Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehehe no ja sie dowiedzialam o ciazy w jakims 11-12 tygodniu wjec 😉 troszke w szoku bylam ale sie cieszylam jak w 13 tygodniu zobaczylam taka fasoleczke 😉 jeszcze znieksztalcona lekko na tym USG ale uczucie swietne 😉

Teraz to juz taka duza jest ze szok, pamietam jak zakladalam tutaj konto i moj ssuwaczek byl miedzy 4-5 miesiacem 😁 a teraz 🤪 jak tylko sie patrze na niego to az mnie zamurowywuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak zniknelam ale cos mnie tak zakulo w klatce piersiowej ze ciezko mi sie oddychalo 😞 i musialm sie polozyc.Nadal nie czuje sie dobrze ale jest duzo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dziś chyba taki fatalny dzień, ja jestem strasznie słaba dziś - ledwo żyję 🤢 na nic nie mam siły
nie miałam jak wczesniej napisać - ELUŚKA GRATULUJĘ CÓRCI 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam dziewczyny?mi się właśnie pierze 3 tura ciuszków,a druga jeszcze schnie na balkonie,pierwszą mam już wyprasowane i z lekka mnie to szczerze mówiąc zmęczyło ,więc się położyłam i zajrzałam do was....dziś jeszcze jedno pranie wstawię z pościelkami itp.a jutro kocyki i rożki....ogólnie nie myślałam,że tyle roboty z tym będzie,ale szczerze mówiąc i tak sprawia mi to przyjemność.....jak da radę wszystko dziś wyschnąć i zdążę wyprasować to je już spakuje na nowe mieszkanko 🙂
DZIEWCZYNY ZA 2 DNI MAM USG 3D!!!!!!!!!!!JEZU JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ......ALE TEZ I Z LEKKA BOJĘ.....OBY WSZYSTKO BYŁO Z MALEŃKĄ DOBRZE 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde duchotaaaaaa umieram lassssskiiii pomocy... mam dosc mala to wariuje mi tak w brzuszku ze juz nie moge 😞

Bobas no no to sie twoj postaram pozazdroscic, wypieknij sie tam w jakas suknie i lec na ta kolacyjke 😉

Sioperka strasznie ci zazdroszcze tych ubranek popranych, ale tak sie wlasnie wsumie zastanawiam ze ja sie tez bede przeprowadzala to moze i tez zaczne juz cos prac? a ty co jak to prasujesz to do pudelek wkladasz? czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochane moje brzuszki. Niestety zdjęcia nie dodam bo jestem u swojego a cały dzien mi net nie działał chociaż próbowałam wiele razy. Ale jak tylko zacznie działac to napewno Wam pokaże. Ma duuuże pucki po tatusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...