Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

czyli w anglii stawiają głównie na siły natury, nawet jak byś miała się przeterminować dwa tygodnie??? przypuszczam że u nas w wielu przypadkach też tak jest....!

no nic...zaczniemy i my po prostu akcję 'błysk' 😁 albo tak jak dziewczyny z lipca będziemy sutki masować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

haha poważnie? w czasie porodu? coś takiego też mi się przemknęlo, gdzieś czytałam, że w czasie porodu masaż sutków powoduje mocniejsze skurcze 🙂
Loli szkoda, ale znajdą się kolejne, dobrze że przynajmniej masz w czym szukać u nas myśle że by tak prosto z mieszkaniem nie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez mam nadzieje ze jakos to bedzie domek nie wyglada tak zle 😁 jak patrze na mapa google 😁
Wjec pewnie wieczorkiem pojade ogladnac jak moj wroci z pracy bo nie ma sie co zastanawiac nad takimi zeczami ludzie raz na ruski czas sie zgadzaja ...
Bede pisac wam kochane nic sie nie martwcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzusiee 🙂
a my jak zwykle śpiochy ostatnie dochodzimy :P
wstaliśmy sobie po 10 zjedliśmy śniadanko i oczywiście gorąc dopada 🥴
widze rozmawiałyscie o terminie to mi według USG wychodzi ponad 2 tyg wcześniej termin niż normalnie, ale lekarz mówił że myy sugerujjemy sie tym według ostatniej miesiaczki 🙂
jejku wy juz torby pakujecie a ja jeszcze torby nie mam :P
mam 2 koszule, bielizne do szpitala brakuje mi papci i takich tam jeszcze pierdołek 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzusiee 🙂
a my jak zwykle śpiochy ostatnie dochodzimy :P
wstaliśmy sobie po 10 zjedliśmy śniadanko i oczywiście gorąc dopada 🥴
widze rozmawiałyscie o terminie to mi według USG wychodzi ponad 2 tyg wcześniej termin niż normalnie, ale lekarz mówił że myy sugerujjemy sie tym według ostatniej miesiaczki 🙂
jejku wy juz torby pakujecie a ja jeszcze torby nie mam :P
mam 2 koszule, bielizne do szpitala brakuje mi papci i takich tam jeszcze pierdołek 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez mam nadzieje ze jakos to bedzie domek nie wyglada tak zle 😁 jak patrze na mapa google 😁
Wjec pewnie wieczorkiem pojade ogladnac jak moj wroci z pracy bo nie ma sie co zastanawiac nad takimi zeczami ludzie raz na ruski czas sie zgadzaja ...
Bede pisac wam kochane nic sie nie martwcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez mam nadzieje ze jakos to bedzie domek nie wyglada tak zle 😁 jak patrze na mapa google 😁
Wjec pewnie wieczorkiem pojade ogladnac jak moj wroci z pracy bo nie ma sie co zastanawiac nad takimi zeczami ludzie raz na ruski czas sie zgadzaja ...
Bede pisac wam kochane nic sie nie martwcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde sory nie wiem jak to sie stalo 3 razy mi sie te same posty wlaczyly ;/ bleee..
Dosik ja wczoraj wlasnie wypralam torbe bo brudnawa byla od latania samolotem ;D
A wsumie tez nie mam za wiele, tzw 1 pizama, podpaski, majtki poporodowe , wkladki laktacyjne i wsumie tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tu za bałagan z tymi postami robicie? 😜 połapać się nie idzie 🙂

Dosik śpiochu!!!: 🙂 🙂 🙂 a śpij jak potrafisz najdłużej...potem będzie nam tego snu brakować 😁

ze mnie się normalnie leje, jest gorzej niż wczoraj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w szpitalu podobno opieprzają jak ktoś przyniesie za dużą torbę....co mnie wkurza, bo skoro nie zapewniają tych wszystkich podkładów, podpasek itd, to liczą że co? w co mamy się zapakować skoro nic nie dają, a wszystko trzeba zabrać samemu! wr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO PLANUJĘ JESZCZE DLA SIEBIE KUPIĆ:
-chusteczki odświeżające x 3
-ręczniki papierowe x 2
-kapcie zwykłe
-płyn odkażający do higieny
-koszula do karmienia x1
-stanik x2
-wkłady poporodowe
-majtki poporodowe jednorazowe
-laktator
-pas poporodowy
-herbatka na laktację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehehe
tez wlasnie musze sobie strzelic :d
Ostatnio wlasnie mojemy mowie ze yyyy wiesz jeszcze sobie musze kupic no ten no,.... lewatywe.. a on po co :P
A ja yy no wiesz kupke sobie zrobie w domu...
Po cholere maja mi robic w szpitalu
To mi powiedzial ze bede w takim szoku ze zapomne o jakiejs lewatywie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...