Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEKi Agaa przyda sie no dziewczyny dopiero wszystko przed nami a skurcze przepowiadajace porod i przygotowujace tez wiec wiecie duzo przed nami bedzie jeszcze no leze wczoraj nie umialam wstac z lozka tak mnie bolalo a Wy jak sie czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak bo wiadomo ze po porodzie traci dużo krwi 😞 i trzeba to czym nadrobić wiadomo ze się je dożo owoców itp i nie wolno smażonego tylko gotowane po porodzie ale nie zawsze jest to odpowiednia ilość wiec dobrze jest nadrobić to witaminami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem coś o tym Perelko ja czasami tez mam straszne bule 🤢 ale niestety jestem całymi dniami sama w domu bo maż do późna pracuje a w domu samo nic się nie zrobi a tym bardziej przy najmniejszej bo starsza już sam się patrowi coś sobie zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuchatki oczywiscie wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamusi 🙂 Ja czuje sie strasznie wstałam z bólem głowy i wieeelkim katarem yhh... czuje sie taka zmeczona ze rany ale pozniej jak znajde chwile to zrobie zdjęcia chociaz czy cos 🙂 Miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Bardzo 😁 nie umialam dodac zdjecia na forum, to wrzucilam w avatara 😁 wczoraj kupilismy posciel, podkladke na materac, reczniczek po kapieli.. tyyyyllleee malych cudownosci 😁 poszlam spac bardzo pozno, bo kolo 1, a wstalam przed 7, bo nocowalismy u moich rodzicow, i wczesnie rano musielismyw stawac, myslama ze sie wyspie jak wroce,a tu zaraz telefon jak sie polozylam i tyle bylo mojego spania.. no nic, trzeba sie wziąć za nauke, bo czasu coraz mniej.
Loli: ja na samym poczatku dostalam antybiotyk, w sumie na sam bol gardla, ale u mnie to sie za szybko przeradza w angine, wiec wolalam nie ryzykowac..
W tym tyg musze isc zrobic ten cukier, boje sie ze wyjdzie cos nie tak, bo wolalabym jeszcze w domu pobyc i pozdawac egzaminy, niz jakby mnie mieli na dodatkowe leczenie w szpitalu zamykac, ale na staram sie o tym nie myslec 🙂 a tak poza tym to:
WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana to pamiętaj żeby dzień albo nawet dwa wcześniej przed badaniem nie jeść słodkiego, nie pić napojów słodkich, ryb i białego pieczywa 🙂 wtedy duża szansa że wynik nie będzie wcale zakłamany 🙂 ( tak mi lekarz powiedział 😁 ) Później nawet jak troche masz podwyższony poziom to musi skierować Cię do szpitala na dodatkowe badania, troche to trwa...szkoda tak jak mówisz tego czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki, my byliśmy z niunią wczoraj na USG i niestety nie jest za dobrze, w piątek mamy odebrać skierowanie na bardziej szczegółowe badania, niby wszystko w granicach normy ale jest ryzyko. Nikomu nie mówiliśmy i nie będziemy mówić na razie, Wam tylko się zwierzę, mąż pociesza a ja nie umiem się uspokoić, tchu mi brakuje, łzy z oczu same lecą, mam serce w gardle jak pomyślę ze nasz skarb najdroższy, nasza kruszynka mała możne nie być zdrowa. Pierwszą ciążę straciliśmy, a teraz to? Proszę trzymajcie za nas kciuki najmocniej jak potraficie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img404.imageshack.us/i/2605.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8773/2605.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu a kiedy masz mieć badania?
w przypadku mojej koleżanki było tak, poszła na usg w 11tc i lekarz do niej - ma pani dziecko z zespołem Downa nie że podejrzewa albo jest ryzyko tylko stwierdził...ona zapłakana przez miesiąc zanim wszystkie badania porobili i okazało się tylko, że mała była za mała i nie był to 11tc tylko 9 ale beczała równo więc nie martw się póki nie będziesz miała potwierdzenia...wiem, że się nie da ale nerwami więcej możesz krzywdy wam obu zrobić niż przyjęciem tego na chłodno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie wiem kiedy badania, w piątek mamy odebrać skierowanie od mojego gina, a później jechać do Rzeszowa i dopiero się zarejestrować, także mam nadzieję ze uda nam się wszystko szybko załatwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka biedna nasza trzymaj się i mniej nadzieję,że jednak wszystko będzie dobrze!!!!!!!trzymam za was kciuki i wierze ,ze twoje maleństwo będzie zdrowe i wszystko dobrze się skończy!!!!!!!!!!nie załamuj się tylko staraj myśleć pozytywnie chociaż to trudne... 😞pomodlę się za zdrowie dla twojego maleństwa.........jesteśmy z tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystko się ułoży kochana!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...