Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁jeszcze niemoge sie pozbierać po tym brokacie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁ale sie laska odszykowała imprezowo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁i ten papier toaletowy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁szok 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny GRATULACJE!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪:woohoo 😁LA MONI SYNUSIA 🤪 🤪I TEŻ TRZYMAM KCIUKI ŻEBY NASTEPNYM RAZEM DZIEWUCHA BYŁA 😜A DLA SIOPERKI ZDANEGO PRAWKA. 🤪 🤪NO TO TERAZ WSZYSTKIE DROGI TWOJE 😁 😁 😁A NO I CIASTA PRZEPYSZNIE WYGLĄDAJĄ AZ ŚLINKA CIEKNIE 🙂 🙂 🙂MNIAM I CO TU TERAZ Z WAMI ZROBIĆ 😁 😁 😁ZA TE KUSZENIE NA KALORIE 😁 😁 😁WREDOTKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka: GRATULACJE !! ;* 🙂
Jejku dziewczyny tee ciastaaa kiedy moge was odwiedzic i się poczęstować ?? :PP
Ja nie wiem jak wam ale mnie ta pogogda nie dopisuje ja dziś umierałam z gorąca, było paskudnie duszno 😞 , jeszcze całe popołudnie szukałam butów do sukienki na ślub wszystkie co mi sie pdobały to na takim obcasie że łooo 🤨 masakraa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze poscik na dobranoc napisze 🙂
Czekoladka bardzo milo cie zobaczyc wkoncu 🙂 a jesli chodzi o tabeleczke to juz ja wypelniam 🙂
Hehe Anulka zobaczysz ze pewnie jeszcze was pod koniec przegonie waga 🙂
Ciekawa jestem ile bede miala na plusie bo tak wsumie patrzec na ta wage +5kg to pewnie sam brzuszek wazy z 2kg.
Teraz to juz tylko wagowo beda wyscigi i objetosci brzuchola 😁
Dosik no ja juz wlasnie przezylam upaly tak samo i wiem co to znaczy a jak kazda z nas wie to dopiero poczatki uff...
Dobra dwupaczki 🙂 lece spac z moja gwiazdeczka mala do jutra bo u mnie dopiero 12 u was juz 1 🙂
Dobranoc, pchly na noc a karaluchy pod poduchy a szczypawki do zabawki 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mamuśki 🙂
Juz widze za oknem słoneczko, czyli będzie piękna pogoda, tkz dla mnie znów męczarnia 🙂
Ja już się szykuje i na uczelnie jade zaniedługo.
Życze wam miłego dnia DWUPAKI !! 🙂
Odezwe się jak wróce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchole 😉)
Jak tam nocka?? 🙂
Ja dzis tak wczesnie zeby sobie testy powtorzyc jeszcze ogarnac sie i smigam... ehh normalnie tak mi sie nie chce...cos czuje ze ciezko bedzie 😜 ale co tam zawsze mozna poprawic 😜
Dosik ja tez mam dzis piekna pogode... czyli bedzie masakra... ehh ale trudno 😉
Juz bym chciala miec babla przy sobie i wozkiem sie wozic... 😎 hihi a tak jeszcze trzeba poczekac...

Loli to jest dobre do tabelki.... rubryczka ile ktora w danym tyg na plusie 😜 heeh Ja wg tego bylabym 28 tc i 5kg + 😉 ( hehe dobrze ze na poczatku chudlam bo mialabym juz +10kg 😜 )

milego dzionka laseczki 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!u nas też piękna pogoda czyli tak jak Dosik będę się gotować strasznie znoszę te upały zwłaszcza z tą moją ukochaną astmą bleeee 🤢 🤢 🤢 Dosik ja też mam problem z kupnem jakichkolwiek butów na niskim obcasie na wesele idę 3 lipca i potem 7 sierpnia i NIC NIE MOGĘ ZNALEŹĆ no porażka tylko same wielgachne szpile 😠 😠 😠 😠 a ja bym się w ciąży na nich zabiła 🥴 wczoraj po egzaminie polatałam po Gdańsku i tam znalazłam w wielkim młynie super sklepik z sukienkami ciążowymi bardzo ładne i eleganckie już przynajmniej wiem gdzie po sukienkę pojadę ,bo u nas to nie ma takich sklepów.......zadupie.... 😠 😠
Ania 8888 trzymam za ciebie kciuki na pewno poradzisz sobie z testami i obyś jazdę zdała szybciej niż ja he he POWODZENIA!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂 ale z Was kucharzydła - ładne Wam ciacha powychodziły narobiłyście mi smaka jak nie wiem 😁
Madzia gratuluję zdania prawka!!!
U mnie pogoda wspaniała, ale dalej siedzę w domku i piszę 🤔 ale po południu kazałam mężowi porwać mnie na spacer z lodami 😁 ja mu dam tyle pracować i zonę zaniedbywać 😜
ps. Loli nie zdążyłam wczoraj kupić już truskawek 😞 moje nie pocieszenie nie miało granic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa jakie ciacha pyszne!!!! no no ale z Was artystki 😉 mi to by pewnie z zakalcem wyszło hyh 🙂

zjadłam wczoraj kilo truskawek...a dzisiaj mam znowu smaka więc nie wiem czy to się nie skończy kolejnym kilem 🙂 hmm ktoś wie ile takie truskawy maja kcal? 😜 pewnie nie dużo, bo to owoce przeca 🙂 🙂

