Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli dokladnie.
marrrtini masz racje. Zawsze w każdym temacie będą dwa zdania, na tak i na nie 🙂 ja przeciwna nie jestem...zresztą kurcze, nie ma co mówić...będzie co będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm Agaa to nie wiem dlaczego nie chce ci isc ten filmik nie mam pojecia 🤪

Marrrtini kurcze wsumie masz wielka racje dostaniesz znieczulenie i nie masz az tak wielkiej meczarni, chodz z drugiej strony porod naturalny wydaje mi sie ze ma byc pieknym przezyciem niby kazdy tak mowi ale podobno o tym bolu to sie szybko zapomina gdy sie juz masz przy sobie swojego malutkiego skarbka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka mi aktualnie proponowali ale ze nieznam az na tyle jezyka angielskiego polozna mi powiedziala ze chyba nie bedzie mialo to jakiegokolwiek sesu nawet gdyby byl zemna moj chlopak to tak czy inaczej nie przetlumaczy ci wszystkiego, a jest tutaj jeszcze jedna sprawa jak bylam z moim na 1 usg to jak czekalismy na swoja kolejke no to oczywiscie bylismy najmlodsi ze wszystkich rodzicow ktozy tam byli 🥴 tutaj w Angli planowane dziecko zazwyczaj jest kolo 30 gdy sie juz ma przepracowane dorobione itp... wjec juz sie widze na tej szkole rodzenia w obecnosci wszystkich jakis starszych kobiet 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno poród naturalny jest o wiele bardziej intensywnym przeżyciem i bardziej hmm... wzniosłym bo przy cesarce nic nie czujesz i rzeczywiście podobno tak jest, że się szybko zapomina o bólu bo w końcu masz przy sobie SWOJEGO maluszka na którego się tak czeka...Ale słyszałam też dużo opinii typu "nigdy więcej", więc biorąc pod uwagę mój charakter i to, że jestem wąziutka w biodrach zdecydowałam się na cesarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, szkoła rodzenia obowiązkowo 🙂 nie tyle dla mnie, co dla mojego męża 🙂 on to bardzo przeżywa...boi sie krwi i igieł, w szpitalach mdleje...także musi sie oswoić z tym wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marrrtini nie strasz bo ja tez cale zycie bylam waska w biodrach ale poczekaj chwilke 😉
bo ja juz wlasnie zauwazylam ze dupka sie troche poszezyla 🙃 i to jest naturalne wjec jeszcze wszystko przed toba a ja dopiero puzniej to wlasnie zauwazylam tak jak ci kiedys pisalam ze w 13 tyg nic nie bylo widac w 15 pierwszego kopniata a teraz widze ze w moje dzinsiki to juz ledwo ledwo co mieszcze a przytylam tylko z jakies 1,5kg nie wjecej wjec do konca ciazy waskie moze stac sie szerokie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marrrtini, u nas w szpitalu nie możesz sobie tak po prostu wybrać: chce cesarke. przypuszczam, że miałaś taki wybór ze wzgledu na swoja..hmm przypadłość? nie umiem znaleźć odpowiedniejszego słowa..wybacz ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he 🙂 nie no pewnie, że bioderka w ciąży się robią szersze 🙂 Moja bratowa mi ostatnio powiedziała ze zdumieniem(i uśmiechem dziecka które zobaczyło tonę czekolady 😜) - "Ty masz talie, teraz widać!!!" to chyba znaczyło, że troszkę mi się jednak bioderka poszerzyły 🙂 Ale mimo wszystko...Nie poszerzą się tak, żeby dziecko spokojnie się przecisnęło, więc wolę maluszka nie narażać i zrobić cesarkę. Ale ja się boję tycia strasznie, że teraz jem same owoce warzywa i gotowane mięso bez soli. Ale i tak się też już ledwo w swoje dżinsy mieszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa rzeczywiście masz rację. Miałam ten wybór ze względu na to, że niestety mam to cholerstwo 😞 a przy okazji jestem wąska. Ale też dlatego, że ja będę rodzić w klinice prywatnej a tu rodzisz tak jak chcesz. Oczywiście lekarze tutaj namawiają do porodów naturalnych w różnych formach ale mnie nikt nie namawia...
Ale w szpitalach państwowych jak np. masz zalecenie lekarza to też Ci muszą zrobić cesarkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marrrtini tutaj już większość dziewczyn sie w swoje dawne gacie nie mieści 😁 ja w przyszłym tygodniu wybieram się po ciążowe, bo niepotrzebnie brzuch ugniatam i już mnie boli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde marrrtini mnie tez przeraza przytycie nigdy w zyciu nie bylam gruba(tega) i dla mnie to jest troszke dziwne ale z tego co widze mam dobra przemiane materii poniewaz jem co popadnie nie patrze czy kalorie czy cos jem ile wlezie jak jestem glodna sama doktora sie mnie ostatnio zapytala czy stosuje jakas diete ze mam tak wszystko ok jak i badania tak i figure 😁 no ale brzuszek u mnie dziewczyny naprawde z kazdym dniem jak wstaje rano czuje go coraz bardziej jakos powoli jak by zaczol mi troche przeszkadzac wiadomo ze jak czlowiek nie jest przyzwyczajony z takim bebochem chodzic a tutaj kazdego dnia jego obwod wzrasta no to masakra, ale powiem wam ze wspolczuje tym meszczyzna co nosza takie bebochy przed soba :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha czemu współczujesz? się chopy zadniedbały, piwska dużo piły to teraz mają 😁
ale fakt, ja też ostatnio zwróciłam uwagę na 'mięśnie piwne" facetów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam przykład mięśnia piwnego w domu i teraz też jakoś bardziej zwracam na to uwagę 🙂 Mnie też właśnie jakoś brzuszek pobolewa jak noszę obcisłe ciuszki ale na razie nie zmieniam garderoby, jedynie obuwie bo mnie wczoraj lekarz opierniczył, że w takich szpilach chodzę...A co do zdjęcia to ja nie mam co pokazać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...