Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

marrrtini napisał(a):
Chcemy chcemy!! 😉 Ja sobie taki wozek upatrzylam, już go nawet oglądaliśmy, ale mój Michał mówi, że taki starodawny i on by wolał coś nowoczesnego...A najlepiej to żeby był ferrari albo lamborgini. Ale głębokich nie mają więc pewnie nie będzie miał nic do gadania 🙂
http://mamaija.pl/index.php?DepartmentID=23&PageNo=4&ProductID=1629

marrrtini mówisz poważnie? przecież on ponad 4tys kosztuje! droższego nie widziałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny co tam nowego?widzę ,że zaczynacie szukać rzeczy dla maluszków....marrtini masz taki sam gust jak ja co chodzi o wózki ....też mi się takie starodawne bardzo podobają są piękne 🤪 🤪właśnie się nad takim zastanawiam...ale jeszcze czas.Od teściów dostaniemy fajną komodę z przewijakiem i wanienką link wam prześlę....myślę ,że bardzo nam w tych pierwszych miesiącach pomoże ,bo wszystko będzie pod ręką.
http://www.allegro.pl/item984177589_komoda_kapielowa_open_primi_sogni_wanienka_gat_i.html
Loli wspominałaś coś wcześniej o skurczach....też tak miałam chociaż niezbyt mocne ale po dwóch dniach mi przeszło ,więc nie ma co się martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
marrrtini napisał(a):
Chcemy chcemy!! 😉 Ja sobie taki wozek upatrzylam, już go nawet oglądaliśmy, ale mój Michał mówi, że taki starodawny i on by wolał coś nowoczesnego...A najlepiej to żeby był ferrari albo lamborgini. Ale głębokich nie mają więc pewnie nie będzie miał nic do gadania 🙂
http://mamaija.pl/index.php?DepartmentID=23&PageNo=4&ProductID=1629

marrrtini mówisz poważnie? przecież on ponad 4tys kosztuje! droższego nie widziałam 🙂 🙂 🙂


kochana widziałam, jak oglądałam na allegro wózki, to najdroższy 12 tysi.....
ale przyznaję, że ten Marrtini jak dla mnie zbyt wysoka pólka, za drogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj droższe też są... 🙂 Ale ten jest świetny- zwłaszcza ten dwukolorowy 🙂 Drogi jest, ale fajny a poza tym dam później bratowej więc nie będzie na "raz". A ja bym chciała z Anglii ubranka, są świetne i niedrogie to można więcej kupić. Ten kosz też jest super ale za duży żeby wysłać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martini widzialam kiedys ten wozek tutaj w angli w sklepie jest taki ogromny ze musialam normalnie uciekac z wozkiem na zakupy bo bym sie nie zmiescila pomiedzy ten wozek 🤪

Agaa no to czekam z niecierpliwoscia 😉

Kurcze jak bym miala tylko mozliwosc pokazania wam ubranek co sa w sklepach kazda z was by napewno cos sobie wybrala a puzniej tylko w paczuszke i fruu do polski 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taką komodę też widziałam np tu: http://www.mamaija.pl/index.php?DepartmentID=10
i są naprawdę bardzo funkcjonalne i też bym taką chciała 🙂
Tylko się tak zastanawiam gdzie ja zmieszczę te wszystkie rzeczy dla maluszka bo pokoik dla niego mamy bardzo mały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Ja znów mam tak wielki pokój, że nie wiem skąd wezme kase żeby go zapchać 🤔 Najważniejsze dla mnie żeby wózek był lekki. Bo będę go taszczyć na pierwsze piętro sama. I w ogóle nie mam prawka więc wszędzie będę musiała pchać się z wózkiem.


ja mam prawko, ale do samochodu, też trzeba wpakować ten wózek, później wypakować, więc też zależy mi na lekkim, tymbardziej, że auto pewnie mąż będzie brał często by pojechać do pracy... więc przede wszystki musi być lekki i składany..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja bardzo bym chciała mieć wózek po rodzinie, stan na pewno dobry, sprawdzony "sprzęt",
no ale chyba nie zapowiada się, tymbardziej, że jesli Bóg dopomoże to chcemy mieć dwójkę dzieci i to z małą różnicą wieku, więc ja będę potrzebowała wziąć te rzeczy od kogoś na dłużej niż rok, pewnie ze 3 lata będą mi potrzebne...
więc chyba będziemy kupować, zawsze lepiej kupić teraz dla dwójki niż teraz pożyczyć a później musieć oddać i być zmuszonym do zakupu nówki sztuki dla drugiego dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś dla Was dziewczynki.
dot. naszych rozmów o wadze i przytyciu w ciąży:
"im więcej kobieta waży przed ciążą, tym mniej powinna przytyć w czasie ciąży. I tak kobieta z niedowagą (z BMI ok. 18,5) powinna przytyć od 12 do 22 kg. Kobieta o normalnej, zdrowej wadze powinna przytyć ok. 11-15 kg, z nadwagą zaś (BMI między 25 a 25,0) ok. 7-11 kg. Kobiety z BMI powyżej 30 powinny zaś przytyć jedynie od 5 do 9 kg"
a tu link do obliczania tego wskaźnika:
http://www.zdrowie.findit.pl/kalkulator-bmi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki ,jak sie czujecie na dzis widze ze juz urzadzacie pokoiki dla pociech ja sama nie wiem jaki wozek chce nie umiem sie zdecydowac a co do wagi to dopiero teraz zaczynam przybierac powoli w sumie i tak mi sie jesc zbytnio nie chce ciagnie mnie za marcheweczkami hihi 😉 a Wy na co macie smaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie ma reguły, głupio tam napisali że od ... do.... się tyje. Każda indywidualnie 🙂
moja waga o dziwo, też jest prawidłowa 🙂
Perełka ale Cię dawno nie było!! 🙂
hmm ja w sumie nie mam smaków...od dwóch dni mam ochote na rybkę smażoną, ale to taki normalny smak jak przed ciążą 🙂
raz miałam smaka takiego na grejpfruita, że czułam jego smak w buzi i na następny dzień kupiłam i smakował bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio dawno mnie nie bylo ale zagladam do Was caly czas zeby byc na bierzaco 😜mmm grejfrut tez bym zjadla a o marchewke moglabym sie pobic ze swoim M hehe a z ta waga masz racje roznie to bywa zalezy co mamusia jada ile jest wod plodowych i ile dzidzius wazy ta pogoda mnie dobija nawet nie mam do kogo isc na kawcie buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...