Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite nie śmiała bym 🙂 😁

Loli ja kiedyś miałam fioła i chciałabym być bardzo bardzo bardzo blondii...ale na szczęście mi przeszło...teraz bym chciała jakiś fajny brąz taki ciepły...ale za cholere mi w ciązy nie wychodzi nic a nic 🙂

Perełka jak samopoczucie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodze co 3 tyg do fryzjera bo tak szybko mi rosna wlosy ,tylko z emam usluge za usluge ,wiec nic nie place.ajesli chodzi o makijaz to wogle mi sie nie chce . Tylko jak jade do pracy zajrzec ,to musze sie zrobic bo to takie srodowisko ze sie wszyscy gapia i oceniaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz takie ciemne nadal jak na zdjęciu z profilu...no to ciężko, bo chyba będą musieli ściągać kolor, a nie każdy fryzjer chce...
ja mam ten sam problem, a włosy mam dużo jaśniejsze...ciężko z ciemnych na jasne niestety 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa tez mnie nie raz ciekawilo wlasnie jak bym wygladala w blad wlosach, ale tak jak Ela powiedziala za cholere by mi to nie pasowalo bo mam zabardzo ciemna oprawe oka itp.

Ale co tam pewnie gdybym sie wam pokazala jako blondynka to byscie sie nawet nie zorientowaly ze ja brunetka , bo to polowa bladynek farbowana jest i zawsze takie czarne odrosty od glowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż tak ciemne nie są bo się ,,sprały,, 😜 Poza tym moje odrosty mają już jakieś 10-15cm hehe 🙂 Jeśli chcesz w domu lekko sprać kolor to najlepiej najtańszym szamponem przeciwłupieżowym i faktycznie...Ja myję co prawda hedenszołdersem 😁 ale kolor się spłukał od niego 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Elka na bardzo ciemnych najtrudniej jakiś kolr jaśniejszy zrobić cos o tym wiem 🥴
ja myślałam o jakimś balejażu ale w sumie chyba wyszły z mody i anwet nie wiem w jakich kolorach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozumiem teraz ,i fakt wszyscy mowia ze pmpowane kolka najwazniejsze. My mozemy troszke poszalec, bo albo tescie kupa wozek albo ja urchomie zapasowe konto. Chcemy miec 2 dzieci wie c wole nowy wozek kupic. ale uzywane tez ogladalam , bo czasem w b.dobrym stanie sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...