Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BoBas a no w nexcie to teraz mega wielka wyprzedarz jest, ale jak ostatnio weszlam do tego sklepu to baby sie normalnie zabijaly o zeczy , wyrywaly sobie wjec gdzie ja sie bede z brzuszkiem tam pchala jeszcze jakas murzynka wielgasna mnie przytarasi i bede miala... tyle z tej wyprzedarzy.
A po drugie hmm Next troszke sie ceni 😉 maja swoje ceny a ja teraz mam zaduzo na glowie zeby chodzic na zakupy ;/ a po trzecie to nawet mi do lazienki ciezko isc a co dopiero jechac do sklepu stac przy tych wieszakach i przebierac to juz nie dla mnie 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli moja szwagierka rodzila w londynie i powiem ci ze jak sie zacznie to klam na izbie przyjec ze cie bardziej boli niz boli. ona tak zrobila bo ja tez chcieli odeslac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Bobas tutaj jedynie jest taka opcja rozplakac sie albo cos, zeby cie nie odsylali albo zeby sie toba zainteresowali bo oni to zawsze zostawiaja wszystko na ostatnia chwile ;/
Z kads to znam to jest wlasnie system Anglikow :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chore z tymi wodami!! ostatnio rozmawqiałam z koleżanką położną, to mi powiedziała żę NAJLEPIEJ by było gdyby mi wody odeszły, wtedy wszystko pójdzie szybko, bo jak by co to dadzą oksy na wywołanie skurczy i po sprawie. a tą Twoją koleżankę odesłali? chore chore!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam ze szwagierka w szpitalu i naprawde opieka w londynie przed porodem to nie jeste za dobra ale pociesze cie ze ona bardzo dobrze wspomina porod mowila ze bardzo dobrze sie nia zajeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mam poważny dylemat, gdyż fotelik na pewno będę mieć z maxi cosi, więc chciałabym żeby mi pasował do jakiegoś wózka. aczkolwiek nie wiem czy sobie z tym nosidłem długo pojeżdżę? i podobno też nie można długo tak dziecka trzymać.
obserwuje wózki na ulicy od jakiegoś czasu i w sumie jest dużo ładnych 🙂 ale chyba kupimy ten z Coneco, tylko najpierw muszę go przetestować w sklepie 🙂 a może jakiś inny...jeszcze nie wiem

xlandery też są fajne

dziewczynki ja zmykam, wpadne koło 16,17tej 🙂 buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...