Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde a ja musze isc jakos w przyszlym tygodniu z moim Legwanem do weterynarza bo chyba sobie lapke zlamal albo cos nie wiem 😞 nie chodzi napuchnieta ma chyba z 3 razy wjecej biedaczek 😞
Musze jutro zadzwonic i umowic sie na wizyte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki. noc strszna była dupa a nie burza katastrofa. Elus kolorki bardzo ladne 🙂 Kurcze Loli to koniecznie z nim do lekarza. JA SIE CHYBA PRZEZIEBIŁAM CZY COS< KATAR< KROPNY KASZEL DOBRZE< ŻE W PONIEDZIAŁEK DO LEKARZA. uWielbiam klawaiture mojego S. Yhhh..!! Miłego dnia brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekoladka oby to bylo tylko zlamanie bo wiem ze one maja rozne choroby wlasnie z konczynami ;/ a tutj pewnie leczenie takie gada to troche kosztuje ;/
Wydaje mi sie ze spadl ;/ z wysokosci lub cos w tym stylu bo to taka wiercipieda z niej straszna tgeraz tylko lezy spi i je praktycznie nic sie nie rusza musza ja psikac co chwilke woda zeby jej za goraco nie bylo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje że to nic poważnego 😞szkoda biedaka żeby sie meczył, 😞 😞 😞niemasz chyba wyjścia musisz iść z nim do weterynarza 😞 😞 😞jak pech to pech jak sie niema kasy to zawsze są jakies dodatkowe problemy i wydatki 😞 😞co za życie, trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez wlasnie nie chce zeby sie meczyl ale rozmawialam z kolezanka co chodzila z psinka do weterynarza i pierwsze 3 wizyty sa za free wjec nie ma tragedi 😉
Pewnie tylko za jakies leki sie placi 😉
Jutro moj zadzwoni i bede musiala isc.

Czekoladka nie smiej sie zemnie ;( chodz i sie drapie non stop 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawde nie trzeba płacić za wizyte???nieżle umnie tak niema 😞ostatnio oddałam 2 kociaki dla weterynarki żeby znalazła im nowy domek i tez nic nie chciała,ale za wizyty sie płaci.a z tym rośnieciem ☺️sory ale jestesmy na to skazane.przez pewien czas tez tak miałam a teraz jest ok.no i faktycznie brzusio urusł 2 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No podobno 3 pierwsze sa za darmo ale ile w tym prawdy no to wsumie sie okaze 🙂

Zbieram sie kochane na jakies zakupki nie wiem moze cos kupie dla dzidzi, chodz wsumie sama nie wiem co 😉

Ale jade na targ kupic jakies owocki i warzywka 😉

Do puzniej jakos milej niedzieli dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey brzusie 🙂
Jak tam mija niedziela ?? 😉
Myśmy wrócili przed chwilą z zakupów z tesco i będzimy zaraz jedli obiadek 🙂
u nas niby nie słonecznie, ale strasznie duszno 😞 😠
jeszcze te skurcze rano znów miałam dwa razy mały tak ropychał mi miednice że normalnie miałam wrażenie że zaraz cos we mnie peknie i urodze 😲
Miłej niedzieli myszki 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laurana to mamy podobnie bo my dzis 1sza rocznice, a 2 dni temu 16tego też 5 lat odkąd jesteśmy razem 🙂

ja wlasnie po obiadku i zmykam bo jedziemy do rodzicow a potem nie wiem gdzie ale w domu dzis siedzec nie bede, chyba ze sie rozpada ale narazie nic na to nie wskazuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałam laktatory i ten z aventu kosztuje u mnie w tesco 199zł
kurde drogo musze się porozglądać czy będzie gdzieś taniej :P
widziałyscie może gdzies w niższej cenie ?? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
jak tam niedziela mija?? 🙂
mi troche lepiej niz wczoraj...
rano tylko miallam 2 skurcze, nogi wiadomo spuchniete, maly wariuje jak nie wiem i zauwazylam ze zaczol ssac cos sobie 😜 wczoraj to przyczailam ze w 1 miejscu mi tak pulsuje jak ty machal albo cos i kilka razy na dzien tak a jak przestanie to czkawka 😜 haahh niech sie uczy maluda 😉

Co do pogody..... 🤪 🤪 🤪 wreszcie chlodno i bez sloncaaa 😁 😁 wiec chyba przez to sie lepiej czuje 😜 jakos tak lzej 😜 hihi i oddychac jest czym... az fajnie ze gesia skorka wychodzi od zimna 🙂
A burze jak u Was?? bo nas jak zwykle ominelo... ale powtorki ze zeszlego roku to ja dziekuje

:* jutro po lekarzu sie odezwe:*


aaaa no i Karol kazal napisac ze to on projektowal suwaczek 😁 😁 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu moja mala tez wariuje ile sie da juz kazdy ruch tak doslownie czuc ze jakas masakra 😞
U mnie niedziela wsumie nudna moj w pracy dopiero o 16 bedzie tzw jak dojedzie do domu to pewnie juz bedzie 17 ;/ pewnie cos zje i do spania bo co jutro znow do pracy ehhh biedaczek moj kochany stara sie ile moze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...