Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dokładnie...nic innego się nie liczy 🙂 ale szkoda bo się chciałam w mój ranking wpisać 😜

czyli tak czy inaczej dowiem się jako ostatnia z Was wszystkich skoro dziewczyny mają na 25go 🙂 🙂 🙂

ania87 napisz jak Ty i Twoje maleństwo!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zobacz byliscie miedzy norkami i nie bylo nic widac?? hmm.. to moze gfaktycznie dziewczynka ze nic tam jej nie dynda?? 😜

No a moj wlasnie.. kurde duzy.... a ja sie boje bo to do porodu gorzej jak ja taka szczupla.... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAA ALE CI MALENSTWO PSIKUSA ZROBIŁO 🙂MIEJMY NADZIEJE ŻE NASTEPNYM RAZEM SIE UDA ZOBACZYĆ CO TAM POMIEDZY NUSZKAMI SIE DZIEJE 🙂TAK TO JEST JAK SIE NA COŚ BARDZO,CZEKA 🙂 🙂ALE JAK TO SIOPERKA PISAŁA NAJWAŻNIEJSZE ŻE ZDROWIUTKIE I WSZYSTKO OK 🤪 🙂A TEN LEKARZ TWÓJ TO CO ON TAKI SKĄPY 😠ŻE CI ZDJĄTKA NIEDAŁ 😠 😠NIEŁADNIE OJ NIEŁADNIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydliwe te Twoje maleństwo 😉
ale wiesz czasem lepiej jak lekarz gdy nie jest pewien i nie powie
póżniej by przewidział żle i była byś rozczarowana 😉
ważne że zdrowe i ze wszystko wporządku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJEJ KUZYNCE LEKARZ MÓWIŁ ŻE CHŁOPCZYK A URODZIŁA SIE DZIEWCZYNKA I TO BYŁ SZOK DLA NIEJ TAK WIELKI ZE NIECHCIAŁA TEGO MALEŃSTWA BO TO NIEJEJ!ALE PO KILKU DNIACH ZAAKCEPTOWAŁA I TERAZ PO 3 LATACH NIEWYOBRAŻA SOBIE ŻYCIA BEZ NIEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wrocilam i pierwsze co to do was siadam chociaz glodna jestem jak wilk, myslalam ze aga tu napisze ze dziewczynka a tu nic, 😉moja niunia tez wstydliwa i t 😉zeba ja bylo siłą brać ostatnio zeby sie dowiedziec, i dobrze zrobilam wtedy bo dzis sie znow nie pokazala, nie ruszyla sie ani troche chcoiaz lekarz mi t 😉k brzuchem ruszal zeby pozycje zmienila i nic! zawziete to male nie ma co. ale zdrowe 😆 serducho bije, wszsytko ok sie wydaje, troszke mala jest i mnie to niepokoi bo dzis jest 22tydz a wychodzi 21 rowno o tydz za malo, i wazy tylko 370 g, wogole to myslalam ze fajneijsze to usg bedzie a to chyba takie w kolorze i wogole to robia tylko jak ktos przychodzi sobie tylko poogladac dzidzie bo ja mialam skierowanie zeby sprawdzic czy ok serce itd i bylo caly czas czarno biale takie zwykle tyle ze wieksze i wyrazniejsze, czasem na kolor dawal ale malo bo slabo widac bylo, powiedzial ze juz taka moja uroda ale sa jeszcze gorsze pacjetki, swietnie 😠 mowil ze to od skóry zalezy i wogole jak macica jest zbudowana no i moja jakas taka jest ze nie widac przez nia dobrze nawet na mocniejszym sprzecie. cos tam jednak bylo, widzialam buźkę i rączki no w sumie wszystko tylko ze sobie to wyobrazalam inaczej tak jak na tych zdjeciach wszystkich.. ale ciesze sie ze jest zdrowa, ogladac sobie bede po porodzie ile wlezie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bede... heh a teraz patrze ze dostalam dopochwowa luteine..... 🤢 mmm.... 🤨
Ale te wasze dzicie psotne sa 😜 hehe
Ania jak to kolorowe USG? ja zawsze mialam czarnobiale.... a to taka masz maloprzepuszczalna skore czy co ze tak kiepsko widac... a to moze dopochwowe by wiecej pokazalo??
Eloite co ci?? co z ta twoja praca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula no jakas felerna jestem 😁 skora taka, a ten drugi gin dzis mowil ze czasem juz taka budowa macicy jest, ale i tak bylo troche widac bo to duze usg bylo, duzo wieksze niz takie zwykle, . na kolorowym fajnie bylo tylko jeszcze mniej widac, wiec na czarnym zostal, niektore ujecia sa fajne, spróbuje zrobic fotki z filmu, dal mi caly opis badania co tam widzial jakie narzady i jak ocenia ich stan,
