Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja wam powiem dziewczyny co do moich zachcianek to na początku ciązy miałam ogromny smak na kwasne ;D Poporstu mogłam jeść kilogramami kapuste kiszoną ogórki albo śledzie.
Ale teraz znów mi jakos mineło i od dłuższego czasu mam ochote na słodkie co dzinnie musze coś słodkiego zjeść jakis batonik albo na lody mam często ochote ;D
Mieso jadam chociaż żadko bo jakoś objadło mi się ;D jedynie kotleciki z mizeria chyba nigdy mi sie nie przejedzą 😜
Dziś zrobiłam na obiad naleśniki bo miałam juz na nie taka ochote że łooo ;DDD
taki obiadek na słodko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie bylo mnie moze 2 godzinki a tutaj juz 6 stron do nadrabiania 🤪 i ile sie pozmienialo
Kogo ja tutaj wogule widze Agaa sie pojawila gdzie mowila ze ona brzydka i sie moze kiedys pokaze z dzidziusiem a tutaj prosze Agaa nie przesadzaj z ta uroda bo wcale brzydka to ty nie jestes 😘
Ja jesli chodzi o jakies zachcianki to musze zjesc codziennie cos slodkiego taka mam potrzebe a najlepsze dla mnie sa chipsy zielona cebulka bez nich to normalnie dzien stracony 🤢
A tak po za tym to wole bardziej jakies mniej i latwiej strawne zeczy jesc na obiad bo jak zjem cos ciezkiego to puzniej nie za dobrze sie czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosik no jakbys o mnie pisala, ja tak samo na poczatku kwaśne i dodatkowo jeszcze pikantne rzeczy, słodkie mi odrzuciło całkiem, a przed ciążą nie pogardziłam czekoladką 🙂 a teraz wogole nie mam ochoty na pikantne, za to czesto mnie nachodzi na słodkie, tak jak dzis na ciasto a czasem też na ody właśnie, kiedyś taaakie zimno było a ja musiałam zjeść lody, wracaliśmy skądś i jadłam w aucie, bo na zewnątrz za zimno było.. ale to rzadko mnie łapie takie coś że muszę 🙂 a mięso jem ale mało, nie mam na nie specjalnie ochoty ale to właśnie przez to że chyba mi się troszkę przejdło, za to na schabowe do rodziców bym jeździła co niedzielę 😉 a mizeria.. mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już kurde chciała pojeżdzic po sklpach pokupowac chociaż jakies drobiazgi nie wiem co mnie tak ciągnie ;D
a mój mówie poczekaj jeszcze aż płeć poznamy po co sie tak śpieszyć ehh faceci nie rozumieją tego 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nawet nie wiesz ile ja zdjęć przejrzałam 😁 specjalnie dla Ciebie hihi
ale macie smaki dziewczyny 😁 😁 ktoś tu mówił o kwaśnym to zaczełam zajadać właśnie kapuste kiszoną 😁 a przed chwilą ciasteczko... oblęd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wróciłam 😜 I powiem wam, że naprawdę jest duży problem żeby kupić coś unisex. Jak już się np zna płeć to są tak piękne ubranka...Ale coś tam powybierałam. Kupiłam kilka kaftaników, śpioszków, pieluszki tetrowe, smoczki, skarpeteczki i dwie czapunie... Na razie wystarczy. Jak już poznam płeć to kupię wyprawkę do szpitala. I całą reszte pierdółek o których łatwo zapomnieć typu szczoteczka do włosków, gruszka do noska, butelka, nożyczki malunie i takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to chyba kazda cos wzielo na jakies male zakupki ja tez bym sie juz wybrala i duzo zeczy kupila ale to chyba ta pogoda dziewcyzny cos mi sie wydaje wiosna idzie ladna pogoda az chce sie wyjsc a my jak to baby najlepiej zakupki i chyba zadnej z nas poprawia to w 100% chumorek a juz nie mowiac o takich malych slodkich ubrankach ,

Ja tez chyba dopiero poczekam az sie dowiem plci swojego dziecka a jeszcze pozostalo 11 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strasznie przykra sprawa 😞 żona kuzyna męża miała termin na przełom czerwca i lipca, bliźnięta, niestety straciła dzieci 😞 dlatego poczekam, oni mieli już wszystko dla dzieci...strasznie mi smutno, tym bardziej, że oni obaj razem pracują i się widzą codziennie i takie to smutne i przytłaczające w połączeniu z tym co się dzieje i tak krakowska pogoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie to tak jest nie ma reguly wszystko przechodzi pieknie ladnie ciaza nie jest zagrozona kobeta sie szanuje , odzywia sie zdrowo malo pracuje ciaza jak najlepiej sie rozwija a tutaj nagle wielkie bum.....
Juz wlasnjie kiedys byla rozmowa o paleniu, napiciu sie szklanki wina czy piwa, a przyklad zdrowej kobiety jeszcze w tak wysokiej ciazy i wogule Masakra 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...