Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elu jak sie przeterminuje do 17 wrzesnia to ide na wywolywanie
Dosik aa widzisz jednak urodzinki sie udaly, i chumorek sie poprawil- teraz czekamy zniecierpliwoscia na jakies fotki.
A tak z innej rury- to czemu u was sie obchodzi urodzinki?w srodku tygodnia?Nie wiem u mnie zawsze sobota 😜 bo to wiadomo na drugi dzien meczy lekko 😉
Agaa co tam ? jak nocka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytałam i oglądałam zdjęcia czy filmiki z tych fryzur i mi tez się zachciało...ale chciałam się pofarbować i pościnać jakoś fajnie...ale myślę że dopóki hormony mi się nie uspokoją ( czyli kiedy? ) to farbować się nie ma sensu, bo ostatni kolor zamiast brązowy przeszedł mi w...bordowy? już nie wiem jak to określić...takie dziwne pasemka mi się zrobiły, jedna wielka kupa na głowie...więc raczej nie teraz.
ale laseczka z tego filmiku....ech no 🙂 sweetaśnia jak nic Elu 😁
a akcja z panem do montowania centralnego niezła! niecierpie jak mi ktoś wchodzi z rodziny, a co dopiero obcy!! udusiłabym Krystiana 🙂

po śniadanku idę na pocztę wysłać paczuszkę do Starogardu hehe 😁

eloite....wow 🙂 ja to czytam Twoje posty jak bym normalnie książkę jakąś czytała! 🙂 trzymam kciuki, może akurat zaskoczy i będziecie bardzo szczęśliwi 🙂 ale nic na siłe, jak pisały dziewczyny! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą jak tata mii je wyśle bo tylko on robił 🙂
Wiesz co z reguły robi się w weekend ale u mnie tak w sumie znienacka kazdy sam chciał wpaść
no to mówie no ok zrobie je w dniu urodzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik moja Ewka to wszystkie dzieciaki z forum będzie klupać, także nie podskakiwać 😜
hmm nie wiem, ale myślę o tym non stop...co mnie trochę przeraża, bo w sumie wolalabym sama....nie wiem, coś mi poda? nie mam zielonego pojęcia, nie zgodzę się jak by co...mała ma czas jeszcze, tylko błagam! niech już nie rośnie!!

Loli u nas też w sobotę, chociaż jak wypada w tygodniu to ostatnio robimy tylko ciacho i kawę...
nocka spoko, tylko mój w połowie nocy się wyniósł, bo podobno zasnąć nie umiał...on uważa że ja chrapie 😜 ale to nie prawda i jemu się przyśniło 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite no tak zazwyczaj jest-moze nie w kazdym szpitalu ale czekaja do 42 tygodnia.
Dosik no i wsumie dobrze , gosci masz z glowy a za to weekend mozna jakos fajnie zorganizowac 😉
Agaa widze ze cie tez wzielo na jakies nowe image 😁 po ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite każdego z naszych mężów czy partnerów mogą zaskoczyć tak samo mocno, a może się okazać że Twój będzie z nich jeszcze najlepszy 🙂 przekonamy się 🙂 ale ja tam się ciesze z Twojego powodu... ☺️

Dosik bardzo często!!!! i bardzo mocno ma czkawke!! cały brzuch lata i czasem mnie to nawet boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja zauwazylam ze moja ma zawsze czkawke przed zasnieciem 😉 i zawsze dzieje ze to wieczorem po jej skokach, fikolkach,rozpychankach 🙂
Wczoraj jak poczulam czkawke to sobie pomyslalam dzieki bogu, wkoncu pujdzie spac 😁 😁 i zasnela cisza 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba każda z nas ma potrzebę jakieś zmiany...to dziwne ale tak jest 🙂
i wiecie co jeszcze zauważyłam?? że się mocniej teraz maluję! tzn oczy, zawsze tylko kredka, tusz i trochę pudru, a teraz i cień jakiś i różnokolorowe kredki...mocno rzęsy wytuszowane... 🙂 jakąs mam taką potrzebę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki ,nie nadrobilam wszystkiego Eliot trzymam kciuki za WAs 🙂 Loli ten dzidzius na suwaku nie ma gdzie sie juz podziac mam nadzieje ze tyle nie przenosisz.Dosik moj maly ma czkawke ale teraz juz rzadko w sumie malo co sie ostatnio rusza,ja ostatnio u mamy siedze bo jakos skurcze mnie lapia i sie boje sama siedziec z dzieciakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Aniu..Też miewam takie dni , że nic mnie nie rozbudzi tylko mam lenia i bym spała.
Dosik mój też ma kilka razy dziennie czkawkę , która po pewnym czasie robi się uciążliwa 🤢
Ach te fryzurki...Wczoraj się śmiałam z Krystiana siostry. Bo pamiętacie jak długo ja czekam z wizytą u fryzjera nie? I ciągle mi szkoda pieniędzy bo na moje włosy to ponad stówkę lekko pójdzie 🥴 A jego siostra to ciągle biadoli, że długi mają, że kasy nie ma, jej chłop teraz jedzie do Norwegii tam gdzie był mój Krystian. I oni tacy biedni a ta wczoraj, że no...Mam nowe włoski. Chciała babka za to 90zł , ale dałam jej stówkę bo dla mnie i tak tanio zrobiła 😮 Albo się chwali, że do kosmetyczki czy na pedicure poszła 🤢 Ja w życiu nie byłam u kosmetyczki. A nie sorry...Raz byłam. Przebić pępęk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Elu czasem to robi się uciążliwe jak maluszki tak tam skaczą w brzuchach 😜
Loli na blond wszystkie 😁
nie pasował by mi chyba blond ja sie w nim nie umiem wyobrazić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...