Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
spoko dowiem się i poślę na maila 🙂 a co do badań to może idź sama i zrób, mnie plecy bolały bardzo i okazało się, że mam zapalenie dróg moczowych...i od tamtej pory mam powtarzane za każdą wizytą bo ph mam 8 a max jest 7,5 ale podobno u niektórych ciężarnych tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo boże padam dziewczyny. Dosik lepiej idz i zrob badania bo ja mam prawie co miesiąc więc dziwny jest ten Twój lekarz. Wogóle to kupiłam wózek 🙂 Jest pomarańczowo ecru 🙂 Głeboki ale mozna zrobic spacerówke ehhh jestem zmeczona straszniee...Napisze jutro buziaki :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Nie odzywalam sie do was praktycznie caly dzien 😞 bo chora jestem mam katar zawalony nos i teraz jeszcze dopadlo mnie gardlo 😞 masakra boje sie zebym nie miala jakiegos zapalenia oskrzeli lub cos w tym stylu..ehh
Troszke sie martwie bo nie wiem czy zwyke przeziebienie jest w jakms stopniu zagrozeniem dla malucha?
Czy ktoras z was byla teraz jakos chora?bo nie wiem czy wybierac sie do lekarza czy poprostu kurowac sie w domu ale czym? herbatka?
Moja kolezanka miala dzis pord , a termin miala wsumie na 17 czerwca a urodzila dzis okolo 16 super, tylko takie jakies dziwne mysli przeszly przez moja glowa bo to juz wsumie moja druga kolezanka troszke im zazdroszcze ze ona maja juz to za soba 😞 😞 a przedemna to wszystko czeka.
Ehh leze spac mam nadzieje ze jutro sie bede lepiej czula
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki !
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NAM ŻYCZĘ Z OKAZJI DNIA MATKI HE HE 😁 😁 😁 😁 😁
Eluska szkoda ,ze Twoje maleństwo się nie pokazało,ale tak czasem bywa,że małe się wstydzą i mamusi żarty robią chowając to co mają między nóżkami heh 😉fajnie ,ze masz już wózek...my dopiero w sierpniu kupimy.A kupiłaś nowy czy używany?????
Loli z tego co pamiętam to ostatnio buuterfly była chora.....ale co do przeziębienia to nie szkodzi dziecku,nie zagraża w jakiś specjalny sposób więc się nie stresuj tylko kuruj ja polecam naturalnie.....cytryny,miodek,czosnek...a na katar inhalacje parowe...mi przynajmniej pomogły...syrop prenalen dla kobit w ciąży też mi pomógł ....ja byłam chora w pierwszym trymestrze.
kurde znowu coś mnie plecy zaczynają boleć..... 🥴
a co do szkoły rodzenie chyba jednak nie pójdę ,bo mój nie chce znowu iść ....a już coraz później, więc wątpię ,ze mu się nagle zachce 😠 😠 😠 😠 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂nie mogłam dziś spać miałam jakiś głupi sen nawet go nie pamiętam 🤨ale dziwnie czuje sie wyspana 😜 moja koleżanka też teraz nie dawno urodziła pięknego bobasa 😆mimo tego że mam już dwie córki nie mogę się do czekać się trzeciej małej kruszynki 🙂 😆pomyśleć ze taka mała istotka jest od nas uzależniona .... nie ma co pewnie jestem pierwsza na forum ale życzę Wam dziewczyny miłego dnia aby nie padał bo na razie u mnie jest ładnie nie pada ale chłodnawo ... jaka cisza powstała u mnie słyszę tylko stuk klawiatury i ptaszki ćwierkające za oknem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja również wszystkim mamom życzę tego co najlepsze, ale przede wszystkim wytrwałości i determinacji 😉
Wczoraj byłam u lekarza, z kruszynką wszystko ok. Ja niestety podłapałam jakąś infekcję, którą dzięki bogu wykryli i rozpoczynam kurację antybiotykową która potrwa 30 dni..
Dzisiaj prawdopodobnie kupię już wózek,co mnie bardzo cieszy bo jeden wydatek z głowy 😉
A w weekend zaczynam remont 😁
Całuję was wszystkie, miłego dnia! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę też już bym chciała wózek dla małej..ale musimy z tym poczekać do sierpnia ,bo moja mam nam kupuje......w ogóle wszystko już bym chciała mieć kupione he he 😉 😉 😉fakt mało rzeczy mi zostało ,ale jednak 😜 my remont robimy w czerwcu po Bożym ciele ,bo wtedy mój trochę wolnego będzie miał i brat -malarz też więc fajnie przypasowało 🙂moja malutka ,słodka córusia od rana sobie wariuje.....kochana moja 😁 a jak tam wasze samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik dobre wiadomości ojciec organizuje numer do tej lekarki, a co sie okazało to ona robiła specjalizację na badania prenatarne więc aparat do usg powinna mieć u siebie w gabinecie jak tylko dostane namiary prześlę na maila 🙂 chyba że odezwiesz się na gg mój nr jest w moim profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja już byłam chyba dwa czy trzy razy chora. I powiem tak...jeśli będziesz miała gorączke powyżej 38st to od razu do lekarza po antybiotyk, a jak tylko taki kaszel,katar i ból gardła to lecz się sama...szalik na gardło i tak śmigaj cały dzień 🙂 herbatki + kupa owoców,cytryn i pomarańczy. Ja już katar i ból gardła leczę od ponad tygodnia...ale czuję się OK.

wczoraj wieczorem poczułam w końcu małe kopniaczki, ale bardzo bardzo lichutkie i malutkie....ale były 🙂 i też poczułam jak się bobo przemieszcza z jednej części brzuszka na drugą 😉
i mój pępek już coraz płytszy się robi... 🙂
( jak to przeczytałam na innym forum ) miłego dnia DWUPAKI 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZE Z DNIA MAMUSI 🙂 ja od wieczora poniedzialku leze podbrzusze zaczelo mnie bolec wczoraj bylam u lekarza mam luteine i nospe narazie buuu mialam lekkie skurcze az sie boje z dzidzia wszysko ok bardzo ruchliwe az za,lekarzowi tak sie spodobal ze spytal czy moze zrobic zdjecie dla studentow hehe to bylo dobre ani85 piekne dzieciatko masz 🙂 ide dalej lezec trzymajcie sie i uwazajcie na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, Perelka to leż ile tylko możesz! myślałam że nasze TAKIE problemy się skończą po tym 20tygodniu....a tu coraz więcej ich jest 😞 zdrówka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co moja mała chyba wie,ze dzisiaj dzień matki ,bo od samego rana sprawia mi ogromną radość wierzgając się non stop słodka moja ukochana Oliwka taki prezencik mamusi zrobiła........a dla mnie nie ma większej radochy heh 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...