Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale się nieszczęście stało 😞 Takiej mojej przyszywanej babci umarł w niedzielę piesek 😞 Bidulina chodzi i płacze. Obwinia siebie...Bo piesek siorbał nosem i ona myślała, że to normalne. Każdy pies tak czasami ma. A okazało się, że ma nosówkę 😞 Tydzień jeździła z nim po weterynarzach i dupka...Od piątku było z nim na prawdę źle więc ta babulinka czuwała przy nim dzień i noc. W niedzielę ją zmogło i zasnęła...I wtedy piesek umarł 😞 A ona się obwinia, że to dlatego , że zasnęła. I dzwoniła do mojej mamy i jej płakała 😞 Biedna...Ale powiedziała, że ona chce takiego psa. Żeby był podobny do tego co miała. Bo ona bez psa to nie umie...I bądź tu mądry znajdź nagle takiego psa 😞 Ale uruchomiłam już moje kontakty w TOZie Gorzów i może w końcu znajdziemy jej tego kundelka 😞 Tak mi jej szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my to z mamą się poryczałyśmy tak nam jej szkoda...A dbała o tego pieska. U nich wszystkie pieski szczepione, karmione i kochane są. U nas na podwórku sześć tych dziadów biega a do każdego w inny sposób człowiek jest przywiązany 😞 Każdy jest zupełnie inny i trzeba inaczej do niego podchodzić...Smutno mi bo ja straszna psiara jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej dziewczyny ile placilyscie za pampersy te z Huggies co ta dzidzia lezy w tej czapece ?

Bo ja wlasnie dzis dostalam ulotke z promocjami
http://www.boots.com/en/Huggies-Newborn-Starter-Kit_117844/
takie cos za 3 funty wydaje mi sie ze sie oplaca, pieluszki+husteczki+czapeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha a tutaj wsumie liczmy ze funt 5 zl stoi to ja za 15 zl mam pieluszki, i husteczki i pewnie jakas badziewna czapeczka chyba bede musiala mojego wyciagnac do tego sklepu... duzo maja promocji np. odciagacz pokarmu z tommee tippee za 10 Funtow
i za ta sama cene i firme sterylizator do butelek
5 butelek + 2 dodatkowe smoczki do butelek i smoczek dla dzidzi za 10 funciakow
wszystko z tej firmy pamietam ze ktoras Ania sie mnie pytala wlasnie kiedys o te butelki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lolo ja pytałam o te buteleczki z TT wiem że są dobre 😜 jak masz okazje a nie masz butli i chcesz kupić to bierz. Ja je chciałam po planuje kamić cycem a wiadomo nie zawsze można wyjąć tą pierś i nakarmić to raz a dwa to nawet podając dziecku wode czy jakieś herbatki ono może się odzwyczaić od cycucha...a z TT te smoczki na butlach są jak cyc i dziecko musi włożyć tą samą pracę w mamlanie jak przy piersi

aa Aniu co do proszku Biały Jeleń pytałam dzisiaj babki na rynku o niego powiedziała, że sama pierze swojemu dziecku, płyn do płukania pachnie przyjemnie tak bardzo delikatnie nie jest dodatkowo perfumowany proszek też nie, więc ja będę w tym prała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie chcialam zapytac czy ktoś wąchał ten płyn do płukania z białego jelenia, ja zamówie chyba przez allegro i kurcze jest ten minus że wąchać nie można, ale jak ładnie to biorę 😁 zastanawiam sie czy kupować proszek do koloru i do białego osobno czy tylko ten do koloru i prac w nim wszystko, jest jeszcze płyn do prania do wszystkiego no i narazie nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie wydaje ze nie ma co przesadzac , same zobaczycie ze na poczatku bedziecie praly w tych proskach dla maluchow a jak tylko troszke podrosna to juz nawet nie bedziecie zwracaly uwagi w jakim proszku pierzecie bo zaczna sie dopiero plamy od zupek itp, niektore panienki jak czytalam na necie normalnie do proszku dosypuja vanisza bo ciezko sie pozbyc minimalnej plamki po kupce :/

Wjec wydaje mi sie ze jeden wystarczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...