co do dopochwowego usg to ostatnio mialam bo chcialam plec poznac i tylko tak sie dalo, i faktycznie wyrazniej bylo ale tylko tylek widac bo dziecko juz za duze na to usg i nie widac calego, zalezy jak ulozone ale przewaznie to ma tylek na dole 😁
a moje dzis sie schowalo, gleboko na dole brzucha bylo i sie nie dalo wykurzyc z tamtąd, o pokazaniu tylka dzis nie bylo mowy, ale bylo idealnie ulozone do oceny serducha i innych narządów, a tyłek to mi się znudzi jeszcze od przewijania 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 ja czekam z niecierpliwością na te scany 🙂 ciesze się że bobo zdrowe! i więcej mi się nie martw!! 🙂 z tą feralnością jakoś sobie damy radę... 😜 ja najwidoczniej też jestem feralna skoro jeszcze płci nie znam po takim czasie i po takim szczegółowym USG 🙂 poczekam...jeszcze 13 dni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wizyte na 1 czerwca, więc ostatnia się dowiem czy to chlopiec czy dziewczynka, już się nie moge doczekać. Dzis zapisaliśmy się z mężem do szkoły rodzenia, w sumie jestem ciekawa jak to wyglada 🙂 Mój Mąż chce byc przy mnie przy porodzie, tyle ile da rade oczywiscie, ale z samej deklaracji się cieszę 😁
W weekend jedziemy do Warszawy, na musical Metro, już się nie moge doczekac 😁 chciałam to zobaczyć odkąd pierwszy raz usłyszłam pisoenki z tego... czyli jakieś 9 lat temu, a teraz zostałam zaproszona.. normalnie szaleje 😁
MAluch też daje znać o sobie 🙂 Dziecwzyny, czy macie bóle brzucha na lini na wysokości zaraz powyżej pępka? czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam dzis zapytać lekarz czemu czasem czuje chwilowy ból tam ale zpaomniałam o tym może to przez to że macica
poszerza nam to wszytsko, bo gdzies czytałam ze to ból od dna macicy czyy cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ehh mysłałam ze po wizycie u lekarza bede miała dobry humor jednak przyszedl wieczór i katastrofa 😞 okazuje sie ze jednak ze kompletna kicha. Matura, dzidzius, moja mama w szpitalu cały dom na głowie zaczyna mnie przerastac ehh i jeszcze od 2 dni prawie nic nie spie w nocy i nawet nie wiem dlaczego. Także u mnie psychicznie i fizycznie katastrofa. Mam nadzieje ze u Was lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska: Ej nie mozesz sie poddawać ! :*
Dasz rade wszystkiemu tylko na spokojnie sobie to weż,
a napewno nie moze Cie to wszystko razem dołować
pamietaj dzidzuś jest jeszcze w brzuszku i przeżywa tylko to jak Ty się denerwujesz
maurke na spokojnie zdasz
mama wróci do siebie
a Ty swietnie radzisz sobie pewnie z obowiązkami w domu wiec nie dołuj mi się tutaj !! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik dziękuje za miłe słowa ale dzisiejszy dzien to jest dramat. Ehh moze jak jutro wstane będzie lepiej. A właśnie mam pytanie czy Wam też tak puchną łydki i stopy? Bo mi strasznie szybko sie męczą teraz nawet jak tylko pójde do sklepu i wróce. I strasznie puchą hmmm Wam też? Wogóle to przytyłam 2 kg przez miesiąc to sporo troszke ale lekarka o wage sie nie czepila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie puchnie naszczęście 😉
ale fakt męcze się dość szybko.
A waga sie nie martw ja też w 3 tygodnie przybrałam 2 kg teraz 😉)

a Nie masz za co dziękować 🙂
Wiem że dasz z wszytskim rade wkoncu przyszła mamusia i Pani Domu 😁
Mykam spać Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...