Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka u mnie w angli sa tylko 2 usg na poczatku i w 21 tygodniu i wlasnie czekam na kolejne usg ja nie chodze prywatnie tylko przez NHS wjec nie place wogule za wizyty tylko jesli chce jakies zdjecia czy filmik to wtedy wplacam pieniazki, eh dziewczynki cos sie dzis strasznie zle czuje nie wiem czy ktoras z was miala jakies skurcze w podbrzuszu ? strasznie dziwne uczucie jak bym miala jakies skorcze jajnikow? hm nie mam pojecia przy tym napady ciepla jak bym miala goraczke i zawroty glowy troszke sie martwie czy wszystko jest wpozadku ale mam nadzieje ze tak jesli ktoras z was miala takie skorcze w podbrzuszu niech napisze lub opisze jak to bylo i czy wszystko jest ok nawet do sklepu nie poszlam bo sie boje ze w kazej chwili moge gdzies upasc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli gdzie Twoje zdjęcie z profilu? 😉
też mnie czasami tak pociągnie od jajnika, podobno to normalne, macica się przygotuje do skurczy porodowych...czyli przedsmak tego co poczujemy potem 🙂
czasem tak mnie zaboli że muszę przystanąć, albo przysiąść, albo jak zakaszle to zaboli bardzo 😞
kupiłam sobie dzisiaj tą piłeczkę ( do pilatessu podobno to jest ) ale jak narazie to boje się że pęknie pod moim ciężarem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam takie skurcze rano i jak za długo siedzę to też. Ale to nic groźnego podobno i dzidzi też nic się nie dzieje. Skoro lekarz powiedział, że to normalne to ja się nie zamartwiam na zapas 🙂
A ja dzisiaj też miałam pobudkę rano o 6 bo mojemu Michałkowi się zegarek na telefonie przestawił i zaczął dzwonić o 5.30 zamiast o 7.30 😁 Oczywiście skapnął się dopiero jak już się wyszykował i nie miał co robić to mnie obudził... 🙂 I znów się nie wyspałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
z Loli ranny ptaszek, ale ona też ma godzinę przesuniętą...hmm tylko teraz nie wiem czy w tył czy w przód 🙂
ćwiczyłam na mojej pilatesowej piłce - polecam, odprężenie dla kręgosłupa niesamowite, a koszt to tylko 30 zł 🙂
marrrtini mój też jest Michał 😁
i od Anuli88 chyba też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również miałam takie skurcze...Dostawałam gęsiej skórki, robiło mi się zimno. A brzuch bolał tak jak bym miała dostać zaraz okres. I jak powiedziałam lekarzowi to mi powiedział, że to normalne, że macica ciągle pracuje i się rozrasta. I że jedne kobiety to czują bo są wrażliwe i wsłuchane w siebie, a inne nie czują nic. Powiedział , że jeśli bardzo mi to przeszkadza to mam brać sobie nospe. Ale mi chodziło tylko o to czy to źle czy tak ma być. Jak powiedział, że to norma to przestałam o tym myśleć. I nie biorę żadnych leków. Bo to nie jest dla mnie ,,ból nie do zniesienia,,. I w sumie to wolę się przyzwyczajać do tego, że boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pileczka podobno dobra sprawa wiem ze w szpitalu gdy idziesz rodzic daja ci taki sprzecior 😁 hihi no u mnie aktualnie jest teraz 8:55 wjec nie ma tragedii ale od samego rana juz sama nie wiem co mam robic 😞 a dzien to dopiero bedzie mi sie dluzyl jak szok ehh 😞 masakra 😞

Tez myslalam ze te skorcze to normalna sprawa bo nagle podbrzusze mi sie robi takie strasznie twarde jak dostawalam skorczy ale wolalam sie was kobitki zapytac czy tez takie macie czy tylko ja 🙂 no bol jest troszke i tez sobie wlasnie tak wczoraj pomyslalam ze skorcze takie malutkie ale co dopiero bedzie puzniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli kolejne gratulacje ode mnie 😁
ania87 jak by mój Michał nazywał się inaczej, to synek na pewno byłby Michał 🙂 bardzo ładne imię i ma dużo fajnych skrótów 🙂 no i przez całe życie można do niego wołać 'misiek' 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...