Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj kobity bede lac po dupie!1 17 str do czytania.. ehhh 😜
TESCIOWA..... 😠 😠 😠 eehhhh bylam na tym targu, skwar ze koniec swiata, myslalam ze na srodku zaraz tam urodze... kupilam stanik 😜 no ale ide juz z targu i dzwoni...mowie ze wracam z targu a ona co bylo ?/ byly spodenki krotkie... ( a tak kuzwa na kazdym stoisku krotkie gacie...:blink 🙂 a ja ze tak.. to ona to wez sie cofnij i kup mi jakies... 😮 😮 😠 😠 😠 kurna wie ze nie moge duzo chodzic a w taka pogode to koszmar a ona z fochem bo powiedzialam ze nie bo nie bede latac znowu po targu i szukac najtanszych i odpowiednich dla niej... eehh 😠 😠

bylam w lumpku i kupilam malemu kurtko-plaszczyk 🙂bialy a w srodku szary misiek taki 😉
Ale ledwo co nogami wleklam... masakra jest na dworze;(

aga potem daj szybko znac co tam na usg 😉 a na ktora idziesz?
no i z tymi kupami... 😜 to dobrze 🙂
i apropooo.... czy ktoras brala zelazo??? bo ja po tym to wale takie czarne ze nie wiem czy to tak ma byc czy co...? i zoladek tak dziwnie boli jak by ciagle z glodu...
No i tez czesto robie... a siku to jak kon wyscigowy 🙂
co do mojego osla to mowie mu imionami zawsze.. oczywiscie pikantne szczegoly zostawiam sobie 😜P

co robicie dzis na obiadek ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja ugotuje tylko ziemniaki 😁 sama sie wybieram na obiad do mamy 😁 niech sie tu martwia co jesc 😁 właśnie ide przygotowac ten wypasiony obiad i potem bede się szykowac do pracodawcy :P nie wiem kiedy wroce, nie rozpisywac sie za bardzo. co do posiedzen to ja mam za mało, ale zawsze tak mialam, slaba przemiana materii poprostu dlatego taki spaśluch ze mnie. buziaczki :* zmykam na dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jesteście kłamczuchy 😠 Tak mi nagadały o tej glukozie , a ja pijąc ją marzyłam o lodach. Nie mogą tego z zimną wodą rozrabiać? Ohyda...Ale lody i tak zaliczyłam 😜 I gofry w domu i jest taki upał , że cała byłam mokra. Wiecie co jeszcze wymyślili...Nie dość, że to laboratorium jest na 2 piętrze a dla mnie takie schody to masakra, to jeszcze wcześniej dzwoniłam i pytałam co mam zabrać. A one, że nic. No jak nic to nic. Poszłam tam z kubkiem z siurami a ta żebym go opisała 🤪 Chciałam przypalić głupa i powiedzieć , że żółte i takie nieładnie pachnące 😜 To pogoniłam mame na dół po plaster mówię nakleje i podpisze. Biedna poleciała na sam dół i wróciła a ta mi daje markera i żebym na kubku napisała 😮 O jacie.... Zrobiła mi to z ciepłą wodą i to było dla mnie najgorsze. Bo ja pijam albo gorące albo zimne...Nie lubie takich ciepłych siorbów. I mi mówi, że jak kiedyś będę robiła jeszcze glukoze to żebym cytryne wzięła 🤔 Nosz cholera nie wytrzymałam i jej powiedziałam , że przecie dzwoniłam i pytałam co mam zabrać czy zrobić przed badaniem to mi powiedziano , że nic. A ona do nas pani dzwoniła??? No nie...Do weterynarza 😁 To zaczęła wine na mojego gina zganiać , że to on powinien mi powiedzieć itp 🤪 No skoro wykonują tą prace to one chyba są najbardziej kompetentne?? A nie ginekolog który dupe bada 😁
A no i poszłam z ogromnym uśmiechem na położnictwo 🙂 Na pierwszy rzut oka i podczas rozmowy panie były baaaardzo miłe. Pytały się mnie czy ja do przyjęcia przyszłam 🤪 O nie nie....Jeszcze nie jestem gotowa haha 🙃 Ale powiedziała mi pani co mam zabrać. Z tego stresu zapomniałam o kilka spraw dopytać ,ale mniej więcej wiem co mam zabrać ze sobą. Otóż moja lista wygląda tak:
podkłady poporodowe
jałowa podkładka taka na łóżko w razie CC
jednorazowe majtasy
duża pielucha 😮 że to dla mnie? i tu nie dopytałam ☺️
pampersiaki i chusteczki...firma obojętna.
Ale one i tak pewnie coś jeszcze wymyślą i Krystian będzie latał 🙂 Na wszelki wypadek zabiore rożek dla małego i ubranka bo chyba dadzą, ale lepiej niech będą a Krystian odwiezie je do domu niż ma po nie w nerwach latać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Anula, ja myślę że po żelazie takie czarne copki walisz 🙂 sama żelaza nie spożywam...bo ogólnie niecierpie tabletek! a skurcz łydki miałam tylko raz...teraz jak są to takie prawie nie odczuwalne...więc śmigam póki co bez żelaza.
Twoja teściowa też jest dobra! spodenek się zachciało 🙂 ciekawe czy ja bym umiała odmówić w takiej sytuacji? pewnie nie...bo ze mnie taka dupa zawsze była 😞
a na obiad jeszcze nie wiem...chyba też ugotuję tylko ziemniaki 😜 mam w zamrażarce takie chickensy i chyba dzisiaj jest ich pora 🙂
a na USG o 16;10, ale wyjeżdzam trochę wcześniej, bo nie wiem gdzie to jest kompletnie...więc też trzymać kciuki żebym się nie zgubiła, bo chorzowa nie znam w ogóle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu ja chyba jako jedyna mówiłam Ci że glukoza jest dobra, że dziewczyny przesadzają 😜 trzeba było cioci Agii posłuchać 😁 a z tą cytryną to różnie...bo u nas nie można...
hmmm ta lista do szpitala trochę mnie zszokowała...czemu tak mało? 🙂 moja widziałaś, to jakaś masakra jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak bym nie dała rady jej przestgrzegać 😜 Ale dla świętego spokoju niech będzie w normie...Małemu to nie posmakowało 🤪 Bo chwilę po wypiciu zostałam tak ostro okopana...A mały próbowała się ewakuować pępkiem 😁 Następnym razem wezmę kostki lodu cytrynkę i jakąś whisky 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że musiałabyś jej przestrzegać 😞 kompletnie się nie znam na diecie cukrzycowej, ale wiem że to nic fajnego...
na początku myślałam, że tej glukozy to będzie z litr do wypicia i byłam przerażona 😁 potem dopiero ktoś mi powiedział że taki mały kubeczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis rybka pyrki sorowka z marchewki i szpinak 😉
No a ja gadalam z kumpela i tam gdzie ja chce rodzic to trzeba zarac dla siebie:
- podpaski ( ale kilka dawaja)
-Podklad na wyrko
-3 koszule
- reczniki
- kosmetyki ( zel do pipci, i normalny i balsam na rozstepy)
- dokumenty calej ciazy
- bielizne
- cos do czytania bo tam nudy 😁 😁 😁
- i ladowarke do tel bo wszyscy dzwonia pisza i d truja 😜
- kasiurke

