Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

10.536 wypowiedzi chcesz drukować? 🙂 powodzenia 😁 😁
ale kasa by była, to fakt 😁
idz, bo ja też muszę iść, a ciężko się oderwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bosze kobiety.... 😁 hahaha
No iwwa tak tak My zesby rozdziewiczyly Age z jej Dzordza:d hahaha < dzordz = busz 😜)
Loli ja tam tez na pale wale, w d mam nie bede sie bawic w jakies paseczki wstarzeczki itp... a tam sie az prosi o kosiarke ;D ahhahaha 🤪 ostatnio karol do mnie ze mam usunac to zwierzatko z miedzy nog hahahahah pizgalam 😜 hahahahha
a ja ze jak mi pomoze 😜

eejj noo jak ja przyszlam nagrzana to wy so idziecie tAK?? too i trzepaczka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus nie wiem co z tym netem moj bedzie musial zadzwonic do tej frmy i sie zqpytac poporstu co oni to robia ;/
A bylam w parku ale niestety internet mi tam nie ladnie wjec lipa ale tak szczerze jest taka duchota ze nie wiem czy bym wytrzymala nawet 30 min na tym upale maskara jakas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszeee znów o zboczeństwach dyskutujecie 😁
a ja od rana gości mam :P
teściowa, teraz kumpela byłą i poszla, zaraz znów znajoma wpada na kawke :P
nie mam nawet jak ponadrabiac tego co piszecie 😁
mój maluszek od kilku dni tak mocno kopie że aż dziwnie sie czuje cały czas jakies bułki sykakują z jego kopniaczkami 🤪
Póżniej jade na działke do rodziców bo co będe siedziec w domu jak mój znów w robocie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo Dooosik , Ciebie mi brakowalo co by je troche uspokoic i jeszcze zgorszyc bardziej 😜 ehhe bo sama na tyle napalonych bab too niee 😜
ahahha Ale uckly wszystkie ...

Ja tez lece trocxhe sie kimnac, bo ostatnio to non stop bym spala.. I Aga pisala cos o krwi z nosa... Norma... ☺️ nie martw sie ja tez tak mam o powiedziala mi gin ze od cisnienia ze tkanki sie rozluzniaja czy cos tam i ze lecec jak leci czy cos....
Ale teraz to ja sie ciesze ze w pore szybko zciaglam pierscionki, bo teraz to palce mam tak napuchniete ze koniec;/

Jak dzis juz nie zagladne to jutro 😉):**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chooo Anulaaa uspokoimy te ich buszeee 😁
U mnie też taki upał ponad 30 stopni, aż strach ruszać z domu 🤨
Ktoo mnie ochłodziii 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie posprzatalam pokoj ale tak generalnie bo moj jak bedzie w domu w weekend no to nawet czasu nie bedzie zeby posprzatac wjec wolalam sobie to teraz na spokojnie zrobic jak mi sie nikt pod nogami nie plata i wiecie co tak sie zmeczylam ze normalnie nie mam sily na nic, piernicze nie gotuje obiadu ani nic 😞 zjemy jakas szybka pizze czy cos bo normalnie wycislam chyba wszystkie sily z siebie.
Lece sie nachwilke polozyc bo to juz nie te lata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygździły się cały dzień i popadały jak kawki w wyrkach 😜 iwwwa ty się lepiej módl, żeby żadno z twoich dzieci czy ich rodziców tu nie zaglądnęło 🤪 Upał straszny to fakt...Wszystko upchane pod żebrami, płuca ściśnięte i jeszcze ten upał...Nie wiedział kiedy du..dawać chłopom 😁 Trzeba było na zimę zaplanować ciążę od 6 do 9 miesiąca 🙂
Yyy paseczek na pusi to tylko ułatwienie dla Chłopów...Mój gada, że to pas startowy 😜 Ja tam wolę na łyso...I z poślizgiem sru 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygździły się cały dzień i popadały jak kawki w wyrkach 😜 iwwwa ty się lepiej módl, żeby żadno z twoich dzieci czy ich rodziców tu nie zaglądnęło 🤪 Upał straszny to fakt...Wszystko upchane pod żebrami, płuca ściśnięte i jeszcze ten upał...Nie wiedział kiedy du..dawać chłopom 😁 Trzeba było na zimę zaplanować ciążę od 6 do 9 miesiąca 🙂
Yyy paseczek na pusi to tylko ułatwienie dla Chłopów...Mój gada, że to pas startowy 😜 Ja tam wolę na łyso...I z poślizgiem sru 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez dzis o tym myslalam ze kiepsko to na to lato wykomninowalam, ja chcialam wczesniej,m oryginalnie to miesiac wczesniej ale mialam problemy z zebami, zapalenia i pełno zdjęć rtg wiec wolalam poczekac, a w planowaniu bralam pod uwage to zeby sie z brzucholem na auli zmiescic do czerwca a od pazdziernika byc w stanie studiowac dalej. no ale.. nastepne dzidzi bede polowala na kwiecień ale to chyba dopiero 2013 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wie juz ktoras jakie kosmetyki dla dzidiz bedzie kupowac? ja sie sklaniam do hippa chociaz chusteczki kupilam bambino, ale oliwka bambino podobno brudzi ubranka biale... hmmm nie wiem. wogole to na poczatek to co trzeba? cos do kompania, albo i w oliwce mozna chyba, krem do pupy i co, zapodajcie tu jakies listy bo ja nie mam nic. aa i ta ogolna lista by mi sie przydala, aga chyba ma ją w posiadaniu, agus jakbys moglam i na maila ja wyslac to by bylo super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdzie wywiało wszystkich? a ja tu tyle pytan mam ;D zapomnialam wam powiedziec, bylam dzis na badaniu krzywej cukrowej, 75g po 2 godz. nie bede sie rozpisywac o tym ochydztwie, aga jak ci to moze smakowac 😮 ale mam pytanie o normy bo nie moge znalesc w necie. cos wyczyta 😮lam ze po godz ma byc max 140 ale chyba po 50g. a wiecie jak jest 😮z 75g po 2 godz?? mąż pojechal po wyniki, a ja sie boje, wcinam słodkie póki nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa to nas chyba wsyzstkie tak wymęczyła, że teraz nikogo do gadania nie ma 😁 ja padłam rzeczywiście jak kawka na ponad 2 godziny i spałam jak zabita...nadal mi się chce 🙂

Aniu pośle zaraz jak tylko to znajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...