Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rusalka1980 napisał(a):
ciekawe 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=pj_UffB1Mvw
co o tym myślicie ????

hehe, dobre 🙂 pomysłowe 🙂

dziewczyny z Poznania jutro rano będę jechać przez Wasze miasto, więc ok. 5 pomacham Wam na dzień dobry 😉 qrcze pakuję się i pakuje, zawsze miałam z tym problem, ale jak doszła Ala to już totalna masakra, już boję się jak to będzie za rok, dwa, jak dojdą misie, rowerki, pontony i inne atrybuty wakacyjne 😉 eh tylko pogoda się nie zapowiada zbytnio fajnie, podobno w większości ma lać, ale mozę jakoś uda nam się wypocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):
Racja racja admin ma niezłe pomysły 🙂 nawet nieźle rysuje 😉

Dziękuję za słowa otuchy i powiem Wam szczerze że postanowiłam nie przejmować się niepowodzeniami 🙂 najważniejsze to myślenie pozytywne 🙂 a może w powrocie do rodzinnego miasta jest coś niesamowitego 🙂 napewno nie będzie gorzej 🙂
Jerzyk w Naszym domku sypia lepiej niż u dziadków ale nadal mam do 5 pobudek w nocy 😞 😞 😞
Wszyscy zdrowi 🙂 korzystamy ze swej miłości i czujemy się jak zakochani małolaci 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny cieszmy się życiem LATO LATO wszędzie radości z każdym dniem przybędzie 🙂 🙂 🙂

hehe dzięki rusałko 🙂
Coś mi się wydaje, że musiałaś być na mamusie.net, na kalamburach 😁
Będę starał się wprowadzać kolejne zmiany, o ile czas na to pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
Anochi wypoczywaj i milego urlopu 🤪my dopiero w sierpniu bedziemy odpoczywac 🙃 🙃
Buziaczka fajny wozek,bedzie Liwka sie wozic jak dama,tylko troszke drogi jak dla mnie ☺️
moja gwiazda dzis miala tylko jedna drzemke w ciagu dnia,a teraz padla o 18.20 🤪,maz zrobil drinka i lece sie napic
milego wieczorku kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, WOjtas u cioci na podwórku ma podobny basenik ale dżunglę z palmą, która też ma za zadanie chronić przed słońcem i wydaje mi się dość spory, ale to może innej firmy,
wczoraj u nas w Strzelcach był koncert Lady Pank, zawieźliśmy WOjtka do Babci Eli na noc, nakarmiłam go u niej, uspałam i pojechaliśmy.
cały czas myślałam o Wojtasku, bo to jego pierwsza noc u babci była, ale jak się okazało Wojtas ani razu się w nocy nie przebudził i wstał o 6:00 rano, czyli standardowo, zasnął znowu o 8:00 obudził o 9:30 i później jeszcze raz spał od 12:00 do 14:00!! najwidoczniej dobrze mu się śpi u Babci 🙂 Marcina skacowanego po imprezie zawiozłam do Babci do WOjtuska o 9:00, a sama pojechałam na egzamin który zdałam na 5 🙂
ale dobrze sie wczoraj bawiłam, w końcu wyszłam gdzieś z moim mężem, bo tak to albo on wychodzi gdzies na weekend albo ja, albo w domu siedzimy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taki muchomorek ma moja siostra dla swojej córci 🙂 fajna sprawa ale ja kupiłam Jerzykowi inny 🙂

WIOJOJKA gratuluję tej piąteczki 🙂 🙂 🙂

My już u dziadków 😞 na szczęście jeszcze trzy tygodnie i wracamy do siebie 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny pomóżcie i podpowiedzcie co zrobić żeby szkrab nie budził się tak często w nocy ??????????????????????????? Wczoraj wstawałam co godzinę 😞 😞 😞 😞 dziś odsypiałam w dzień 🙂 🙂 🙂 Nie wiem co robić 😞 wiem że już poruszałam ten temat ale może w wakacje udałoby mi się coś wynegocjować z Jerzykiem 🙂 Przypominam karmię piersią nadal 🙂 próbowałam z kaszką na noc 😞 próbowałam podawać w nocy wodę 😞 próbowałam tylko utulać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak to u Ciebie dokładnie wygląda Rusałko z tymi pobudkami? Jerzyk budzi się i krzyczy wniebogłosy czy marudzi, stęka? i czego oczekuje od Ciebie? żebyś przyszła, wzięła na ręce, przytuliła, podała smoczek, coś do picia? i jak szybko zasypia po przebudzeniu się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rusalka1980 napisał(a):
Taki muchomorek ma moja siostra dla swojej córci 🙂 fajna sprawa ale ja kupiłam Jerzykowi inny 🙂

