Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
WIESZ CO KASIA NIE BĘDĘ NA FORUM Z TOBĄ WCHODZIĆ W DYSKUSJĘ, BO I TAK KAŻDA Z NAS MA INNE ZDANIE NA TEN TEMAT, ALE SKORO ROBIĄ TAKIE MLEKO MODYFIKOWANE, TO PO CO NATURA DAŁA MATKĄ MLEKO W PIESIACH ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



a co było kiedy nie było modyfikowanego a matki nie miały mamki ???? były krowy .....i tak chowały się nasze babcie...........................a teraz mamy WYBÓR I O NALEŻY DOCENIĆ BO NALEŻY SIĘ Z POSTĘPEM IŚĆ A NIE COFAĆ SIĘ............ NIE WOLNO CO RANIĆ UCZUĆ I MÓWIĆ ZE KRZYWDZIMY DZIECI KARMIĄC JE NIEWŁAŚCIWIE BO NIE PODAJEMY WITAMIN ................TO BARDZO KRZYWDZĄCE

KASIA CZUJESZ SIE SKRZYWDZONA?? WEŹ DAJ SPOKOJ.... JA MIESIAC KARMIŁAM I CO KURWA? LIWKA PIEKNA I ZDROWA JAK RYBA!!!! WITAMIN MAŁO? W APTECE W KROPELKACH MOZNA KUPIC 🙂 TYYY A SKAD W MLEKU MATKI WITAMINY? SZTUCZNE WCHŁANIANE 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 KASIA DAJ SPOKOJ ZLEJ TO TO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anycool napisał(a):
co to kurwa ma byc zaraz was wszystkie pogodze .... tylko przez kolano i pachem na dupe .... za spokojnie bylo co ???????????????
po to jest to cholerne forum by sie na min wygadac i miec swoje zdanie ....czulam w moczu ze ten temat skonczy sie klutnia 😠 😠 😠 😠


ANYCOL ALE POWIEM CI ZE NADRABIAŁAM FRORUM NOI OD TYŁU CZYTAŁAM KOLEJNO POSTY I JAK SABCIA TO NAPISAŁA TO CISNIENIE MI SIE PODNIOSŁO ZA NIM DOCZYTAŁAM RESZTE!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


karmienie piersią jest piekne itd itp mleko modyfikowane jest tak stworzone zeby maluchom niczego nie zabrakło
ale wiecie co jak bym mila wybierac to byla bym egoistką i zadbała o swoje cycki 🤪 a kochac młodego bym kochala bez wzgledu na to ... i tak ciaza nam zniszczyla ciala to dlaczego jeszcze cycki 😎 😎 😎 😎
a wlasnie ciekawe ktora lubila karmienie piersia w pierwszych dniach po urodzenie kiedy cycki bolała jak ja pierdziu .... 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczkaa napisał(a):
anycool napisał(a):
co to kurwa ma byc zaraz was wszystkie pogodze .... tylko przez kolano i pachem na dupe .... za spokojnie bylo co ???????????????
po to jest to cholerne forum by sie na min wygadac i miec swoje zdanie ....czulam w moczu ze ten temat skonczy sie klutnia 😠 😠 😠 😠


ANYCOL ALE POWIEM CI ZE NADRABIAŁAM FRORUM NOI OD TYŁU CZYTAŁAM KOLEJNO POSTY I JAK SABCIA TO NAPISAŁA TO CISNIENIE MI SIE PODNIOSŁO ZA NIM DOCZYTAŁAM RESZTE!!! 🙂


mi troszke !!! zaczelam nawet pisac na ten temat ale maly sie obudzila i kicha czylam w moczu ze bedzie burza .....

ja tez karmilam tylko 6 tyg i co malemu niczego nie brakuje a teraz nawet woli tate niz mnie a on go cycem nie karmił 😎 😎 i o taka więż sie zrobiła!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczkaa napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
WIESZ CO KASIA NIE BĘDĘ NA FORUM Z TOBĄ WCHODZIĆ W DYSKUSJĘ, BO I TAK KAŻDA Z NAS MA INNE ZDANIE NA TEN TEMAT, ALE SKORO ROBIĄ TAKIE MLEKO MODYFIKOWANE, TO PO CO NATURA DAŁA MATKĄ MLEKO W PIESIACH ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



a co było kiedy nie było modyfikowanego a matki nie miały mamki ???? były krowy .....i tak chowały się nasze babcie...........................a teraz mamy WYBÓR I O NALEŻY DOCENIĆ BO NALEŻY SIĘ Z POSTĘPEM IŚĆ A NIE COFAĆ SIĘ............ NIE WOLNO CO RANIĆ UCZUĆ I MÓWIĆ ZE KRZYWDZIMY DZIECI KARMIĄC JE NIEWŁAŚCIWIE BO NIE PODAJEMY WITAMIN ................TO BARDZO KRZYWDZĄCE