dla dziecka:
- 3-4 spiochy, body( oni dawaja ale nie za kazdym razem jak sie osika malenstwo)
-skarpeteczki
-czapeczke bawelniana bezszwowa (zeby sie nie oddusily na glowce)
!!! tylko nie wkadac tego do kosza z z brudami bo juz tego nie odzyskamy!!!!
-papmersy ( oni dawaja ale na w razie co gdy zabraknie 😜)
- jedna tetrowa pieluche
- kocyk, rozek lub cos - bo te w szpitalu prosza sie o wymiane na nowe 😜
- kremik do pupci lub zasypke ( zasypki nie polecam!! dziewczynka zakleja pipki, a chlopca znowu jajka obciera)
- chusteczki nawilzone
- no i na do widzeniaaa fotelik bo bez tego dziecka nie wypuszcza 😉


no a ona mowi ze spokojnie jak zaczna sie bole to liczyc wg zegarka jak beda czesciej niz 5 min, to jazda a jak nie to ze spokojem spra czy wszystko jest... wykapac sie i OGOLIC!!! szamnac cos sobie i pojechac. chyba ze wody odejda to wtedy nie ma zmiluj szybko prysznic czy cos i jazda.
bo nie ma sensu jechac przy 1 bolach bo to potem tak jest ze laski rodza po 13 godzin.. jak od samych boli kwitna na sali.. a to niepotrzebna panike sieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kiego grzyba mi tam krem na rozstępy i KSIĄŻKA!! kiedy Ty się zamierzasz tam nudzić Anula? 😁 😁 😁
z zaklejeniem pipki było dobre 😁
czyli tak: skurcze co 5 min lub częściej - jedziemy do szpitala.
a co jeśli: odejdą wody a skurczy brak, albo są ale nie regularne? też do szpitala chyba nie? i dają na wywołanie...?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co bedziesz Agus robic jak Ewcia bedzie nynac i nikogo w odwiedzinach nie bedzie??
A z ta pipka to serio ci mowie.. mala sie zleje i potem na zasypka to jak maga z woda... 🤨

a no nie wiem to chyba tak nie idzie ze bez boli wody odejda... nie wiem ;p

Aaa noo i ze na te bole plecow to smarowac ketopromem czy innym takim dziadostwiem..
I do Dosik... tak mi sie przypomnialo!! wez ja smaruj mascia konska... powinno pomoc to tez jest na rozne bole stluczenia itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka z tego co ja zauwazylam ze jak mala zaczyna pozadnie skakac , ale nie tam jakies pojedyncze ruchy tylko wariactwo w brzuszku to te skorcze wtedy sie pojawiaja, to nie boli ani nic tylko takie uczucie napinajacej sie macicy taki impuls jak by.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...