Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis rano jak byłam na zakupach kupiłam sobie 2kg truskawek i ćwiarte arbuza,
przyszłam jak się za to zabrałam to znikło to w 30 min 😁 ale pyszne truskawki pierwszy raz w tym
sezonie jadłam takie słodkiee =)
Mam takie pytanie bo zastanawiam się nad kupnem rożka czy kupić taki usztywniany czy taki mięciutki ?? ;> wy już macie jakieś ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik ja już mam jeden, dostałam od znajomej, ale planuję kupić 2gi. W tesco np. śliczne rożki w najróżniejszych kolorach po 28 zł takie mięciutkieee.
Myślę, że warto mieć ze dwie sztuki, w razie czego do przeprania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik jako manager w restauracji i to jest ta fajniejsza robota. Właściwie można odwalać ją w domu przy komputerze i telefonie. Od czasu do czasu spotkania z klientami.
Prócz tego niestety kończę staż w salonie jako stylista. Praca z klientem. Wymagająca. Niestety dużo trzeba się nastać. A pracuję w zakładzie w którym praca jest non stop 😉
I jestem od zeszłego tygodnia na L4, niestety jak na razie tylko "teoretycznie"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloite:n To Ty się napracujesz, a powinnaś już odpoczywa,ć kochana 🙂
a co do rożków pewnie ze warto mieć dwa bo wiadomo może się czym ubrudzic oblać mlekiem i wtedy jest zawsze zastępczy 🙂
Ok brzusie my mykamy spać dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki co tam u was z rana?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYCH MALUSZKÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘
my naszej malutkiej księżniczce wczoraj w ramach prezentu na dzień dziecka kupiliśmy kołderkę do łóżeczka 😉mała w ramach podziękowań okopuję mnie dziś od samego rana 😁 😁 .....kochana moja Oliwka!!co do rożków to ja mam dwa i nie planuję póki co kupować więcej...Dosik super,ze widziałaś twarzyczkę synka ja już nie mogę się doczekać mojego usg i nagrania na płytce i tego kiedy ja zobaczę buźkę mojej małej panienki 🤪
A tak po za tym to Loli już długo nie było na forum....dziwne ,bo nigdy się nie ociągała z postami.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 😉
Ja tez sie przylaczam do zyczen dla szkrabow z okazji dnia dziecka 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Sioperka Ty to jestes ranny ptaszek zawsze tak wczesnie wstajesz??? hihi
No wlasnie juz wczoraj sie zastanawialam gdzie sie podziala Loli...
A co do rozkow to jeszcze nie mam, ale w moim tesco nie widzialam ich wcale... 🤨
Nie wie ile ich kupic...nie mam pojecia ale chyba 1 bo zabrudzi itd to przeprac itd a przeciez ciagle w tym rozku nie bede dzidziula trzymac..nie wiem. mam juz np taki becik do chrztu i na pierwsze spacery do wozka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki :*
Nie martwice sie czytalam wasze posty co piszecie ale wczoraj poprostu jakis zly dzien mialam i sie tak zle czulam wszystko mnie bolalo praktycznie caly dzien w lozku 😞 Strasznie bolal mnie brzuch do tego rzebra a na koncu ehh macica cala mnie bolala nie wiem pewnie sie lekko rozszerze czy cos nie mam zielonego pojecia 😞
Oczywiscie wszystkiego najlepszego dla waszych szkrabkow 🙂:*

Monia_dj oo a gdzie sie do tej Angli przeprowadzilas?? moze gdzies blisko mnie?? daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 kurcze wiem ze wpisywalas swoje wymiary gdzies, i puzniej jak zmienilas sobie nicka i to zdjecie to poporstu cie nie pozlalam i nie wiedzialam ze to ty 🤪 taka laska z ciebie ze szok 🙃
A twoj stary nick to Ania88 ehh pamietasz moze ile tam bylo 26 tyd 100cm??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny ,jak tam na dzis? Ja niestety nie kupowalam tej sukienki z allegro bo nie ide na wesele ,co do rozkow przydadza sie ze dwa jeden sztywny a jeden mieciutki 🙂 widze ze dzidzie rosna ciesze sie ja nie wiem ile moj wazy nie mowil mi lekarz zapytam nastepnym razem.Ja bym chciala malutkie dzieciatko ale to raczej nie mozliwe bo moje dwa byly duze bobaski okolo 4 kg no coz takie zycie.Z truskawakami nawet nie mowcie tez siedze i sie zajadam a moj mowil a ja to co hehe.My dopiero na zakupki pojedziemy przedewszystkim kosmetyki i akcesoria do higieny ,dziewczeta nie zapomnijcie kupic sobie jak sie nie myle 70% roztrow spirytusu gaziki i patyczki do czyszczenia pepusia a i co wam moge polecic to dobry jest sudocrem na odpazenia.Powiedzcie mi u was tez pada od rana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie obczajam ten sudokrem zeby byl ten duzy pojemnik gdzies w promocji bo wszedznie sa takie same ceny....
a ten spirytus to w aptece dostane nie?? i ten fiolet w tabletkach nie??
Co do pogody to sie zanosi cos ale naszczescie jeszcze nie pada... za to wczoraj caly boski dzien lalo...;/ wkurza mnie ta pogoda na maksaaaa... juz nie mam w co sie ubierac przez to zimno 😮 w nic cieplego sie nie mieszcze a jak wezme od karola to w barach wygladam nieszczewsliwie a brzuch zapne na scisk... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 mnie sie wygodniej nosilo w mieciutkich, dlatego mam na razie jeden mieciutki 🙂 i w s numie nie zastanawialam sie nad kupnem drugiego. dzis jedziemy w koncu po lozeczko, i zmaierzam je od razu po powrocie zlozyc 🙂 i niczym sie nie bede przejmowac, ze za wczesnie czy cos, chce i juz 😁 poza tym dzis nareszcie idziemy na USG 🙂 mam nadzieje ze Dzidzia zrobi nam prezent i sie pokaze 😁 milego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Aniu kupisz to w aptece wszsytko 🙂 A sudocrem naprawde sie oplaca bardzo dobry jest jak sa jakies odpazenia to szybko ustepuja po tym no i ja sobie kupie jeszcze infacol dla dzieci na kolke bo mala mialam jak nie wiem co nie dalo sie wytrzymac a kiedys tego nie bylo malemu to podawalam i pomagalo ,no co do pogody to masakra tez nie mam w czym chodzic teraz w dresie caly czas szkoda mi tych ciazowek bo za eleganckie sa na domek heh 😉a fiolet w tabletkach to do kapieli jest dobry a na smarowanie np buzi jak zrobi sie plesniawka to w plynie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja jak fiolet to tylko w tabletkach do kapania... a wiem po bracie ze potem cala wanienka podklady recznik potem wszystko bylo ofajdane tym.. ☺️ dlatego z podkladem do wanienki to sie wstrzymam az przestane uzywac fioletu, i juz mam na poczatek taki ciemno niebieski recznik bo szkoda mi tych bialych zeby je potyem wyrzucac.
A do wanienki bede wsadzac pieluchy tetrowe albo lniane ostatnio gdzies widzialam... z mama tez tak robilismy jak byl mlody kapany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...