Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

sioperka 😁 😁 😁 😁 😁 ja wiedziałam ze o tym pomyślisz 😜

ani85 no tak, ale skoro podobne cenowo to ja wolę dotknąć te w Lidlu niż te przez allegro 🙂 kurcze, czasem żaluję że nie mieszkamy wszystkie na jednym osiedlu żeby można się było razem wybrać na zakupy 😁 było by mega fajnie 😁

hyh Loli...tak jak piszesz, nie ma reguły. tu ciąża cacy, książkowa,a poród przez CC...więc nie możemy zakładać "ja się teraz dobrze czuję, lekarz mówi że mam twardą szyjkę ( co wróży podobno lżejszy poród...(?) ) więc na pewno urodzę szybko i naturalnie' eheee 🙂
kusiak za oklaska 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc brzuszki mi zapowiada sie pracowity dzien ale bede zaglądac i czytac 🙂 USG juz jutro 🤪 🤪 Juz doczekac sie nie moge. Ale moj sie nie odzywa nic od piątku widocznie obrażony na cały swiat... ehh.. jakos dam rade 🙂 Wazne zeby malenstwo było zdrowiutkie 😉 Moja kolezanka tez miala rodzic normalnie poczym po 21 godzinach zrobili jej cc bo juz mi mdlała przy porodzie ehh.. różnie to bywa zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli no no, to się chyba rzadko zdarza że wyspy mają wyższą temperaturę od nas... 🙂 a u nas dzisiaj miarowo z temperaturą, taka w sam raz i nawet słonko przygrzewa.

słuchajcie dziewczyny...przyszła panna młoda do której idę na weselę organizuje w ten piątek panieńskie. zaprosiła mnie...ja lubię takie imprezy, ale w takim stanie to ciężko...powiedziałam jej że się zastanowię. kurcze, gdyby to było blisko to ok, ale to jest 40 km stąd...chyba nie będzie zła jeśli nie pojadę? 🙂 tymbardziej że to nie jest jakaś super koleżanka 🙂 tam będą jeszcze dwie ciężarne...i żeby potem nie było że Aga jakaś leniwa, księżniczka, że jej się dupska nie chce ruszać 🙂 a w sumie...to chyba mam prawo sobie robić w tej ciąży co chce? 🙂 no nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze sie nie obrazi jak nie przyjedziesz a zwłaszcza,że to nie jest jakaś wielka koleżanka zrozumie, że np gorzej sie czujesz czy cos. A poza tym to jest faktycznie kawałek drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa wydaje mi sie ze jak nie pojedziesz to zadna nie bedzie miala do ciebie jakich kolwiek pretensji mamy prawo sie zle czuc albo cos, ale jak mowisz ze beda tam ciezarne tez to czemu nie moze byc dobra zabawa, duzo wspolnych tematow i nachwilke jakas rozrywka. Bo gdybys byla sama i jak to na panienskim sie pije itp to nie bardzo by mi sie chcialo bo po co mam patrzec na inne dziewczyny ktore sie fajnie bawia a ja siedze przy soczku wtedy bym sobie odpuscila na pewno ale tak to hmm sama nie wiem juz jak wolisz kochana 🙂 pomysl ze moze byc akurat fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, ona u mnie na panieńskim nie była...nie wiem wprawdzie czemu, nie pamiętam 🙂 więc chyba tymbardziej nie mam 'obowiązku" 🙂
mój mąż tego dnia idzie na kawalerskie, więc jak nie pojadę to zaproszę sobie swoje koleżanki i będziemy miały swoje 'panieńskie' u mnie 🙂 wpadniecie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, ona u mnie na panieńskim nie była...nie wiem wprawdzie czemu, nie pamiętam 🙂 więc chyba tymbardziej nie mam 'obowiązku" 🙂
mój mąż tego dnia idzie na kawalerskie, więc jak nie pojadę to zaproszę sobie swoje koleżanki i będziemy miały swoje 'panieńskie' u mnie 🙂 wpadniecie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Agus jak urodze mala to napewno bede jakos w polsce to sie gdzies spotkamy moze krk?
A ide posprzatac domek takiej babce ale tylko na 2 godzinki 😉 wiesz zawsze to jakas kasa wpasnie na pampersy 😁 hahahaha

Oj zjadla bym takiego jojcora łod kłury 😁 hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...