Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaa, mam nadzieję, bo jak nie, to będę musiała siedzieć w domu, ewentualnie na balkonie..
I najgorsze było to, że nie przeszkadzało słońce, jak już zalała mnie ta fala gorącam to za chwilę miałam nogi z waty, i nawet jak stałam w cieniu, (najgorsze że musiałam stać, ławeczka pewnie pomogłaby 🙂) póki wiatr chłodny nie zawiał, a latem powietrze stoi w miejscu, to było tylko gorzej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dianicho najwyżej będziemy siedziec przed kompami, na brzuszku.net płaszczyć tyłki i pisać o wszystkim 🙂 🙂
powiedzcie mi dziewczyny, chce załączyć fotkę przez ten imageshack.com i już od rana mi się ładuje i ładuje...i nie dostałam jeszcze żadnego linku. znacie jakieś inne sposoby? albo czy próbowałyście kiedyś ten?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki no wiadomo ze wakacje to bedzie najgorszy okres w naszej ciazy bo temperatury wiadomo czasami naprawde szaleja wysokie rowniez bedzie cisnienie nie wiem czy czytalyscie ale w takich upalach nie mozna byc wogule na sloncu trzeba sie chowac najlepiej w cieniu nie ma mowy o opalaniu i innych zeczach a jesli nasza ciaza naprawde zbliza sie ku koncowi nie powinnysmy same wychodzic gdziekolwiek powinien byc przy nas kto kolwiek poniewaz jest najwieksze ryzyko zemdlenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaraz ide sie przejscie do parku 😉 bo u mnie dzis ladna pogoda musze tez rozejzec sie za jakimis fajnymi badylkami kozenkami 😁 poniewaz w tym momencie buduje nowe terarium dla mojego stworka 😁 i musze mu jakos ladnie wyposazyc ten domek 😁

Czy ktoras z was ma moze problemy z sutkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
dianicho najwyżej będziemy siedziec przed kompami, na brzuszku.net płaszczyć tyłki i pisać o wszystkim 🙂 🙂
powiedzcie mi dziewczyny, chce załączyć fotkę przez ten imageshack.com i już od rana mi się ładuje i ładuje...i nie dostałam jeszcze żadnego linku. znacie jakieś inne sposoby? albo czy próbowałyście kiedyś ten?


chodzi Ci o wstawienie na forum zdjęcia, które wcześniej wgrasz z komputera?
Ja zawsze używałam fotosik.pl, zarejestrujesz się, wgrywasz zdjęcie i wybierasz odpowiedni kod na forum lub link do zdjęcia..

Lolli, przez to jak się czulam, to jak mam gorszy dzień, a nie zawsze przecież czujemy, że dzisiaj będzie nam słabo, czasem to łapie znienacka..
no ale czasami boję się sama z domu wyjść.. a jeszcze gdzies jechac autobusem?
moja koleżanka źle znosi okres, zwłaszcza pierwszy dzień i kiedyś jechała autobusem, zemdlała, to wiecie co ludzie zrobili? na najbliższym przystanku wysadzili ją na przystanek, nikt znią nie został - pojechali dalej.. a ona ocknęła się na przystanku, zadzwoniła do rodziców, by po nią przyjechali..... ale warszawiacy spieszyli się do pracy...
Latem dochodzi jeszcze to, ze w mieście, wśród bloków jest strasznie gorąco.. jak jedziemy z moim mężem do jego rodziców, to tam jest zawsze ale to zawsze chłodniej, nawet jeśli temprerature mają wyższą, a w mieście - wśród betonowych podwórek i ruchliwych ulic. spalin, ciężko znaleźć cień do odpoczynku no i wymarzoną ławkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo jest 🙂 tak więc chciałabym zacząć serię chwalenia się brzucholami 🙂
mój wygląda właśnie tak:

[URL=http://img341.imageshack.us/i/17tcdsc00942.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5315/17tcdsc00942.jpg[/IMG][/URL]

🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki, przyznam, że zdjęcie zrobilismy z mężem, po tym jak mierząc staniki w sklepie zobaczyłam siebie w innym świetle, w dużym lustrze i zauważyłam, że mój brzuchol jest już zaokrąglony :P
hehe, ale jak założę kurtkę lub płaszcz to jeszcze ludzie nie widzą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że jeszcze z tydzień i zrobię zdjęcie i nawet będzie coś widać 🙂 Muszę powiedzieć,że w końcu zauważyłam, że mam lekko zaokrąglony i nawet już troszkę wystaje!!! He he 🙂 Tak się cieszę, że chodzę w samych obcisłych rzeczach, żeby go Ciągle widzieć 🙂 A mało tego to wczoraj pierwszy raz poczułam jak się rusza moja kruszynka i to naprawdę żwawo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję Marrtini!!
ja tylko bulgotki czuję co jakiś czas i dwa razy psytczek od środka w brzuch, ale czekam na kopniaki! pewnie będe miala ich dosyć, jeśli tam rzeczywiście Gabriel siedzi :P

Ja kupiłam na allegro zestaw ciążowych ubrań, więc mam teraz uważam, że cały kpomplet do noszenia i na lato i na teraz, ale narazie jeszcze korzystam ze swoich ciuszków (poza spodniami, ciążówki noszę od 2 miesiąca.. )bo są bardziej dopasowane i ładniej widać brzuszek, narazie chcę go eksponować 🙂
no i z mężem każdego 15dnia miesiąca robimy zdjęcie brzuszka, mamy tak od 1 miesiąca, więc galeria będzie fajnie wyglądać, kiedyś Wam prześlę - pewnie po porodzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dianicho, chciałam robić dokładnie tak jak Wy, ale najpierw zepsuł się aparat...nie wpadłam na to że można zrobić zdjęcie kamerka internetową...i tak mi mineło do 15tc 😉
ja właśnie wczoraj, po moich ciuchowych zakupach weszłam sobie na allegro a tam zatrzęsienie tanich spodni! fakt, jest szansa że nie będą fajnie pasować, ale za 25zł??? aż zal nie kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85: ja jak rano wstaje nie mam w ogóle brzucha, co troche niepokoi mojego męża 🙂 🙂 jest szczerze zdziwiony, ja zresztą też. potem po śniadaniu pojawia się większa piłeczka, a popołudniu i wieczorem to już taki jak na zdjęciu. i długo miałam efekt przejedzenia, więc myśle że Ty jeszcze z tydzień i będziesz miała piłeczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...