Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laseczki wlasnie wrocilam od lekarza jakas masakra godzine czekalam ale dobra mniejsza z tym , kurde no 12 stron do nadrobienia paskudy 😜 ok juz pisze co u mnie.
-mocz wszystko wpozadku
-cisnienie rewelacyjne
Polozna mi wymacala brzuszek i powiedziala ze dzidzia juz nisko glowka jest i ze juz praktycznie nie ma szans aby sie przekrecila,bardzo male prawdopodobienstwo,
Jesli chodzi o skorcze przedporodowe to powiedziala ze troszke za wczesniej 🤨 a ja je mam juz od ho ho ho, no i powiedzialam jej ze czasem wystepuja one nawet 3-4 razy dziennie, uswiadomila mnie ze jesli nie przestana w jakims momencie to mam sie zglosic bo moze sie stac wczesniejszy porod.
Jesli chodzi o klucia w pochwie,normalka macica sie przygotowywuje,
Twardnienie brzuszka normalka..
A i jak lezalam nachwilke na pleckach to myslalam ze wyjde z siebie w pewnym momencie jej powiedzialam ze nie dam rady a ona mi powiedziala ze mala poprostu lezy mi na plecach i dlatego nie moge lezec na wznak,ale ma nadzieje ze puzniej to ustapi i mala sie jakos inaczej przekreci.
A jesli chodzi o polozenie malutkiej powiedziala mi ze glowa jest w dol ale.. teraz mala moze sie jedynie przekrecac calym cialem tzw. ze kregoslupic albo w strone mojego brzuszka albo wlasnie w strone mojego kregoslupa.
Hm co jeszcze do 36 tygodnia ciazy wizyty mam co 4 tygodnie , a po 36 zaczynaja mi sie co 2 tygodnie.
Ostatnio pobierali mi krew i wyniki mialam dobre. tzw zelazo bardzo dobre i ze nie mam anemi , z zelazem cos widzialam 11,4 ? cos w tym stylu.
No i najwazniejsza wiadomosc, rozmawialam z moja tlumaczka na temat USG ona powiedziala ze nie ma szans jak jest wszystko wpozadku trzeba sobie isc na wlasna reke.. 😞
A moja ulubiona polozna (imienniczka mojej Olusi) ciemno-skora ale super babka chciala bym zeby odbierala moj porod.
Uswiadomila mnie bardzo dobra wiadomosc iz ze jestem nastoletnia mamusia 😁 bede miala jeszcze USG w 36 tygodniu JUPPPIIIIIII WJEC ZOBACZE JESZCZE MOJA OLUSIE 😉
Pytala sie mnie jeszcze o plan porodu, ale powiedziala ze wsumie to nie wiem 😁 ale powiedziala mi wlasnie ze w 36 tygodniu odbedzie sie dosc dluga rozmowa na ten temat 😉
A no i serduszko mojej malutkiej bije wspaniale ☺️
I jeszcze jedno moja WAGA 61 KILO 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli super,że u Ciebie wszystko dobrze i z maleńką też.....a co do tych skurczy to je kontroluj skoro jeszcze na nie za szybko......no super,że jeszcze jedno usg będziesz miała zleci moment i znów zobaczysz swoją córeczkę ja mam usg za 10dni i też już nie mogę się doczekać... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO boże katastrofa
!!!!! Sio słońce kurde!!!!
Eh.. no jezeli chodzi o mnie to moj przeprosił i nawet juz wczoraj nawalony mowil ze przesadzil itd ze nie chcial tak powiedziec. Ze kocha mnie i dzidziulka i ze przeprasza. No ale i tak mi przykro było.. Teraz poszedl do pracy. Loli to ciesze sie z maluszkiem ok ja ide w tym tygodniu wkoncu bo nie bylam juz strasznie dluuugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eluska no to dobrze ,ze zdaje sobie sprawę ,że przesadził i przeprosił pewnie nie miał tego na myśli i po pijanemu powiedział nie to co chciał .....nie to co miał na myśli.....ważne ,że załagodził sytuację i okazał skruchę .....ale i tak mu nawrzucaj he he 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokładnie.....w dzień jakoś tak jeszcze daję radę,ale w nocy to dla mnie męczarnia ani spać sie nie da ani nic nie ma gdzie się schować ,żeby się ochłodzić ,a prysznic o 3 w nocy to kiepski pomysł biorąc pod uwagę,że mój o 5:20 wstaje do pracy........ 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjj czemu Wy tej naszej laurance nie odpowiadacie? 🙂 pytała o upławy no! 🙂
Marta ja nie wiem, jakoś ostatnio upławów u mnie brak, ale wiem że takie budyniowe to miała tutaj jedna z nas, może się przyzna 🙂

Loli brzunio ogromny i pięknie się prezentuje z tej koszulce!!

ja poszłam do sklepu i myślałam że wyzione ducha....porażka z tym ciepłem! ale kupiłam swój kalafior ( 5zł 😞 ) i fasolkę i będę jeść za chwilę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli super że wszystko wporządku 🙂
i masz faniusiii ogromny brzusioo 😁, jejku mój jeszcze taki wielgachny nie jest a wydaje mi się
i tak dość duuuuży 🙃
Lauranna: ja kiedys miałam takie białe budyniowe opławy i to było przez infekcje musielismy z moim takie tabletki brać, ale to nie koniecznie musi byc to najlepiej jakbys zapytała lekarza.

Ja narazie się z domu jeszcze nie ruszam nie ma co taki upał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ładnie Ci w tej koszulce tak fajnie brzuszek podkreślaa 😁
ja sobie musze cos lekkiego i przewiewnego kupić może mojego wyciagne do tego sklepu ciążowego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...