Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Mamciee 🙂
Znó tyle nadrabiania mi dałyście 😁
Ja dziś od rana wielkie sprzątanie i gotowanie bo pod wieczór przyjeżdzaja goście i to na dłużej
rodzina od Mojego z Krakowa w tym 3 dziecii 🥴
Jakoś nie cieszą mnie takie długie odwiedziny ja teraz lubie leżeć brzuchem do góry a nie jeszcze koło ludzi skakć :P ale przeżyjemy jakoś 😆
A jak tam wy się czujecie myszee ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to dziwne w moim przypadku ale nie 🙂 kupowałam jeszcze witaminy, już mnie babka podliczyła i poweidziałam, aaa to proszę jeszcze lewatywę, jak bym prosiła o 2 bułki w piekarni 😁
ciekawość pokonała moją nieśmiałość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli czemu buraka 😁 kiedys babka przede mną w aptece kupowała lewatywe
i ta farmaceutka musiała się z tą babką znać i się jej pyta a Tobie po co lewatywa 😁
a ta jej mówi kochana do sexu anualnego to Ty nie wiesz po co sie to robi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musialam sobie troche nadrobic ale oczywiscie temat lewatyw... 😜
Agaa czemu Twoja mama miala lewatywe pod lozkiem????? 😜
hihih
Loli nie mam pojecia jak po angielsku jest lewatywa...;D
hahaahha

Ale wiecie cos Wam opowiem 😜 mojej znajomej przyjaciolka, robi lewatywe raz na tydzien na 2 .... 😜
hahah ale nie zgadniecie po co... 😜 bo jej maz uwielbia sex wiecie i jej kaze robic 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie wiem dlaczego ją tam trzymała...być może widziała moje przerażenie na jej widok i chciała mi tego oszczędzić! 🙂 ale od niej lewatywa była taka ordynarna 🙂 ta moja jest bardzo hmmm ładna 😁
koleżanka koleżance robi?? ojj...to na tej mojej są trzy rysuneczki jak sobie z tym poradzić 🙂 i DAMY RADĘ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahaha glodnemu chleb na mysli 😁 😁 😁 😁 😁 ahhahaha
Jak chcesz to my Ci tez mozemy pomoc?? 😁 🤪

No dobra ze Twoja mama to chowala przed Toba ale po co jej byla ta lewatywa??????? 😜 eheh

No a ten suwaczek... ehh bo ta takie wielkie butelki i sa cyferki na nich a ten dzidzius slodziak ciagnie do tej 9 jak wariat szybko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No agaa u mnie w domu też taka była... 🥴 Też byłam ciekawa co to, ale mama nie chciała mi powiedzieć 😠 Taka długa biała rurka z końcówką z dziurką i do tego taka dużaaa jak by gruszka. Jak grucha do nosa tylko duuuuzia duuuzia 😮 I lignina też była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie ze na allegro tez sa lewatywy?????? haha za 20zl 😜
ale no Aga ja poprosze foto tej Twojej bo jak ja mmam sie np takich nie bac to ja na sam ich widok uciekam !!
http://www.allegro.pl/item1112666916_wlewnik_lewatywa_sanity_2l_duzy_zdrowe_zycie.html
http://www.allegro.pl/item1112384513_wlewnik_irygator_lewatywa_1l_od_firmy.html

oo a ta mi wyglada na w miare przyjazna 😜
http://www.allegro.pl/item1112384556_wlewnik_irygator_lewatywa_2l_od_firmy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lignine to miała zamiast podpasek 😮 A no Anulko...Pewnie często z tatą analik uprawiali 😁 Co za szczęście, że trzy razy im się klasycznego zachciało i nas stworzyli.
A moja mama to szurnięta z lekka 🤨 Ja do niej coś tam gadam, że no wy to Julke z ojcem (moją siostre 7 lat) zrobiliście...A ona nie dziecko! To Bóg nam ją zesłał,my jej nie robiliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...