KASIA CZUJESZ SIE SKRZYWDZONA?? WEŹ DAJ SPOKOJ.... JA MIESIAC KARMIŁAM I CO KURWA? LIWKA PIEKNA I ZDROWA JAK RYBA!!!! WITAMIN MAŁO? W APTECE W KROPELKACH MOZNA KUPIC 🙂 TYYY A SKAD W MLEKU MATKI WITAMINY? SZTUCZNE WCHŁANIANE 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 KASIA DAJ SPOKOJ ZLEJ TO TO 🙂



Madzia właśnie dlatego że NIE jestem przeciwnikiem karmienia butelką poczułam sie skrzywdzona, bo tak jak TY popieram mleko modyfikowane .popieram też cycka i uważam ze i jedna metoda i druga jest The best !!!!! i nie pozwolę sobie żeby mnie ktoś krzywdził stwierdzaniem że w mleku modyfikowanym nie ma witamin i nie karmię dziecka prawidłowo , PODZIELAM TWOJA OPINIE I ZLEWAM 🙂)))))) nie potrzebnie się uniosłam bo nie wart Pac pałaca a pałac Paca 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I CIESZĘ SIĘ ŻE NIE JESTEM OSAMOTNIONA W SWOIM BUNCIE CHOĆ MÓJ BYŁ JAK BURZA 🙂 🙂 🙂

DLA MNIE SPRAWA ZAKOŃCZONA.....


BUZIACZKA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TY WIESZ CO JA CHCE POWIEDZIEĆ .... 🙂 🙂)MAMY WSPÓLNE POGLĄDY NA CO PONIEKTÓRE TEMATY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLI
I WŁAŚNIE TO JEST KONSENSUS ŻE KAŻDY ORZE JAK MOŻE A NIE JEDEN LEPIEJ DRUGI GORZEJ .....................INACZEJ OWSZEM.......CZEMU NIE, PO TO SĄ ALTERNATYWY I NIE KONIECZNIE 4 🙂 🙂 🙂 BUZIOLE DLA KAMIŚKA





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
anycool napisał(a):
co to kurwa ma byc zaraz was wszystkie pogodze .... tylko przez kolano i pachem na dupe .... za spokojnie bylo co ???????????????
po to jest to cholerne forum by sie na min wygadac i miec swoje zdanie ....czulam w moczu ze ten temat skonczy sie klutnia 😠 😠 😠 😠


ANYCOL ALE POWIEM CI ZE NADRABIAŁAM FRORUM NOI OD TYŁU CZYTAŁAM KOLEJNO POSTY I JAK SABCIA TO NAPISAŁA TO CISNIENIE MI SIE PODNIOSŁO ZA NIM DOCZYTAŁAM RESZTE!!! 🙂


mi troszke !!! zaczelam nawet pisac na ten temat ale maly sie obudzila i kicha czylam w moczu ze bedzie burza .....

ja tez karmilam tylko 6 tyg i co malemu niczego nie brakuje a teraz nawet woli tate niz mnie a on go cycem nie karmił 😎 😎 i o taka więż sie zrobiła!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪







LUCYNKO PACHEM PO DUPIE .........................A BRRRRRRRR 🙂 🙂 🙂 🙂 TY PERWERSJO TY 🙂 🙂 🙂 ☺️ ☺️ 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia38 napisał(a):
anycool napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
anycool napisał(a):
co to kurwa ma byc zaraz was wszystkie pogodze .... tylko przez kolano i pachem na dupe .... za spokojnie bylo co ???????????????
po to jest to cholerne forum by sie na min wygadac i miec swoje zdanie ....czulam w moczu ze ten temat skonczy sie klutnia 😠 😠 😠 😠


ANYCOL ALE POWIEM CI ZE NADRABIAŁAM FRORUM NOI OD TYŁU CZYTAŁAM KOLEJNO POSTY I JAK SABCIA TO NAPISAŁA TO CISNIENIE MI SIE PODNIOSŁO ZA NIM DOCZYTAŁAM RESZTE!!! 🙂


mi troszke !!! zaczelam nawet pisac na ten temat ale maly sie obudzila i kicha czylam w moczu ze bedzie burza .....

