalam jej cyca 🙂
Anycool i Oli super ze sie spotkalyscie, zazdroszcze 🙂 a moze jjest tutaj ktos z podkarpacia?? 🙂
U nas dzisiaj 22 stopnie, ale nici ze spacerku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA!!! w koncu usiadlam na dupsko od rana walcze z pozadkami i kaprysnym maksiem 😮 😮 nadrobie forum pozniej a terza pochwale sie naszym małym wielkim krokiem w strone raczkowania 😎 😎 http://www.youtube.com/watch?v=M6Vmium84Ls

nic ciut odsapnelam jeszcze lazienka mnie czeka 🤢 ale ja chyba zostawie na jutro 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...