Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Najbliższy H&M mam 100 km dalej 🥴 W tym mieście to tylko banków od wyboru do koloru 😁 Ja dzisiaj w C&A upatrzyłam sobie takie spodnie z tym grubaśnym pasem za 119zł.Ale to rurki i w dodatku chwile miałam je na sobie i zrobiło mi się strasznie gorąco. Ten pas też grzał niesamowicie. A przecież latem muszę też chodzić w takich portkach. Kupiłam więc za 49 zł takie zielonkawe bojówki. Wiązane na środku brzucha ,ale wtedy są za krótkie 😞 Więc opuszczam je na biodra i są git...Jak skejcica wyglądam 🤪 Krok między kolanami. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly przepiękny brzuszek!!!! i największy jaki do tej pory był pokazany 🙂 🙂 nie ma reguły, marrrtini czy Loli szczuplutkie a brzuszki mają małe, a Ty też szczupła a masz taki pięknie dorodny 🙂 achhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki 😞 Nie mam z kim w tym mieście chodzić na zakupy...Może chociaż wy mi doradzicie w Allegro? To ostatni miesiąc kiedy fundusze przeznaczam na siebie.Od przyszłego zaczynam kolekcjonowanie wyprawki i urządzanie mieszkania.
A więc link number one...
http://moda.allegro.pl/item997093347_tunika_dekolt_etniczne_wzory_wiosna_gratis_0179.html
Number two...
http://moda.allegro.pl/item983376376_urocze_tuniki_ciazowe_2w1_rozmiar_m.html
Number three...
http://moda.allegro.pl/item980974617_70_hit_piekna_tunika_z_haftem_elegancka_m_l_38.html
I myślę też o kupnie takich pasów. Bo mam sporo t-shirtów a są teraz zbyt krótkie. A tak mogła bym nosić je z tymi pasami...
http://moda.allegro.pl/item982119482_super_pas_ciazowy_odziez_ciazowa_ubiory_ciazowe.html
Oceniajcie...Chciała bym wybrać jedną tunike i chyba ta w paski najbardziej mi się podoba. A jak macie coś ciekawego to z chęcią obejrze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej podoba się ta pierwsza 😉 dekold ma ogromny, ale Ty jesteś szczuplutka to to może świetnie wyglądać. te dwie to totalnie nie mój gust. a pasy ciążowe są fajne 😉 sama mam biały i czarny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa i ty mi mowilas ze masz taki wielki beboch a tutaj co sie okazuje ze mam identycznych rozmiarow juz brzuszek jak ty 😉 wjec sie nie martw

A co do wlosow na brzuszku tez mnie troszke denerwuja ale z tego co czytalam to nie wolno ich golic ani depilowac a czytalam ze marrtini sobie je wyrywa hmm nie wiem kochana czy to dobrze? moze lepiej poczytaj sobie na ten temat wiem ze po ciazy te wlosy normalnie wypadaja wjec nie zostana one nam juz na cale zycie i te mam je czarne poniewaz jestem ciemnej karnacji i niestety bardzo je widac ale co tam jak wypadna to tyle wytrzymam nie chodze z golym bebochem nigdzie wjec nikt nie widzi a na plaze hmm na plaze to ciezko bo podobno nie mozna siedziec na sloncu w ciazy i nie mozna go opalac wjec napewno tez go nie bede pokazywala nawet jesli bedzie ladna pogoda niestety dziewczynki te wakacje trzeba sobie odpuscic od jakich kolwiek plaz 😞 😞 niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli pokazuj swojego brzucha to się przekonamy 😁 😁
za wyrywaniem włosów też nie jestem...ale to indywidualna sprawa każdej z nas...tak jak lewatywa przed porodem 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ty to masz porównania 😁 Też myślę, że nie powinno się usuwać tych kłaków. One same wypadną. A tak może nie wypadną tylko będą ciągle odrastały. Olać je i tyle 😜 Próbuje pofarbować moje kłaczory...Na czekoladowy brąz. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale czuję, że nic 🤢 Bo ja mam ciemniejsze włosy niż ten odcień teraz, ale fryzerka mi tak doradziła żebym kilka razy zafarbowała jaśniejszym i będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu poruszyłaś kolejna sprawe...jedni mówią że można farbować włosy w ciąży, inni że nie. Mi mój mąż zabronił! (?) A ja się zastanawiam, niech sobie moze włosy dychną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no też słyszałam że się nie powinno farbować włosów, ale jakoś tak do końca w to nie wierzę.. no ale sama nie farbuję 😉 sieknęłam sobie przed ciążą kolorek zbliżony do naturalnego i teraz sobie rosną i nie widać odrostów, nie mają tylko takiego ładnego połysku jak te malowane, ale co tam, przynajmniej się zregenerują troszkę bo już dość zniszczone były, to tak przy okazji ciąży.. ale jakbym miała odrosty takie jak kiedyś jak robiłam blond to bym pomalowała na pewno, to chyba w 1szym trymestrze odradzane jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 mi sie wydaje ze teraźniejsze farby są już łagodniejsze niż kiedy indziej.
co innego dekoloranty czy mocne rozjaśniacze...
ale taki casting? prawie jak szampon? chyba nie ma przeciwskazań żadnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie sie zatstanawiałam czy moge jeszcze zafarbować wlosy 😉

Dziewczyny byłam dzis na USg i nie podali mi jeszcze płci dziecka 😞
a tak chciałam wiedziać 😜
ale fajne widoczki miałam na Ultrasenografia dzidziius był bardzo ruchliwy machał rąćzkami i nóżkami nawet był widac jak ssa kciuka hihi ale byłam szczęśliwa widząc to =)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wkurzyłam sie toroche bo rozmaiwałam z taka dziewczyna co tez tam była na USG, i mówiła Mi że ten lekarz podaje płeć jak chodzi się prywatnie na USG a nie na refundowane 😞
Wiec najprędzej poznam płeć za 6 tygodni jak juz pojde prywtanie na to USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...