Madzia gratuluję zdania prawka!! wiem jaka to radość!! 🙂 🙂 i z głowy na całe życie - oby 🙂

poszłam wczoraj na miasto w klapkach,tych co chodziłam całe ostatnie lato i wyobraźcie sobie ze mam odciski na całą długość stopy!! i z góry tak samo, obdarte 😞 chyba przez te podpuchnięte stopy...i jak wróciłam to ja sama tego nie widziałąm, ale Mich powiedział że nie poznaje moich nóg i kolan takie napuchnięte... 😞 cholera chyba dość chodzenia piechotą.... 🙂 i gdzie tu zgubić te nadprogramowe kilogramy hehe 😜

gdzie nasza buuterfly????

Anulka trzymam kciuki za prawko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć śliczne mamuski 🙂))umnie tez pogoda zapowiada sie na bardzo upalną,wiec bedzie cieżko. wiecie co obudziłam sie dzisiaj ze spinaczami do bielizny w łóżku. 🙂 🙂 🙂moje kocórki znosza wszystko z tarasu do domu,jak małe sroczki.gorzej jak zaczną chodzić do sąsiadów 😁 😁 😁wczoraj wypatrzyłam w promocji wózek dla niuni i normalnie niemoge o nim zapomnieć, musze go mieć 🤪 🤪 🤪ciekawe tylko jak wygląda w rzeczywistości ,no i jazda próbna mósi być 🙂bo wygląd i cena to jeszcze niepowód do szcześcia 😜pozdrawiam i miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki. wczoraj juz sie nie odezwalam bo padłam, a musiałam jeszcze kolację dla męża i teścia zrobić i potem juz nie mialam siły na nic. gin powiedział jak zwykle że mało na usg widać i że jestem wyjątkowo dźwiękoszczelna 😮 i dawno takiej pacjentki nie miał, no cóż, muszę się z tym pogodzić, pytałam czy to przez tłuszcz to powiedział że nie, że to raczej skóra taka. świetnie. co do wagi to się nie załamała a ku mojemu zdziwieniu tylko 0,3kg na plus. powoli tyje ale rosne, nie wiem jak to sie dzieje, chyba przez to ze duzo prze ciaza wazyłam, ale mi nie idzie tylko w brzuch niestety tylko sporo w tyłek i nogi 😠 😠 poza tym dzidzia podrosła i już ma 600g (3tyg temu bylo 370) ruszała się okropnie i kopała w to miejsce gdzie mi jeździł tym od usg 😁 chyba sie jej nie podobało.
forum widze ze powolni sie zamienia w forum kucharskie 😜 smaka robicie tymi plackami, też bym zjadła ale nie pieke narazie nic, dzis zaczynam nauke znow bo egzamin w sobote! i w piatek nastepny.
monia gratuluje synka , a no z dziewczynkami tak jest ze trudno zrobić dziurkę w dziurce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agaa niemartw sie kobieto poradzimy sobie z kilogramami przy maleństwie,wyssie z nas wszystko 🙂))niema sie czym przejmować,każda z nas jest inna .jedna tyje a prawie nic nieje a inna wcina jak odkurzacz i chudzinka 🙂 🙂 🙂ja na przykład jak niezjem to mi słabo i chociaz nieraz sobie obiecałam ze póżnym wieczorem zamykam lodówe na łańcóch to i tak sie złamie ze swoim postanowieniem.same jabłuszko czy jakaś lekkostrawna sałatka niewystarcza,jestem głodna i tyle normalnie żołądek mi sie do kregosłupa przylepia i niemoge spać w tym stanie.wczoraj pół godziny czaiłam sie przy lodówie i wkońcu rybe zjadłam bo normalnie bym w nocy z głodu umarła ☺️umnie w 26 tc+6kg .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny no to zaczne jak kazda z was u mnie pogoda zapowiada sie lipnie :/ szaro brzydko
Ale tak zazwyczaj jest wlasnie w pl ladna pogoda to tutaj paskudna.
Oj dziewczynki nazekacie jak wam non stop padalo to chcialyscie sloneczko teraz jak za goraco to znow opuchniete 🙂 teraz juz tylko gorzej bedzie.
Ja dzis cos dluzej pospalam ale sie wyspalam uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...