Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj! Ale się rozpisałyście od rana 🙂 ja dziś załatwialam pozwolenia na ankiety, ale w szpitalu i na oddziałach na ktorych pracowalam, więc raczej nie bedzie problemu 🙂 pozniej kupiłam Mojemu Męzowi książkę : Bobas: instrukcja obsługi 😁 zachwycony jest bo jest napisane jego jezykiem 😁 panel sterowania, temperatura rdzenia itp 😁 zamowilam tez dzis posciel, jutro bedzie, z tego zestawu ktory ktoras z was pokazywala: http://www.allegro.pl/item1011320264_14ele_posciel_hafty_z_moskitiera_90x120_milpol.html
żólty z ksieżycem 🙂 🙃 u nas pogoda piekna, ale ja po calym dniu na nogach nie mam sily nawet myslec o obiedzie, dobrze ze jest rosolek od wczoraj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, właśnie wróciłam z Lidla i ... troche załuję że nie pojechałam wcześniej! wszystko już przebrane!! body kupiłam tylko 4 sztuki ( niebieskie i szare...) bo co będę różowe kupować jak nie wiem 🙂 i rozmiar od 62...
chwyciłam ostatnie śliniaki, prawie by mi babka wyrwała z rąk!! 🙂 do tego te pieluchy, ale też od 4kg...mniejszych już nie było....i cały zestaw chusteczek nawilżających za 20zł ( 4x72szt ).
co jeszcze? hmm...patyczki do czyszczenia uszek 🙂 słodkie 😁 oooo i skarpeteczki 🙂
o tym termometrze nawet jak bym chciała go dotknąć mogę zapomnieć... 🙂 ale ogólnie fajne zakupki i raczej warto się tam wybrać 🙂 choćby po te pieluchy, bo tańsze o 5zł + do tego chusteczki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kasia25! już wiesz na pewno że będziesz miała dziewczynkę? 🙂 tak podpatrzyłam Twój profil 🙂 i jak chcecie dać na imię? to od razu uzupełnie tabelkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez wlasnie wrocilam ufff kobitki upal niesamowity 30 C jak nic u mnie 😞 parno duszno i masakra.
Ale jeszcze pojechalm do sklepu, bo myslalam ze kupie cos malej ale nic ciekawego nie znalazlam wjec zrobilam male zakupki owocowe 🙂 no i teraz odpoczywam nogi mi spuchly tak ze 🤪 nie wiem moze od tego upalu 😞 ufff 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie brzuchatki 🙂 widze ze dolaczyla do nas nowa mamusia milo wiecej nas w tym gronie 😉 dziewuszki co do pampersow to sie nie rozganiajacie bo dzieciaki moga byc uczulone na rozne firmy wiem z doswiadczenia 🙂 wiec nie warto duzo ich kupowac na poczatek tak samo z chusteczkami albo innymi kosmetykami.Ide sie polozyc brzusio mnie boli i maly sie wierci a od rana na nogach i siedzialam z malym 3 godz w poczekalni u lekarza masakra buuu trzymajcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no..jedną paczkę pampersów tylko kupiłam... 🙂 a co do chusteczek, to faktycznie jak by dzidzi było uczulone to mam ich troche za dużo 🙂 ale ja sama uwielbiam te chusteczki,często z nich korzystam jako takie do demakijażu czy ogólnego odświeżenia, więc się nie zmarnują 🙂
Perelka więcej takich rad prosimy! doświadczona mamuśko 🙂

Loli kurde mol, ale masz pogode...u mnie znowu pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus uwiez ze taki upal to wcale nie radocha szczegolnie teraz 😞
Jeszcze zlapalam jakis katar i gardlo mnie boli 😞 ale wlasnie wcinam lody 🤪 zawsze mi pomagaly na bolce gardelko bo na katarek raczej nie 😞 ehh dziwnie sie czuje jak by jakis stan podgoraczkowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki, wlasnie dorwalam kompa na chwile i czytam te 20 stron co napisalyscie. zaczne moze od chleba w jajku, czyli jak ja to nazywam "grzanki" nawet nie wiedzialam ze tu taki temat o tym a dzis robilam na sniadanie i wiecie co, juz ich ne lubie!!!!! jak przekrecalam jedna to spadla z widelca i rozgrzny olej mi chlapnal na reke, dobrze ze nie na brzuch bo tylko w cienkiej koszulce bylam. piecze jak cholera, spory kawalek oparzylam! dobrze ze mialam masc na oparzenia taka co mi juz nie raz zycie ratuje bo za mnie widac taki kucharz jest, ale boli dalej chociaz widac poprawe po tej kuracji.
fatalnie sie czuje dzis przez ta pogode i co chwile mnie glowa boli

Witam nowe mamusie 🙂 ciesze sie ze nas coraz wiecej, bedzie dobre porownanie w tabelce 😁 a i widziala ze mnie loli nie wpisala do pomiarow jak kiedys podawalam a juz ne pamietam ile to bylo, chyba 114 na 23 tydz, ale musze sprawdzic. przeoczyla mnie chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...