Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa no troszke sie balam z jednej strony wiadomo radosc bo dwa na raz i puzniej juz swiety spokuj ale z drugiej strony podwujne stresy jakos sobie nie wyobrazam czy dala bym sobie sama rady z dwujka dzieci na raz strasznie duzo obowiazkow jedno spi drugie placze to juz naprawde 24H na nogach i zero spokoju ani nic... wjec sa moim zdaniem dwie strony te dobre jak i zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 współczuję Twoim znajomym .......ja bym sobie z czymś takim po raz drugi nie poradziła....za słabą mam po ostatnim poronieniu psychikę i chyba bym nie dała rady z tym żyć....do dziś nie raz wspominam pierwsze moje kochane dzieciątko i tak mi źle jakby to się stało wczoraj 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miejmy nadzieję,że ułoży im się w życiu i niedługo doczekają maleństwa....a co do bliźniaków to też bym się cieszyła ,a nawet z siedmioraczków byle by były zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 wiesz pewnie jak jest.........podejrzewam ,że masz podobnie ,bo ja do dziś się zastanawiam czy aby na pewno z maleństwem jest wszystko ok i czy po prostu(strasznie to zabrzmi ,ale taka jest prawda...)żyje........ 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞bardzo się boję,że się powtórzy ten koszmar,ale mimo wszystko staram się też sobie wmawiać ,ze jest wszystko dobrze ,bo musi być i koniec...no i dzidzia jak się poruszy to nie ma większego szczęścia 🙂każde badanie usg czy tętna bardzo mnie cieszy ale też się ich boję...... bo wtedy na usg dowiedziałam się ,że już po ciąży..
ale na pewno tym razem będzie u nas wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, sioperka przesadziłas z 7raczkami 😁 😁
dwója styknie hihi
mamy bliźniaki? to dawno ich nie było... w ogóle bardzo duże dziewczyn z samego początku gdzieś zniknęło....do tej pory to tylko anie87 założycielke września widać...mam nadzieje że reszta po prostu zmieniła portal ciążowy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W moim przypadku gdybym miala blizniaki to pewnie musiala bym sprowadzic tutaj moja mame albo kogos z rodziny aby mi ktos pomugl.
I tak to sie troszke teraz boje jak ja sobie dam z tym wszystkim razem moj M bedzie mial 2 tygodnie urlopu platnego ale wiadomo puzniej trzeba sobie jakos radzic a roznie to jest po tym porodzie.
Moja kolezanka przez tydzien nie mogla wogule wstac z lozka taka byla obolala i wogule dostala jakic ucisk chyba na nogi bo normalnie nie mogla chodzic miala nogi jak z waty.
Wjec dlatego mnie to troche przeraza wiadomo ze kazda kobieta przechodzi roznie ale nie jest wykluczone ze ja bede odrazu po 2 godzinach biegala ... bo sa tez takie przypadki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie numer, oglądałam film z polskiej porodówki poród ok, ale matka była przekonana, że chłopiec a tu bonus dziewczynka 🙂 zdrowa i silna 🙂 nie nastawie się na płeć chyba, że będę miała zdjęcie klejnotów 🙂
Loli dałabyś rade jakbyś musiała 🙂 podobno matki znajdują taka wewnętrzną siłę do opieki
a co do nie ruszania się z łóżka to koleżanka miała cesarkę cierpiała dwa miesiące w łóżku nie wychodząc z niego!!! więc nie ma reguły na cesarke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 ja oglądałam dokładnie ten sam film 🙂 popłakałam się przy nim. a babka rodziła naturalnie tylko jest taki moment że jej krocze pocieli...przerażające to.
ale te zdziwienie na koniec hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 napisał(a):
gadałam z koleżanką ona na świeżo z tym i po trzech tygodniach już jej się wszystko zagoiło i już współżyła 🙂

słyszałam że trzeba odczekać 6 tygodni...ale znając mojego oziębłego ostatnio męża to też długo nie będzie chciał! phiii 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no nie wiem 🙂 już mu powiedziałam że przez niego teraz wszystko mi się tam zarośnie 😜 i dzieciątko będzie miało większe problemy żeby wyjść 🙂 🙂 nic, to też nie zadziałało.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa to powiedz mu ze jesli chce byc taki opiekunczy i chce ci pomagac juz teraz to niech sie zabierze za robote po puzniej bedziesz miala podobno nawet latwiec przy porodzie, mojej kolezance pod koniec ciazy babka powiedziala zeby sie kochali nawet z 3-4 razy dziennie ona z taki wielkim brzuchem ale ze po pomaga przy porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ani85 napisał(a):
gadałam z koleżanką ona na świeżo z tym i po trzech tygodniach już jej się wszystko zagoiło i już współżyła 🙂

słyszałam że trzeba odczekać 6 tygodni...ale znając mojego oziębłego ostatnio męża to też długo nie będzie chciał! phiii 🙃


Jak moge zapytać mówicie o jakimś zakarzeniu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...