Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Eluska może mu minie i pójdzie z Tobą, moim zdaniem jak ma choć troche uczucia w sobie
to nie odpusci sobie takich chwil jak widzenie swojego maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ehh na pierwsze usg nawet nie chciał iśc i poszłam sama. Teraz załątwiałam tak żeby mu dzien i godzina tez odpowiadała no i odpowiada, tylko ze jak dalej sie nie bedzimey odzywac to pewnie pojde sama. Ale jak mu nie zalezy to nie. Przeciez sama sobie rade dam z maluchem ehh.,.. czasami żaluje ze on jest tylko o rok starszy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzi się dziecko to może dojrzeje jak będzie musiał stać się ojcem wiec jeszcze nic straconego :*
a o co poszło o coś poważnego ze teraz nie rozmawiacie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nic powaznego tylko czasami zachowuje sie jak rozpieszczony dzieciak i jeszcze wymysla jakies bzdury ehh tak jak wczoraj. No myslalam ze się zmieni jak sie dowie czy coś a on dalej to samo. Jakby dziecko nic nie zmieniało i zyje po staremu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak naprawde oczuje to dopiero jak dziecko przyjdzie na świat, chociaż powinnaś
już troche teraz zacząć od niego wymagać by nie zrobił sie zbyt nieodpowiedzialny
bo to przecież wasze dziecko nie tylko Twoje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez tak uważam ze t=nie tylko ja mam obowiązki w stosunku do dziecka ale i on też. Nawet jego mama jest troche przerażona jego stosunkiem do teog wszystkiego czyli do mnie i do dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko zmienił podejście bys jeszcze na równi z dzieckiem nie musiała 'wychowywać' go 🤔
Ale wszystko przed Tobą zobaczysz jak to bedzie wyglądać 😉
Dziewczyny odczówacie czasem jakieś bóle brzucha ??
I jakie one są ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh mam nadzieje.. No ja niestety czasami czuje ból w okolicach pępka i czasami sam pępek mnie boli jakby mnie rozrywało czy naciągało i strasznie nie przyjemny ten ból jest ale do zniesienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze tyle dziewczyn ma juz 25 tyd, ale z tego co widze to ja mam najmniejszy, a tak mi ciezko to co dopiero wam dziewczyny upaly beda najgorsze u mnie dzis bylo ponad 25 C kochane spuchniete nogi odrazu cisnienie itp nie da sie, boje sie tego lata 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie nie dorósł ale takie jest moje zdanie ze jak juz sie stało to trzeba wziąć sie do roboty i wziąć odpowiedzialność za to.. ehh.. szkoda gadać.. Jezeli chodzi o kregosłup to ja jeszcze mam dodatkowo rozszczep kręgów i jak mnie zacznie bolec to koniec normalnie a nogi i łydki puchną a stopy po chwili sie męczą dramat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny !
Eluska głowa do góry trzymam kciuki za Twojego mężczyznę ,żeby się w końcu ogarnął....minie mu i na pewno będzie o was dbał i cię wspierał ! 🙂co do upałów to mnie też przerażają ,bo mam astmę i czasem nie mam czym oddychać i aż mi słabo się robi....a to dopiero maj.....heh no ale trudno jakoś musimy dać radę 😜 na szczęście mnie już plecy nie bolą tylko dłonie i stopy mi czasem potrafią spuchnąć 🤢ale to jest to zniesienia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mamuśki 😉
mnie też przeraża lato, ale z tego co słyszałam to nie ma ono być na zbyt upalne
i w sumie pierwszy raz na taka wieść się ciesze, bo ja wiem jak się męczyłam jak juz sie zrobiło troche cieplej 🤢
Dziewczyny zaczynają mnie troche martwic te bóle ktore czasmi odczówam na wyskosci pępka jak
chodze duzo 🤔 i pójde chyba jutro i powiem o tym lekarzowie bo jak czytam cos na neciie to coraz bardziej się denerwóje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja jedyne bóle jakie mam to l lewej strony podbrzusza przy dłuższym lub szybkim chodzeniu i pytałam o nie lekarza i powiedział,że są ona niestety normalne i mogą być nawet tak silne,jak jakieś skurcze,że trzeba będzie nawet gdzieś usiąść i je przeczekać....mówił ,żebym się tym nie martwiła..........bólów w okolicy pępka nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bokach to wiem bo o to też pytałam, ale kurde boli mnie tak na wyskosci pępkka i tak rpzez cały przepas jakby nie mocno da sie to przeżyc ale wydaje mi sie juz prawie co cidznnie to odczówam 😞
jak stane na chwile to przestaje cos chodzby taka kolka ale brzucha i od wczoraj mnie to cholernie martwi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba perełka o tym pisała ze też tak ma chociaż w dwóch poprzednich ciążach tego nie miała......no i z tego co pamiętam to któraś jej wtedy odpisała ,ze to normalne i też tak ma.......i nie musi się tym martwić.....ale jak się denerwujesz to lekarz najlepiej ci to wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tez kojarze ze jakas dziewczyna o tym pisała, ale mówie Ci jak wczoraj zaczyłam czytac o tym w necie taki artykuł dokłądnie ten:
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79334,6474735,Dziwne_bole_brzucha.html
i normalnie jak to przeczytałam to cisnienie mi chyba do 200 skoczyło 😞
od tego czasu nie spokojna jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmmmmm no ja też mam bóle tam opisane....przypominające kolkę i w dole brzucha ,ale mówię ci nie przejmuję się tym ja ufam lekarzowi ,że wie co mówi i nie jest to nic złego więc się nie stresuje tym bardziej ,ze coraz rzadziej je odczuwam Ty też się Dosik nie denerwuj i nie zamartwiaj na zapas leć jut do lekarza to cię uspokoi.....czasem lepiej nie szukać za dużo w necie ,bo można na rożne artykuły trafić i niepotrzebnie potem martwić.........tym bardziej ,ze nie ty jedna z nas masz takie bóle koło pępka....przedwczesny poród nam jeszcze nie grozi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No te bole jak sie chodzi sa masakryczne , ja to musze chodzic powoli nie dam rady isc szybkim tepem bo odazu mam taki bol jak bym miala kolke :/ ehh masakra

Dosik a moze twoja dzidzia sie jakos rzekreca i co spowoduje jakis bol albo jakies twoje inne wnetrznosci 🙂

A wy co juz na nogach spac nie mozecie ?? hihi moj niestety poszedl do pracy 😞 a wy powinniscie u bokow swoich lezec w niedzielny poranek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mi też mowie ze ja błądze po tym necie a póżniej popadam w nerwy,
ważne że czuje mojego maluszka jak juz dzis od rana kopie 🙂
ale masz racje pójde jutro bo lekarz mnie uspokoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobrze by było ,ale mojego już od 7:30 nie ma w domu jest na zajęciach jeszcze rok nauki mu został ,a ja tam się cieszę ,że jest ambitny i się dokształca w dniach wolnych od pracy właśnie mi napisał ,że zdał egzamin he he zrobię mu za to pyszne śniadanko 😉i buziaka w nagrodę dostanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze moja tez od rana wariuje 😁
Normalka ciekawa jestem tylko ile ona spi w nocy , bo jak narazie nie obudzily mnie jej kopniaczki 🙂
Wiem tylko ze rano wstaje , puzniej w poludnie spi, i pod wieczor znow wariuje 😉
Ciekawe czy to ma jakies dzialanie wobec dziecka po urodzeniu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...