Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pojade jutro pojade dla swojego spokoju 😉
Troche mnie uspokiłaś.
Ja wam powiem tez wyczówam w jakich porach mój synuś spi a w jakich buszuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli Loli to co mówisz było by prawdą to miałabym nieprzespane noce ,bo moja mała właśnie wieczorem i w nocy najwięcej wariuje 😁 😁 😁....no i z rana ....,a w ciągu dnia to już mniej szaleje.....ale to kiedy maleństwo w brzuchu się rusza chyba nie wskazuje na to jak będzie po urodzeniu .........chociaż nie wiem..... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka wlasnie tez nie wiem, i sama jestem ciekawa uu no to nie miala bys zaciekawie dokladnie 😉
A powiedz mi jak ona ci tak wariuje w nocy to ty spisz normalnie?
Nie przeszkadza ci to ze ona non stop kopie ?
Nie masz trudnosci z zasnieciem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nieraz specjalnie nie śpię dość długo ,żeby się z nią pobawić ,pogłaskać 🙂.....nieraz w nocy mnie obudzi jej kopniaczek ,ale naprawdę rzadko kiedy.......jedynie z rana częściej mnie kopniakami obudzi aż miło się wstaję 😁 nie przeszkadzają mi w zaśnięciu czy spaniu ruchy córusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, ja juz tez spac nie moge 🙂
Loli: dopisz mnie prosze do tabelki, 22 tyd:95cm, mierzylam sie dokladnie wczoraj ale juz nie mialam sily wjesc i napsiac:/ ze studiuow udalo mi sie wrocic wczesniej i ciesze sie z tego bardzo 🙂 2 egzaminy do przodu 😁 oznacalismy w ogole przeciwciala u kobiety w ciazy, szkoda ze juz mieli gotowe bo sama bym sobie zrobila 😁 ale ja mam Rh+ wiec i tak by tam nic za bardzo nie wyszlo 😁
Elu: Facetem swoim sie nie denerwuj, oni tak maja, że czasem dziecinnieja, taki syndrom Piotrusia Pana, weź go na to usg a zobaczysz jaka bedzie mial minę 🙂 I istnieje duza szansa ze zmieni nastawienie 😁 trzymam kiuki 🙂
A mnie równo z 22 tygodniem zaczely sie kurcze łydek i obrzęki.. no to zaczynamy diete bezsolna (blee), ale wole teraz sobie darowac niz ma cos Dziecku zaszkodzić 🤨 zaczely sie tez bole kregoslupa 🤢
A co do bóli w okolicy pępka, to mam je tak silne, że aż sie zginam, i musze jakby scisnac okolice pepka zeby zalogidzic ten bol, strasznie nieprzyjemne, ale z tego co wiem to normalne, ale zawsze lepiej sie zapytac lekarza 😁
A kopniaczki czuje bardzo silne wieczorem, w sumie jak na razie to mnie uspokojaja-usypiaja 🙂 czasem mnie jakis obudzi w nocy, ale ciesze sie wtedy bo wiem ze wszytsko w porzadku 🙂
milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E no to dobrze 🙂
Ale pewnie jeszcze nie raz dostaniemy popalic jak kopniaczki beda coraz silniejsze 🙂
Ja juz czasami nawet nie zwracam uwagi jak kopie , zrobilo sie to takie normalna 🙂
A czy chodzicie nadal czesto to WC ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też nie śpie. Wczoraj miałam dobry dzień. Same dobre wieści od rana. Najpierw lekarz ,później Krystian. A dziś obudziłam się z bólem głowy 😞 Przez tą brzydką pogodę...Dzięki mojej tabletce spałam do prawie 9 jak zabita co u mnie jest fenomenem 😜 Żal mi was, że tak się męczycie...Bo ja nadal bezproblemu wszystko znoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie co najabrzdiej denerwuje ze jak jestem glodna to sie normalnie czuje, ale jak juz cos tylko zjem popije herbata no koniec dziewczyny, odrazu goraco , senna jestem taka nie dozycia nic nie zrobic po sniadaniu albo po obiadzie musze sie polozyc na jakies 30 