WIOJOJKA gratuluję tej piąteczki 🙂 🙂 🙂

My już u dziadków 😞 na szczęście jeszcze trzy tygodnie i wracamy do siebie 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny pomóżcie i podpowiedzcie co zrobić żeby szkrab nie budził się tak często w nocy ??????????????????????????? Wczoraj wstawałam co godzinę 😞 😞 😞 😞 dziś odsypiałam w dzień 🙂 🙂 🙂 Nie wiem co robić 😞 wiem że już poruszałam ten temat ale może w wakacje udałoby mi się coś wynegocjować z Jerzykiem 🙂 Przypominam karmię piersią nadal 🙂 próbowałam z kaszką na noc 😞 próbowałam podawać w nocy wodę 😞 próbowałam tylko utulać 😞


a wode ile dawalas? ja czytalam zeby dawac wode dluzszy czas niby po tyg juz odniesiesz sukces. ja nie wiem nie testowalam. liwka wstaje tez w nocy czasem jesc...ale wtedy gdy zjesc nie chce wieczorem. ogolnie przez te upaly teraz malo chce jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł joł babolice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale upaly nas dopadły co nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
buziaczka to zes poszalal z wozkiem no nie powiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale najwazniejsze by mial wszystko na czym ci zalezało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasiu my mamy agugu ale ostatnio tez sporo zaleglosci na nim ale to tez super sprawa wlasnie dzieki temmu rodzinka moze podgladac malego.....
ja prowadze jeszcze pamietnik w bebilonie kiedys dalam tu linka ... superowo wyglada po wydrukowaniu 😜 😜
wojojka gratki 5 - no no mamuska zdolna beztyjka!!!!!!!!!!!!!!!! a wlasnie jak twoj brzuszek po 6 wajdera co ???????????????? mam nadzieje ze nie tak jak u mnie!!!!!!!!!!!!!!! 😠
fajowe te baseniki zakupila bym modemu ale nie mamy gdzie tego ustawic i gdzie wykorzystać 😞 😞 😞 😞 a szkoda bo maly uwielbia sie pluskać!!!!!!!!!!!!!!
Asia wszystkiego naj w dniu ur.. zdrowka i jeszcze raz pieniądzów.. 😘 😘 😘
no i moje kocahne malutkie solenizanciki o ktorych ciocia pamieta ale nie zawsze moze wam zyczonka zlozyć ale juz niedlugo bedą sypać sie roczniaki ------- ale ten czas leci ja cie pierdziu --- w zeszlym roku z brzuchem lezalam w szpitalu i tez bylo tak gorąco 😮 😮 😮 😮
a to moj maly przystojniaczek
mycie zabkow nawet niezle mu idzie oto pierwsze starcie sam na sam z nowa szczoteczką
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/ff621c78/mycie zabkow.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/ff621c78.jpg[/IMG][/URL]
http://www.youtube.com/watch?v=ey48d94ZbRI
a tu czaruś
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/bd68529b/słodziak.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/bd68529b.jpg[/IMG][/URL]

buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaale ma wielgaśne piękne oczęta!!!
ciężka sprawa dla każdej mamy jeśli wie, że dzidzia budzi się w nocy bo tak bardzo pragnie wtulić się w mamusie, tylko po to by poczuć ją blisko i móc znów zasnąć, przez ciągłe pobudki noc taka staje się udręką. ale myślę sobie , że jeśli zaprzestaniesz odwiedzania go w nocy i podawania mu piersi na tą chwilkę, nawet wtedy kiedy rozpacza, to na pewno nie zmniejszy jego poczucia że mama go kocha i że jest dla Ciebie najważniejszy i jedyny na świecie. gdyby to mój Wojtuś tak robił, nie wyciągałabym go z łóżeczka, podała coś do picia, smoczek do dziuba, pogłaskała, pocałowała i tak do skutku aż się uspokoi i zaśnie bez piersi.jeśli się uspokoi, wychodź z pokoju, ale nie leć potykając się o własne nogi jak tylko zajęczy, pozwól mu się trochę z tobą podroczyć, pokłócić, po prostu zmęczyć. nie siedź z nim tak długo aż zaśnie, bo wtedy dopiero sobie narobisz nocnego ślęczenia przy nim . jedną noc, dwie, trzy. Do skutku. nie traktuj tego Rusałko w ten sposób że jeśli płacze, to przez Ciebie i że Ty wyrządzasz mu krzywdę. to nieprawda. spróbuj temu podołać, a jestem pewna ze będziesz w końcu zadowolona i wypoczęta 🙂
to ode mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...