Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Właśnie myślałam o zmianie chociaż nie narzekałam na niego w sumie, tyle ze dziwi mnie tez to
że ja dopiero raz miałam badania krwi i moczu robione;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci też mi teraz coraz więcej rzeczy cos nie pasuje,
jakbym zmieniła to na takiego który ma USg w gabinecie 😁
musze sie tylko tu gdzieś popytać 😉 i poszukac gdzie sie przenieść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam jak zawsze pierwsza na forum he he tradycyjnie nie chce mi się już spać,no ale przy okazji obejrzę na TVN style program o maleństwach 🙂Eluska dziś twój ważny dzień daj koniecznie znać od razu jak wrócisz jak tam się ma Twoje maleństwo i co tam między nóżkami chowa 😉trzymam kciuki za to ,żeby małe nie było wstydliwe 😉
Dzisiaj planuję ułożyć rzeczy malutkiej mojej już w przeznaczonej na to komodzie...oczywiście na razie bez prania w sierpniu to zrobię ,ale już jakieś małe porządki w tym kierunku i tak mnie cieszą 🤪 🤪mam jakiś dziś power co chodzi o sprzątanie mam nadzieję,że mi nie minie he he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek 🙂 ale mam zabójczo dobry dzien chociaz prawie nic nie spałam bo cały czas myślałam o usg itd itd 🙂 dzidzia szalała w nocy jak nigdy. Sioperka dam znac napewno chociaz usg mam dopiero po poludniu to juz doczekac sie nie moge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis wyjatkowo wczesnie wstalam, bo o 7 🙂 wczoraj zrobilam sobie wolne ale dzis sie zabieram do nauki, mam jakies pesymistyczne nastawienie do tego i jakies przeczucie ze przed porodówką będę musiała jeszcze zaliczać egzamin, ale póki co to się uczę, zobaczymy co z tego wyjdzie

eluska czekam na wiesci, ciekawe jak nasza tabelka się bedzie prezentować po Twoim usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
do mnie wczoraj popołudniu wpadli teściowie, troche niezapowiedziani z życzeniami rocznicowymi...i siedzieli tak dwie godziny, więc już było cholera za późno żeby jechać na jakieś zakupy ciuchowe, czy jak planuje od paru tygodni...do Ikei! pojechaliśmy na miasto do wypożyczalni, ale porażka totalna z wybranymi filmami ( Zombieland i Operacja Dunaj - NIE POLECAM!!! ), za to spełniłam moją ciążową zachciankę - zjadłam nowego MAGNUM GOLD!! o poezja!! 🙂 🙂 najprzyjemniejszy moment dnia 😁

Eluska czekam ja też z niecierpliwością na wiadomości z Twojego brzuszka, by uzupełnić tabelkę 😁 o której to USG??
Ania87 wczoraj pisałaś coś o Twoich siostrach...kurcze, jakie Wy do siebie podobne jesteście na tym zdjęciu z FB!!!!! 🙂 i te Wasze piękne oczy 🙂 każda takie same 😁 suuuper! Nadal trzymam kciuki żebyś jednak kampanii wrześniowej nie przechodziła.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie wczoraj dół dopadł 😜 Uhuhuhu 🤪 Widziałam brzuch mojej koleżanki, któa urodziła ponad 9 miesięcy temu. I się załamałam...A jej siostra urodziła 5 tyg temu. Strasznie to wygląda 😞 Podzieliłam się moim smutkiem z Krystianem i wymalował mi tak słodkiego smsa , że odrazu spokojnie zasnęłam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no oczęta mamy każda brązowe ale odcieniami się różnią 😁 ja mam niestety najjaśniejsze, ale te dwie młodsze mają taki ciemny brąz ładny, na moje też nie narzekam ale jak to zawsze bywa wolałoby się co innego i ja też wolalabym intensywnie niebieskie 🙃 a co do podobieństwa to fakt, ukryć się nie da że siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa cco do lidla to ja bylam wczoraj allko po ciasto tye nic nie bylo, moze juz wykupili 😁 ale nei bylam po ciastka a tak przy okazji chcialam zobaczyc ale nic nie bylo... zreszta ja jeszcze nic dla dzidzi nie mam, wszystkie zakupy przede mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 16.20 usg 🙂 no ja juz po zakupach 😁 dobra moze wiem, że to nie najwłaściwszarzecz bo dopiero za wczesnie ale tak mi sie spodobało ze musiałam kupic!!!! Nosidełko 🙂 no ale mam nadzieje, że jeszcze wypali kilka innych rzeczy alee... tym sie bede chwalila wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska hehe 🙂 i nosidełko się przyda 🙂 🙂 może foto zapodasz? 🙂
ja w czwartek też mam na 16:20 USG 🙂 trzymam kciuki żeby się dziecię Twoje pokazało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajde chwilke czasu to zrobie zdjęcie 🙂 Mam nadzieje ze sie pokaże maluch i przy tatusiu sie wstydzić nie będzie ale szalał do 4 rano uff to była cięzka noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska: trzymam kciuki zeby sie pozakalo 😁 ja mam za tydzien wizyte i mam nadzieje ze tez juz sie bedzie mniej wstydzic 🙂 Mój Mąż twierdzi ze taki wstydzioch, to pewnie dziewczynka 😁 A skoro mowa o nosildelku, to przypomnialo mi sie ze musze sie zaczac uczyc jak wiązać moją chuste 🙂 a od 8 czerwca wybieramy sie na szkole rodzenia 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam dziewczyny?zaintrygowały mnie dwa wpisy:po pierwsze co ty BUUTERFLY widziałaś na brzuchach tych znajomych czy kto to tam był ,że w taki podły nastrój wpadłaś???????no i ania87 poważnie nie masz jeszcze nic dla dzieciątka?aż nie mogę uwierzyć ,że nie kusiły cię żadne zakupy....ja bym nie wytrzymała tyle czasu bez kupienia jakiś słodkich ciuszków... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i wogóle zapomniałam napisać. Okazało sie że moją mame zarazili jakimiś bakteriami w szpitalu przez brak sterylności czy coś tam i w sumie nie martwiła bym się aż tak tylko, że ta franca (bakteria) jest śmiertelna dla noworodków 🤢 I rozmawiałyśmy z taka pielęgniarką czy jak ja jestem w ciąży to czy mi to nie zagraża czy cos ale okazało sie że jezeli nie będziemy używać tych samych ręczników itd czyli będziemy żyły normalnie to sie nic nie stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...