Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aga bankowo 😁 😁 😁 bo mój jak się dowiedział że pierwszy trymestr mam ZAKAZ to mimo prób zbałamucenie nie dawał się.... 🤨 🤨 🤨 ale teraz jak już nie ma zagrożenia to i tak mnie hamuje i rzuca tekst "trzeba małe oszczędzać" bo jeszcze się dokształcił, że w spermie jest jakiś składnik, który może w jakiś sposób wpływać na dziecko 😮 😮 czego ja nie wiedziałam...wiedziałam, że stosunek jest dobry na przyspieszenie akcji porodowej 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzucholki 🙂
Witam nową mamę LusięKlusię hehe Klusia idealnie będzie pasowało pod koniec ciąży 😜
Widzę, że macie dylematy apropo`s zbliżeń. Trochę zazdroszczę, bo moje libido gdzieś się zgubiło. Całkowity brak chęci. Raz spróbowałam jakieś dwa tyg temu ale jednak nic. I później brzuch mnie bolał. Na szczęście mój M to rozumie i nie nalega.
Aga to może zabierz go na wizytę do gin przy okazji i porusz ten temat. Jak Twój M usłyszy od lekarki, że można i nic się nie dzieje to się przełamie. Faceci mają lęki przed zrobieniem krzywdy dzidziusiowi. Moja koleżanka miała identycznie, bo jej M się tak bał jej brzucha i seksu, że coś uszkodzi. Dopiero u lekarki zrozumiał, że wszystko będzie ok. No i nadrobili hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa właśnie chce tak zrobić. zabrać go następnym razem nie tyle na usg, co na prenatalne...bo raczej się wybieram. Faceci to są dziwne stworzonka 🙂 Ale z drugiej strony, jak by sytuacja była odwrotna...to nie wiem jak ja bym się zachowała?! Tam wkońcu jest moje dziecko, mały bezbronny człowieczek, a ja mam go tam...szturchać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli właśnie, gdzieś czytałam, że w tym drugim trymestrze to sie chce ze ho ho 🙂 a tu taka lipa...najbardziej napalona i spełniająca standardy to chyba jest ani85 😁 ja nie wymagam od męża zawsze i wszędzie...ale raz by mógł się skusic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ale wy go nie będziecie szturchać, bo nawet nie będziecie mieli z nim styczności. Twojemu M będzie daleko do niego. Mi lekarka powiedziała jak na początku pytałam, że dzidzia odczuwa wtedy przyjemność, ale nie taka jak mama, tylko lekkie bujanie i jest mu wtedy dobrze. Poza tym mama jest rozluźniona i zadowolona więc dzidzia też.
Loli, no to mamy odpoczynek, ja conajmniej do końca ciąży. Wiadomo, że później też. Ale teraz już nie chcę, bo brzuch mnie bolał. A chęci jak nie było tak nie ma ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa ja to wiem!! mój mąż tego nie wie, myśli że go będzie dotykał 🙂 wydaje mi się ze ma po prostu za dużą wyobraźnie...być może zdaje sobie sprawe że będzie daleko od niego, ale sama świadomość go przeraża. A o tym, że skoro mi jest miło to dzieciątku też, też mu mówiłam - nie zadziałało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widzę,że nie tylko ja nie mam zbytnio popędu he he 😁 ale co tam nie martwcie się pewnie niedługo nam przejdzie i nadrobimy wszystko z nawiązką...heh mój mąż by się ucieszył 🤪 Dziś od rana moja kruszynka jest wyjątkowo ruchliwa ....super,że coraz częściej i mocniej je czuję 😁 😁 a jak się czujecie?bo mi od dłuższego czasu nic na szczęście nie dolega i to jest wyjątkowo miły okres ciąży bez zmartwień i jakiś tam obaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyyy
a wi się ranek od stersu zaczyna mam dziś egzamin i nie samowicie się stresuje 😞(
Chociaz jak dotychczas wszystko było ok tez nie miewałam żadnych dolegliwości na szczęście

Tylko dzis te stres ehh 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Agaa no ja mam nadzieje ze sie cos zmieni bo bez jaj 😁 puzniej to tym bardziej nie bedzie czasu na takie zeczy 😞

Loli bardziej dosłowniej tego nie mogłaś ująć - bez jaj 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nerwy to moja wada nie umiem opanować własnego stresu 😞(

Ale dziewczyna nie ma co trzeba dać radeee.
sioperka22: To czeka Cie to za tydzien co mnie dzisiaj ;DD
a to Twój 1 egzamin ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja chciałabym ,żeby to był mój pierwszy raz........daj spokój mam strasznego pecha na tych egzaminach........albo stres mnie weźmie na placu albo na mieście coś odwale teraz pojadę już4 raz 🤢 🤢 🤢 🤢 ostatnio miałam prawie zdane ,ale jakiś frajer mi wymusił pierwszeństwo i mnie oblali........dlatego teraz to już się nie przejmuję kiedyś zdam a póki co mąż będzie mnie woził he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie mam prawojazdy ale jakos nigdy mnie do tego nie ciaglo poniewaz wiedzialam ze nie stac mnie na kupno nowego autka czy nawet jakiegos uzywanego dlatego nigdy nie mialam motywacji aby zrobic prawojazdy ale, teraz wiadomo ze jak dzidzia przyjdzie na swiat to by sie przydalo i napewno bardzo to pomocne nawet czy na jakies zakupy podjechac czy cokolwiek

Jaka u was dzis pogoda? bo u mnie wsumie cieplo ale szaro jak to normalna angielska pogoda :/ ehh mozna dostac depresji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powodzenia w egzaminach dziewczyny! 🙂 🙂ja prawko zrobiłam sobie jak miałam 17 i pół.prezent od rodziców na 18 ale pamiętam jak dziś ten stres 🙂 🙂 😁trzęsłam sie jak galareta 😁 😁 😁ale za pierwszym razem sie udało 🙂trzymam kciuki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik czemu najgorszy? ja tam zdałam za 3 razem :P mój mąż też za trzecim, szwagier za drugim, a szwagierka za pierwszym 🙂 🙂 reguł brak... współczuje bo to dla mnie osobiście był ogromny stres...trzymam kciuki za Was dziewczyny 🙂
a ja właśnie wróciłam z zakupów ciuchowych...niestety spodnie rozmiar większe, ale za to JAKIE WYGODNE!!!!!! tylko że cholernie drogie...179zł...nie myślałam wcześniej ile mogą kosztować, ale ta cena mnie powaliła...no coż jak mus to mus 🙂 a o stanikowych zakupach to nawet mi nie mówcie, naprzymierzałam z 30 sztuk...na moje oko 75C skoro był mi kiedyś dobry to teraz brałam 80C, ale i ten cholera za mały, jak ubrałam 80D okazało się że jest niemal dobry!!! a wygląda jak serio jakaś miska! ohydnie...jeszcze jakiś w kratke wziełam, bo innych ładniejszych to nie było takiego DUŻEGO rozmiaru! 😞 musze isc do normalnego sklepu i kupić jakiś biały...może 75E będzie dobry...? jestem przerażona :P:P
ale gacie mam zarąbiste 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...