Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

w domu ale mój przy włączeniu komputera wyłaczył moje gg i teraz go nie umiem uruchomić nie wiem co z nim nie tak ;/

no podoba mi sie to DWUPAKI 😁
nie dziwie się pewnie jesteś przeszczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

byłam w tesco ale za dużych promocji to nie zrobili 😜
są np 3 kaftaniki za 21,90 albo body 3 sztuki po 33 zł no takie w sumie ceny normalne 😉
opłacała się taka torba z kosmetykami jonssons baby bo ciekawa torba i do tego tam był szampon, płyn, oliwka, krem i chyba husteczki 54zł 😉
a tak to bez rewelacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ,ale się od wczoraj rozpisałyście.. 🤪 17stron musiałam nadrobić.....po pierwsze iwwwa bardzo ci współczuję trzymaj się jakoś.... 😞Dziewczyny suuuuuuuuuuuper zdjęcia brzuszków Loli cierpliwości tez dodam swój brzusio w końcu też muszę się pochwalić postaram się w weekend 🙂AQAA GRATULUJĘ CÓRECZKI SUPER ,ŻE MASZ TO CO CHCIAŁAŚ!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś u nas piękna pogoda!! 😁 słoneczko świeci w końcu się wypogodziło 🤪a was co tak mało od rana na forum laski?pewnie jeszcze śpicie....śpiochy 😉
dziś sobie wysprzątam mieszkanie, a popołudniu polecę z mężem na małe zakupy....może się coś dla małej kupi i dla mojego chrześniaka na dzień dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo tak to ze mną jest mało kiedy coś fajnego znajdę i łudzę się ,ze następnym razem na pewno będzie nowa dostawa rzeczy dla maluszków i tak latam w kółko ,a rzadko kiedy jest coś naprawdę ładnego,a po za tym dzień dziecka więc muszę coś chrześniakowi kupić.....no i wiadomo coraz mniej czasu nam zostało i też u nas wolnej kasy na zakupy, bo w przyszłym miesiącu wydatek na ślub i w kolejnym to samo ,bo mamy dwa zaproszenia ,więc wtedy nie będzie zbytnio dużo wolnej kasy na zakupy dla małej.........teraz muszę je zrobić póki mogę hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka dziękuję 😘
tylko że ja AGAA jestem a nie AQAA 🙂 🙂 🙂 ale jak Ci się bardziej aqaa podoba to tak też pisz 😁 😘
mój piękny dzień nadal trwa, mam super humor, mała wczoraj dawała największego do tej pory czadu tak że aż tata ją poczuł!! pierwszy raz tak intensywnie i długo kopała jego rękę 🙂 i był zdziwiony "Ona tak cały czas cie skopuje?" 🙂 i że on już ją chce mieć przy sobie 🙂 i jaki dumny jest!ach 🙂
i do tego wszystkiego piękna pogoda! cóż chcieć więcej 🙂
miłego dnia brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka masakryczny ten bol ;/ zdazalo mi sie nie raz takie cos ale nie az w takiej sile bolu ;/ i zeby puzniej mnie noga bolala ehh nawet mnie nie strasz bo ledwo co po schodach ide jak bym non stop czula ten bol miesnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!Iwwwa bardzo mi przykro z powodu tesciowej trzymaj sie cieplo.Agaa moje gratulacje 🙂 marzenia sie spelniaja.Tak to ja poslalam zaproszenia na Nk pozwolilam sobie chyba nie jestescie zle ?Ja juz lepiej sie czuje jeszcze czasem brzuszek poboli za to pogoda piekna sie zrobila .Sioperka jak zobaczysz gdzies cos fajnego daj znac 😉Dziewczyny macie piekne brzuszki ja jak zrobie zdjatko to tez sie pochwale, sioperka a na twoje foto mozemy sie nie doczekac jak pamietam mialas juz kiedys poslac chyba ze cos przeoczylam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...