Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elu no to rzeczywiście...dobrze, że już nie kurzysz 🙂 buziak od cioci Agii i maleństwa 😘 😘 hehe

sioperka nie wkurzaj mnie, u mnie to wszystko stoi w miejscu!! a za chwilę słońce będzie mi centralnie w plecy walić! bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka i wbijasz nam nóz w plecy
!!!!!! Ja moge pomarzyc o czyms takim jak przewiew czy cokolwiek. DUchota taka ze dramat. Słońce wali cały dzien prawie no koszmar. Kurna moj za nie dlugo konczy prace a tu obiadu nie ma. Bo ELusia siedziała prawie cały dzien na forum hyhy. A nie pale w sumie dzięki jemu, i sie bardzo ciesze 🙂 Nie śmierdole jak popielara 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapach zapachem...ale pomyśl ile to kasy jest! teraz paczka fajek to koło 9 zł! to ja dziękuję...jak kupowałam co drugi dzień! wole coś tej małej kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zostawiły mnie 😜 paskudy 😁

ale patrzcie, nie trzeba gadać o lewatywach żeby się pośmiać 🙂 🙂 chociaż fakt...ekran mam nie popluty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoko spoko...Padało u mnie teraz wysłałam trochę chmurek do was. Widzę Sioperka potwierdza odbiór 😜 hehe A u mnie jak nie urok to sraczka..Jak nie pali tak słońce mocno to mam jakąś chmarę much i spać nie mogę bo mnie gryzą. Kimnęłam się chwilkę i mnie durne obudziły suki podłe 😠
Kawkę to tylko mrożoną, papierosom mówię STANOWCZE SIO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Krystiana w nocy była burza a dzisiaj padało. U mnie rano..I też tak nagle wietrzyk fajny chłodny się zrobił, za chwilę ostro zaczęło grzmieć , zrobił się większy wiaterek i lać zaczęło. Teraz dopiero słońce znów wyłazi. Więc jest nadzieja Aguś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka żebys od tego wiaterku katarku nie dostała 😜 o boże odkurzylam juupi! i juz mi sie nic nie chce i obrałam ziemniaki i dosc co ja kurde przemęczać sie nie moge niby 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...