ja tez karmilam tylko 6 tyg i co malemu niczego nie brakuje a teraz nawet woli tate niz mnie a on go cycem nie karmił 😎 😎 i o taka więż sie zrobiła!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪







LUCYNKO PACHEM PO DUPIE .........................A BRRRRRRRR 🙂 🙂 🙂 🙂 TY PERWERSJO TY 🙂 🙂 🙂 ☺️ ☺️ 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 ..........




oj tam oj tam to lepsze niz głowa o kancik 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
lachony szukam fajnego programu do tworzenia kartek itp mozecie coś polecić!!!!!!!!!!




se popatrz tu o
http://www.dobreprogramy.pl/Paint-Shop-Pro-Photo,Program,Windows,12228.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podczytuję różne fora, ale tu spotkałam się z bardzo niemiłą atmosferą. Kasia 38 bardzo niemiło wypowiadasz się na temat innych użytkowników tego wątku. Obrażasz je i aż dziw bierze, że Ciebie nikt nie krytykuje. Z tego co czytam to Sabcia nikogo nie obraziła, lecz wyraziła swoją opinię na temat karmienia piersią, nikomu nie zarzuciła, że źle karmi swoje dzieci. A Ty Kasia 38 poniżyłaś Sabcię na forum po całej linii. Nikomu nie życzę siedzenia na takich forach z takimi osobami co np Kasia38.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia31 napisał(a):
Podczytuję różne fora, ale tu spotkałam się z bardzo niemiłą atmosferą. Kasia 38 bardzo niemiło wypowiadasz się na temat innych użytkowników tego wątku. Obrażasz je i aż dziw bierze, że Ciebie nikt nie krytykuje. Z tego co czytam to Sabcia nikogo nie obraziła, lecz wyraziła swoją opinię na temat karmienia piersią, nikomu nie zarzuciła, że źle karmi swoje dzieci. A Ty Kasia 38 poniżyłaś Sabcię na forum po całej linii. Nikomu nie życzę siedzenia na takich forach z takimi osobami co np Kasia38.


🙂 🙂 🙂 🙂 Małgosia 🙂 🙂: rozumiem ,że Ty tu nie będziesz już więcej zaglądać skoro siedzi tu taki potworek jak ja 🙂 🙂 🙂jak mi przykro 😞 😞 😞 cóż popłaczę jutro


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/a271a75d/w kąpieli.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-07/a271a75d.jpg[/IMG][/URL]
BUZIOLE

z kuzynem
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/063fb9a0/p1050328.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-07/063fb9a0.jpg[/IMG][/URL]

i z jęzorkiem
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/d5c7baf9/z jęzorkiem.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-07/d5c7baf9.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/79d44689/w kąpieli.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-07/79d44689.jpg[/IMG][/URL]

BUZIOLE



no ciocia Lucynka dziękujemy za spełnienie życzonka, ale Maksiu się zmienił 🙂 ja cie kręcę, zębole superaśnie widać 🙂 🙂się stęskniłam za Wami robaczki poznańskie wszystkie i Madziolowe i Asiowe i Lucynkowe , ale przyjade tam to Was poobrażam na miejscu 🙂 🙂 🙂 a będę we w szpitalu za niedługo u Was to chyba sie spotkamy co??? bo już czas by był na kolejne spotkanko ......tylko jak Wy z taką gangreną wytrzymacie jedno popołudnie co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach kobitki moje wy kochane biję się w pierś mą nie za wielką choć nie małą za to że tak Was tu obrażam 😞 😞 i tak niemiłą atmosferę Wam wprowadzam 😞 co ze mnie za szelma okrutna echhh zlinczujcie Kaśkę koniecznie............


Lucynko ty tym pachem mnie zlinczuj


' niech mówią ,że to nie jest miłość ,że tak się tylko zdaje nam " 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😲mam głupawkę


a Wiola to mówiła że mnie kocha musi jaka masochistka z niej jest lubi jak ją obrażam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
KASKA JEDYNIE CIE UBIJEMY NA MIEJSCU....
😎 😎 😎 😎



ubij mnie ubij Lucynko jak jajko 🙂 🙂: z twoich rąk nawet ubicie zniosę 🙂 🙂 🙂 🙂 ech w imię wspólnie przezywanych porodów dam się ubić nawet komisyjnie


🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
Wiojojka napisał(a):
Maksiu jesteś piękny! mieszanka mamy i taty 🙂


A WSZYSCY MOWIA ZE WYKAPANY TATUS 😠 🥴



Lucy wykapany to na pewno 🙂 🙂 🙂 🙂 ale mi sie sprośnie nasunęło na mysl 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...