Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aleee wy sie dziś rozpędzaciee z tym pisaniem co mnie nie ma to kilkaa stron do nadrobienia 😉
Agaa no ja sie już zbieram do Lidla do mnie zobaczymy co ja kupie 😁
I czy tez będzie juz wszystko po przebierane.
Ale wiecie ze oglądałam też ciuszki w realu przed wczoraj, i też nie ma tam tak drogo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak mnie przekonałyście i też jutro zajrzę do Lidla co tam mają ciekawego......o ile jeszcze coś będzie..kurde już czuję ,ze zgaga się zbliża chyba po tej porannej jajecznicy he he 😁 jakoś smażone potrawy mi ostatnio nie służą....albo to ten schabowy z obiadu tak czy inaczej zaraz się mleka napiję ,żeby chociaż trochę tą zgagę opóźnić i złagodzić 🤢 🤢 przerąbane znowu nie będę przez nią mogła spać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tam zgagi nie mam za to mam dziś chcice na słodkie 😁 Zrobiłam sobie cukiereczki aroniowe i piekę właśnie jabłka z kruszonką...A z takich chlebowych smażonek to ja jeszcze robię coś takiego...Kanapeczki z serkiem mięskiem pieczarkami, przygniatam lekko boki i to smażę na patelni na małej ilości masełka. Też dobre. Smażone kanapki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tam zgagi nie mam za to mam dziś chcice na słodkie 😁 Zrobiłam sobie cukiereczki aroniowe i piekę właśnie jabłka z kruszonką...A z takich chlebowych smażonek to ja jeszcze robię coś takiego...Kanapeczki z serkiem mięskiem pieczarkami, przygniatam lekko boki i to smażę na patelni na małej ilości masełka. Też dobre. Smażone kanapki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie z Lidla powiem wam ze troche póżno tam zajrzałam i były juz w sumie resztki
ale kupiłam body niebiesko białe ładne 😉 w sumie z tego co tam zostało to były tylko body, taki jeden duży pajacyk no i 2 różowe ręczniki 😁
jutro może wcześniej tam wejde bo mają mieć znów odostawe z tych rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tylko zdjęcie to nie jade na to co ten lekarz mówił,
a bo mój gin kazał mi zrobic teraz po 25 tygodniu
tylko nie wiem gdzie je zrboic chciałabym to 4D musze czegoś poszukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...