Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

hejka!!!!!!
co do basenu to my tez jeziorko wiec co nagrzeje słoneczko to jest a mały nie patrzy jak jest głęboko i czy ciepła czy zimna ważne ze po szyje w wodzie, choć ostatnio na basenie tez bywaliśmy i tam najbardziej odpowiadało mu "dzakuzi"..............



Kamilku sto lat jeszcze miesiąc i roczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nam i basen i jeziorko ogrzewa slonko. hubik dzisiaj nauczyl sie pic soczek przez slomke. hehehe ile to smiechu przy tym bylo. aaaa i mamy pierwsze szycie za soba!!!! maly wyrwal nam drzwiczki od szafki w kuchni bieglam na ratunek ale nie zdarzylam go zlapac. spadly na niego i krew i placz ja histeria wezwalam karetke i 1 szew i taka klamre mamy. kolo oczka ranka malutka ale gleboka do tego na nosku siniak. ehh zapomnialam jak sie nazywam i ile hubi ma miesiecy. wstyd jak nie wiem ale w nerwach tak bywa. sciskamy i slemy buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZENIA DLA NASZEJ ROCZNEJ JULCI I SOLENIZANTA KAMILKA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Trochę Nas nie było bo szaleliśmy u babci 🙂 ale o Was pamiętamy 🙂
Jerzyk też szalał w basenie na balkonie 🙂 woda z kranu letnia nalana bo słoneczko nie dało by rady 😞
Mój synek spaceruje już ze mną po mieszkaniu za jedną rączkę 🙂 🙂 🙂 zrobił się bardzo czuły, dzieli się jedzeniem, przytula i słodko całuje otwierając dzioba 🙂
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo słońca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero wróciliśmy i chcę się Wam pochwalić, Amelka już chodzi sama jak rakieta. Idzie przed siebie taka duma, słodkie to. Duma mnie rozpiera jak cholera... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A dla Juleczki WIELKIE BUZIACZKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Amelka pluskała się w jezierze, bardzo się Jej podobało...
Hubik bidulek, często sekundy dzielą od takich rzeczy...
Cisza tu przez te kilka dni ☺️ ☺️ ☺️Myślałam, że będzie ciężko nadrobić a tu zaledwie kilka tron, szkoda... Ale teraz wakacje i ciepło, więc każdy jest w rozjazdach, dobrze, korzystajmy z tych dni z dzieciaczkami. buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak mnie booooląąąąąąąąąąąąąąa plecyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
masakra jakaś, dzisiaj rano myślałam że nie wstanę z łóżka, już chyba mają dość, noszenia WOjtka na rękach , wiecznego schylania się, on teraz ciagle chce chodzić trzymany za rączki, wiesza się na mnie,
WOjtas mnie obudził ciągnąc za nos, w ogóle zaczął mnie gryźć,szczypać, klepać po plecach..
ale i tak jest najcudowniejszym Wojtaskiem na świecie!!!!
Miłego dnia dziołszeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BARDZO MI PRZYKRO KOCHANA 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 trzymaj się i choć wiem, że teraz to bardzo trudne 😞 sama nie mam już taty od 4 lat 😞 ale mamy nikt nie zastąpi 😞 czas leczy rany i żal 😞 a wspomnienia zostają na zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
Kochane moje, chciałam Was zawiadomić, że wczoraj o 20.35 moja kochana Mama zasnęła w Panu.


Mufcia przyjmij nasze moje i Pawła najszczersze kondolencje 😞 trzymaj się dzielnie , mama jest już spokojna i szczęśliwa i najważniejsze NIE CIERPI ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam moje kochane dziewczyny, otrzymałam i otrzymuję od Was dużo wsparcia w tych ciężkich chwilach. To bardzo cenne.
Mimo ogromnego smutku czuję spokój, bo wiem, że Mama jest w lepszym świecie i wreszcie nie cierpi. Wiem też, że zawsze będzie przy nas swoim duchem i modlitwą, a kiedyś spotkamy się tam na górze na wielkiej fiescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
Mufka napisał(a):
Kochane moje, chciałam Was zawiadomić, że wczoraj o 20.35 moja kochana Mama zasnęła w Panu.


Mufcia przyjmij nasze moje i Pawła najszczersze kondolencje 😞 trzymaj się dzielnie , mama jest już spokojna i szczęśliwa i najważniejsze NIE CIERPI ....


I TERAZ Z GÓRY BEDZIE NA WAS PATRZEC 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka, żadne słowa nie pasują, aby cokolwiek Ci napisać, bo i tak nie będzie to miało większego sensu. Pozostaje tylko wierzyć, że Twoja mama jest już u Pana Boga w lepszym świecie , patrzy na Was z góry i ma Was w swojej opiece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane moje dziewczyny, bardzo dziękuję każdej z Was za te piękne słowa, jest mi ciężko, ale wiem, że tak miało być i Mamie jest już lepiej, o niebo lepiej. Pięknie to ujęłaś Buziaczka : buziaczkaa napisał(a):
mufcia PAMIETAJ - BÓG NIE ZABIERA...BÓG UWALNIA 😘


jak wspaniale, że mamy naszą małą Łucję, dzięki niej łatwiej mi jest to wszystko zrozumieć, przeżyć. Jest taka słodka i rozbrajająca, same dobrze wiecie jak taki maluch może poprawić humor 🙂 i dać siłę. to niesamowite.

piszcie koniecznie co u Waszych dzieciaczków.

uściski.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...