Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny, od paru dni boli mnie dolny odcinek kręgosłupa, czasem aż tak że zapromieniuje do nóg... 😞 do wytrzymania, ale jednak przeszkadza. wyczytałam, że to normalne...bo macica waży więcej i kręgosłup się dostraja... też tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też tak macie. Ja nawet czasami o mało się nie przewrócę 😜 Rośnie brzuch i kręgosłup zaczyna się wyginać. Żeby ustalić na nowo środek ciężkości. Dlatego boli...Też tak mam. Pomaga jedynie chwila odpoczynku lub ciepła kąpiel albo prysznic.
Durna fryzjerka nie miała racji...Wyglada to tak jak wcześniej tylko moje 10cio centymetrowe odrosty są po prostu innego koloru 🤨 Ale kupiłam mój odcień farby i jutro to naprawie bo jak ja na to panieńskie pójdę z takim łbem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly znam ten ból, sama próbowałam moje ciemne włosy rozjaśniać, aż wkońcu sobie odpuściłam i teraz robie tylko szamponami czekając na swoj kolor 😉
ani85 na pewno go zapytam...ale skoro też tak macie to znaczy że to może być normalne 🙂 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAA aj no mówiłam że w praktyce to troche gorzej 😁 😁 😁znalazłam i doszłam do momentu skopiowania kodu i lipa 😞 😞albo coś robie nietak albo mój rospadający sie komputer płata mi figla,ale raczej to pierwsze 😁 😁 😁ostrzegałam że w sprawach komputera to umnie czarna magia 🙂 😁sprubuje jeszcze pózniej ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niby tak ale tego końca to wciąż niewidać 😞 😞ech pokombinuje nad tym póżniej.mojim zdaniem powinni cos zmienić w tym brzuszku żeby łatwiej było z tymi zdjeciami 😞 😞 😞dla takich jak ja przynajmniej.ja niewiem na naszej klasie to jakoś prościej funkcjonuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki co tam u was ehh ja wczoraj pod wieczor nie za dobrze sie czulam wydawalo mi sie ze mam goraczke takie wyskoki ciepla jak by i strasznie slabo 😞 nie wiem od tego to moze byc???
Jesli chodzi o kregoslup to mam to samo niestety on sie wygina i dlatego tak boli 😞

Mam nadzieje ze wiecie ze nie mozna kapac sie w goracej wodzie ?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli gratuluje 😁 połowa ciąży za Tobą 🙂
wiem, że nie można się kąpać w gorącej wodzie...ale ja po prostu uwielbiam!! staram się już zniżać jej temperature, ale i tak wydaje mi się że przeginam...tylko że znowu długo nie potrafie się wylegiwać w wannie 🙂 jest mi duszno i najchętniej kąpie się przy uchylonych drzwiach 🙂
a co do kręgosłupa to polecam takie duże piłki dmuchane! ja dzisiaj po taką jadę. kosztuje 35zł ( 75cm ) i można na niej pięknie odciążyć kręgosłup, jak i poćwiczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli, no jak by tak o tym pomyśleć to to rzeczywiście jest przerażające 🙂
ale patrz na to z tej strony, że już nie masz wyjścia 🙂 musisz urodzić 🙂
teraz chodzi tylko o to żeby jak najfajniej tą ciąże przejść 😘
aaaa no i miałaś pokazać zdjęcie brzuszka 🙂 ja nie odpuszcze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
dziewczyny, od paru dni boli mnie dolny odcinek kręgosłupa, czasem aż tak że zapromieniuje do nóg... 😞 do wytrzymania, ale jednak przeszkadza. wyczytałam, że to normalne...bo macica waży więcej i kręgosłup się dostraja... też tak macie??

Mam identycznie Agaa.. nawet w nocy mnie łapie ten ból.. a momentami tak promieniuje do nóg, że całe drętwieją i czuję jakbym nie miała w pełni nad nimi władzy..
tylko, że ja mam skrzywienie kręgosłupa, nie boczne, tylko mam wygięty do przodu kręgosłup, przez co macica jest inaczej ulożona, ale nie mam RTG żadnego a teraz nie można zrobić.. napisałam do swojego ortopedy, napisał, że powinnam zgłosić się na gimnastykę kobiet w ciąży, do szkoły rodzenia.. mam ją dopiero 2 sierpnia... eh... słaba porada.. no ale na basen nie chodzę, nic nie robię,więc to brak ruchu pogłębia moje schorzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to niemal norma, bo dużo z Was napisało ze ma takie same problemy. no coż..ja to nazywam kolejnymi miłymi aspektami ciąży 🙂
dianicho ja też od zawsze mam problemy z kręgosłupem, chodziłam nawet na jakieś zajęcia korekcyjne...myśle że im większy brzuch tym będziemy bardziej na te plecy narzekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...