Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też mam taki ból czasami ale jak u Ciebie powtarza sie prawie codziennie to lepiej idz i sie dowiedz nawet dla świetego spokoju 🙂 Mi sie wydaje, ze to normalne bo wszystko tam sie rozciaga, powiększa itd
Nie martw sie napewno wszystko jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wczoraj zasnęłam już przed 20 więc oczywiście już teraz spać mi się nie chce....wczoraj jakaś taka padnięta byłam po spacerze i w ogóle...coraz gorzej jest mi się ułożyć do snu i coraz bardziej zauważam ten rosnący z dnia na dzień brzuszek 🙂w tym tygodniu wybiorę się na badanie glukozy i będę miała to z głowy....a za tydzień zaczynamy remont pokoju już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny :*
No ja tez wczoraj dosc wczesniej poszlam spac dlatego dzis juz na nogach o tej godzinie juz sobie jakos nie umiem pospac do 11 poleniuchowac 🤪
Sioperka nie tylko ty masz problem z zasnieciem wydaje mi sie ze nasze brzuszki to sa juz dosc duze ze zaczyna sie wlasnie przewracanie z boku na bok mnie wczoraj bolal kregoslup :/ nawet jak lezalam sobie na boczku 😞 masaka
Eloite hmm 26 tyg dokladnie skoncze w czwartek bo ten brzyszkowy przelicznik troszke mi do przodu idzie ale za to zgodnie z dniami i tygodniami w 100% dziala mi ssuwaczek 🙂
Jakie dzis plany macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania87: obrzęki widzę, że sie zaczynaja bo mi zaczynaja nogi puchnąć (widze po odciskach po skarpetkach, nawet stopkach) i po nocy mam podobno napuchnieta twarz.. no moze z bezsolna o przesadzialm, ale na pewno niskosolna 🙂 znaczy sie zero konserw, pasztecikow, pizz itp 😞 a ja normalnie uwielbiam solic wiec bedzie ciezko.
Wczoraj mielismy sie wybrac ze znajomymi na lody, a tu dostaje telefon, że kuzynka poronila, byla ok 10 tyg, a jeszcze tydzien temu u niej bylam i ogladalysmy razem ciuszki.. normalnie jakby kto na mnie kubel zimnej wody wylal 😞 aż mi sie odechialo czego kolwiek, caly wieczor czekalam na kopniaczki zeby sie uspokoic, na szczescie maluch zaczal kopac.. a ja w koncu poszlam na te lody i przynajmneij troche doszlam do siebie.. a dzis u nas znow pochmurnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki 🙂 ja chociaz bym chciala pospac to nie moge bo musze corcie do szkoly wozic dzis jade z malym gips sciagac.A co do tych ladnych opasek zmienicie jeszcze zdanie mi tez sie podobaja ale jak moja mala to miala na glowce raz to wiecej jej tego nie zalozylam bo strasznie uciska na glowce i miala slady od tego,co do pepka to normalne bo pytalam sie lekarza rozciaga nam sie tam macica i reszta przesowa ku gorze.Co do sypiana w nocy moje kochane bedziecie wiecej narzekac przykro mi najlepiej dac sobie miedzy nozki podusie i spac na boczku pomaga na kregoslup 🙂 a co do kopniakow to beda jeszcze silniejsze i bolesniejsze jak maluszek bedzie wam wypychal pietki za to piekny widok ,moj maly wierci sie jak najety oczywiscie jak tatusia nie ma w domku 😉 Loli a ty jakie masz plany na dzis ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana1986 bardzo mi przykro z powodu kuzynki tez to przerabialam osobiscie 😞 nie mozesz myslec ze u ciebie bedzie cos nie tak bo dzidzia tez sie denerwuje razem z toba nie zapominaj o tym moja kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lauranna wielkie wspolczucie... ehh 😞
Perelka jesli chodzi o plany na dzis hmm sama nie wiem u mnie znow zapowiada sie piekna pogoda wjec pewnie znow bedzie z 25 C jak nic :/ nie wiem ide na 2 h dzis o 11 do pracy a puzniej hmm sama nie wiem pewnie ugotuje jakis obiad i bede tutaj z wami jak zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh Loli to masz sie super ze pogoda ladna u mnie pada deszcz 😞 ja zaraz jade do lekarza mmm juz mi gada ze nie pojdzie gipsu sciagac az sie boje tam isc zycze smacznego 🙂 dosklikania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie.......lauranna bardzo mi przykro biedna ta twoja kuzynka...też to przeszłam i wiem jaki to jest ból 😞
Perełka co do poduszki między nogami to jest obowiązkowo bez tego to już w ogóle nie zasnę.....ale i tak jest już niewygodnie i pewnie jeszcze chwila i będzie jeszcze gorzej no ale trudno to się da 😉 😉
ale mam dziś apetyt ........hmmm na śniadanko zrobię sobie i małej jajeczniczkę ze szczypiorkiem taką mam dziś na nią ochotę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka 😁 Ty to umiesz przekonać!! idę robić jajecznicę, bez szczypiorku bo nie mam 😁

Wy spać nie możecie a ja spałam dzisiaj....12 godzin! wczoraj tyle samo! i mogłabym tak dalej spać?! budzę się nie przytomna 🙂

ech u nas też pochmurno....a do Lidla jadę po 15tej, więc może Dosik prędzej da znać czy warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he Aqaa 😁 widzę ,ze podobne smaki mamy ....ostatnio na jajecznicę namówiłam nieświadomie chyba Loli heh 😁 😁 😁 😁 😁 ja do Lidla nie pójdę bo już mam dość bodów no chyba ,ze coś innego tam się okaże być w dobrej cenie i jakości....dajcie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli u ciebie w Anglii są fajne 7paki bodziaków z early day, są dobe gatunkowo i kosztują nie za dużo - wiem bo szwagierki przetestowały 😉 a co do bodziaków to wydaje mi się, że na allegro 7 sztuk kosztuje nie całe 40 zł więc wychodzi nie całe 6 zł sztuka i są z tej firmy early day i jest jeszcze jedna firma angielska Babaluno też dobre gatunkowo i zbliżone cenowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis na sniadanko zjadlam sobie salateczke(kapusta pekinska, pomidorek,papryka,kukurydza) lekkie pyszne i szybko strawne ;D
A co do jajecznicy tez mialam ja dzis jesc ale jakos nie chcialo mi sie jej robic 😁
Sioperka ale widze ze jestes milosniczka jajek?czy sie myle?
Bo ja to mogla bym jesc jajka codziennie w kazdej postaci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wczoraj moja kolezanka wlasnie urodzila coreczke, ale niestety przez CC bo miala tylko rozwarcie na 3 cm, widzicie kobitki nie ma reguly mi sie wydaje wszystko wychodzi puzniej w praniu, lekarka jej mowila ze ciaza super slicznie ladnie, i najprawdopodobniej bedzie miala szybki porod dziecko sie ladnie przekrecilo no ale wyszlo jak wyszlo na swiat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...