min bo ledwo co zyje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem trzy rzeczy które zwieszyły mi się w ciązy to brzuch apetyt i częstotliwość chodzenia do ubikacji 😁 Ja jestem co chwile głodna, co chwile mam na cos ochote 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki 🙂 CO do kopniaków to mój maluch tez wariuje w nocy ale jeszcze mnie nie obudził tylko rano kilka razy tak koło 8 bo pewnie mu sie nudziło a mamusia spała 🙂 co do wc to zdecydowanie częściej 🙂 w nocy mi sie zdarzało 2 razy wstawać teraz maksymalnie jeden raz wstaje ale jak juz wytrzymam to rano trzeba szybko leciec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś jak nie z chłopem na usg to może jakaś koleżanka, siostra a jak nikt nie będzie chętny to pisz pójdę z Tobą 😉
chłopem się nie przejmuj jak ma dorosnąć dorośnie oni już tak mają że płoszy ich ciąża i dziecinnieją...wiem bo mój to chyba przeżywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani dziękuje Ci ślicznie. Stwerdziłam ze jak sie nie odezwie do wtorku zeby umowić się zeby razem isc na usg to jego strata. Widocznie nie zasluguje i nie dorósł jeszcze zeby byc ojcem, ale jakos przeciez dam rade sama 😉 Wkoncu mam cudowną istotkę w brzuchu 🙂 No ja pojde z kolezanka i z jej synkiem gdzies sie przejsc bo cieplutko jest. Wogole tak siedziałam i obserwowałam brzuch jak sie wiercił i tak fajnie juz wygląda bo jakos wczesniej nie patryłam na moj brzuch jak dzidzius kopał 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Eluska zobaczysz jak zacznie wariowac 😁 mi to nie raz caly brzuch wariuje faluje rozciaga sie na wszelkie boki moj to tylko taka mine robi 🤪 jak widzi jak nasza olenka skacze 🙂
Czasem nawet czuje nozke albo glowke jak sie wypina 😁 <-- to jest dopiero super uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wsumie jedynie wyjde do sklepu kupic pare zeczy , bo mi sie skonczyly a nie mam nic na kolacja 😉 wjec pewnie wyjde z domq , ale to zadna rozrywka w tak piekny i upalny dzien , moj o 7 rano wyszedl z domq w koszulce z krotkim rekawkiem tak bylo goraco ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli moj tez czuł od kad ja zaczełam czuć bo moj dzidzius chyba jakis silny jest i od razu na drugi dzien jak polozyl ręke to poczuł.. Chyba faktycznie zaczne częściej obserwować brzuszek bo mi sie spodobało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ja chcialam raz nakrecic filmik jak mala skakala bo normalnie az sama nie moglam w to uwiezyc ale jak tylko wcislam play to cisza , sie smialam i mowie do niej co teraz sie wstydzisz? hehe nie odezwala sie nic :P a jak wylaczylam to znow zaczela no i tak sie lekko nie moglysmy dogadac zgrac :P ale wkoncu sobie odpuscilam no i do tej pory nie mam zadnego, ale mam nadzieje ze puzniej nie jeden sie pojawi taki filmik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez pomyśle nad tym może jak będę miała troszkę wiekszy brzuszek i pewnie tez sie nie będzie chciało ruszać jak będe nagrywac 🙂 Wogole to sie chyba wstydzi innych jak ktokolwiek chce poczuc jak kopie czy cos to szanse są marne bo wtedy kompletnie sie nie rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no ...

Kurde dziewczyny jaki wysilek zeby sobie pomalowac paznokcie u stup 🤪 🤪 🤪
Nie no masakrcznie na szybkiego bo zgniatanie beboszka jest maksymalne nie wiem uff ciezko przyjac jakas pozycje aby bez trudu sobie pomalowac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...