Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ja się przyznam...że przez Was dziewczyny już biore udział w 3 aukcjach na allegro!! 🙂 szaleństwo 🙂 jedną już wygrałam...ale ciuszki takie bardziej dla dziewczynki, więc....jak będzie chłopak to hmmm 🙂 🙂 🙂 ale czy ja wiem czy taniej? np. za 5 rzeczy z H&M razem z przesyłką zapłaciłam 35zł ( 15zł przesyłka ). Nie znam się jeszcze na cenach ciuszków, ale wydaje mi sie że niedużo drożej było by za nowe rzeczy. a może się myle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja nie mam żadnych wolnych środków na zakupy póki co dlatego wszstko co bedzie potrzebne planuję kupić na raz gdzieś na wakacjach, może jakaś zniżka będzie za takie hurtowe zakupy 🙂 chyba że mi coś w oko wpadnie przypadkowo wcześniej, bo póki co nie wchodzę nawet do takich sklepów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aqaa też kiedyś zaczynałam od zakupów na allegro ,ale powiem Ci szczerze ,że odkąd zaczęłam chodzić po sklepach dziecięcych to z allegro zrezygnowałam ,bo mało kiedy udaje się coś kupić taniej i nowe rzeczy często bywają tańsze i ładniejsze u mnie w mieście łatwo znaleźć dużo promocji ,więc wolę nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki
jak sie tak czyta i czyta o tych zakupach to normalnie az sie wciaga coraz bardziej i by sie normalnie wyszlo z domu i poszlo cos kupic 🤨 u mnie niestety tez nie przelewa sie pieniazkami i wsumie ubramka z Angli nie sa drogie ( ale sa za to bardzo piekne) np. 3 pary skarpeteczek kosztuje 1,20funta .
No ale najbardziej przeraza mnie kupienie wozka i lozeczka tutaj niestety nie mam od kogos dostac ale pewnie gdybym byla w polsce to i lozeczko i wozek by sie od jakiejs cioci dostalo tutaj niestety trzeba sobie radzic samemu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...przekonamy się co to mi teraz przyjdzie, w jakim stanie będzie 🙂
i tak musze wybrać się na większe zakupy, bo powoli w normalnych spodniach siedziec nie potrafie, tak mnie gniecie i boli...i tak chyba długo wytrzymałam 🙂
sioperka, nie będe czytać poprzednich postów...bo za dużo ich 😁 wiesz co będziesz miała??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli to wracajcie do Polski 🙂 ale racja...ciuszki to jeszcze jakoś tam tanie są. ale jak ma się wywalić 200zł na pięęęękny komplet do łóżeczka to trochę się to odczuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie moge zostawic mojego chlopaka tutaj tak , on ma tutaj prace i wogule a co ja sobie tak zjade poprostu do polski ?
A nawet jak bysmy chcieli zjechac do polski to co w tej polsce nas czeka ? ciezko o prace o wogule..

no tutaj zeby kupic jakis normalny wozek trzeba wydac gdzies okolo 300 funtow 🤪 + lozeczko z 170 no to juz prawie 500 funtow no to jest z 2000 zl a to nie jest jakas mala sumka ktora chodzi po chodniku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli rozumiem Cie, moja kuzynka wyjechala do pracy do Anglii i siedzi juz tam 3 rok. najpierw sie zastrzegała ze na pewno wróci! a teraz poznała szkota i już wracac nie chce. Bo tak jak mowisz to do czego? Ja od ponad roku szukam pracy, wkoncu zdecydowałam się na ciąże, bo ile cholera miałabym czekać na umowe o prace?? 😞 a tak urodze sobie dzieciątko,odchowam, a potem do roboty 🙂 jestem naiwna optymistką - wierzę że w Polsce zmieni się na korzyść 🙂
Loli a długo już tam mieszkacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka to ja może wczesniej, zależy czy się dzieciątko dobrze ułoży 🙂 23. mam wizyte.
myśle cały czas nad tymi prenatalnymi...piękna pamiątka, ale czy ja wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tutaj jest juz 1 rok i 4 miesiace a moj chlopak hmm z listopadzie bedzie juz tutaj 4 lata wjec czas leci 😉

Jaka u was pogoda? bo u mnie zapowiadali cieplutki weekendzid nawet o 18C wczoraj bylo przeuroczo czuc wiosna 😉

Kurcze dziewczyny tak sie wczoraj zastanawialam juz juz wsumie polmetek za nami 5 miesiac i tylko 4 przed nami jak te 4 tak szybko zlecialy to i te 4 szybko zleca , nie wiem ale jakos coraz bardziej mysle o koncu gdzie chyba tak naprawde troszke mnie przeraza 😞
I tak wsumie do 7 miesiaca pasowalo by miec juz praktycznie wszystko kupione bo puzniej to niewiadomo jak bedzie, narazie male brzuszki mamy to nam sie lepiej chodzi po sklepach i wogule ale puzniej to juz sie nam zabardzo nie bedzie chcialo a tez nie wiadomo kiedy dzidzia sobie bedzie chciala wyjsc na swiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka odradza? co lekarz to inna wersja...
Loli 🙂 wiesz co ja wczoraj zrobiłam? co Wam odradzam! znalazłam w necie filmik z porodu...tak strasznie się zdenerwowałam...popłakałam się, ze wzruszenia chyba 🙂 cała się trzęsłam 🙂 z jednej strony piękna sprawa, z drugiej przerażające....
ALE! nie my pierwsze, nie ostatnie 😁 najgorsze przed nami hehehe :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa hehe no to sie chyba wczoraj obie zgralysmy ja tak samo wlasnie ogladalam jakies filmiki gdzie to wszystko jakos mnie przerazilo , i moze dlatego wlasnie takie bardziej intensywne myslenie sie wlaczylo ale wydaje mi sie ze warto cos takiego ogladnac niz puzniej znalesc sie na sali porodowej bez jakiegokolwiek przygotowania psychicznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz może troche racji... z drugiej strony każda kobieta przechodzi to inaczej...akurat ten poród co ja oglądałam był hmm ŁADNY? 🙂 tzn ladnie pokazany 🙂czysto, spokojnie,bez krzyków i krwi 🙂przeraził mnie widok dzieciątka...brrrr już nie chce o tym myśleć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm ja sie tylko zastanawiam nad porodem w wodzie, dokladnie naturalny musi byc, jesli bedzie taka potrzeba no to wiadomo ze cesarka wtedy bedzie :/ chodz sama nie wiem co lepsze nigdy nie mialam operacji wjec przeraza mnie to ze lezysz na tym stole nic nie czujesz a oni sie zaprzeproszeniem kroja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Agus to wejdz sobie na glowna stronke Forum brzuszek.net i na praktycznie samym dole bedzie ci pisalo MOJ POROD wejdziesz w niego a puzniej bedzie post filmiki cos tam 😁 i tam wlasnie bedzie ten link do tego filmiku nie wiem czemu ci nie dziala mi dziala ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj to może po obiedzie sobie na to popatrze hehe
a pozatym nie wiem czy jestem gotowa na kolejna dawke...może kiedy indziej? 🙂
nie wiem czemu ten link mi nie działa...wskakuje mi na strone jakiejs wyszukiwarki i pisze not found. ale często mi sie tak dzieje z linkami z tego forum, moze przez to ze nie są one pokazane całe, tylko z kropeczkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...