Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jutro sobie tych plusów poszukam...dzisiaj mam dość, kurde

Elu kopaj mocno niech się wyprostuje! zawsze wiedziałam że jestem jakaś pokręcona życiowo 😜

ale nic nie umiem w necie na ten temat znaleźć...

Asiu a Ty ile miałaś tego cukru? bo może coś w tym jest ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zwleklam sie dla agi z łóżka zeby zobaczyc co jej zrobił 😁 aga głowa do góry, spzital nie gryzie, a jesli mialoby byc cos nie tak to najlepiej w szpitalu byc. dla malej zniesiesz ta samotnosc bo pozniej juz nigdy nie bedziesz sama jak urdzisz to swoje złotko! ja tez moze bede lezec i tez mi sie to nie usmiecha ale jak tak ma byc bezpieczniej to wole niz w domu sie zamartwiac. moze akurat ci wczesniej wywolaja albo cc i nie bedziesz sie meczyc z takim duzym bobaskiem, ale ty masz jeszcze 2tyg do terminu czyli skonczyl sie 37tydz, moze jeszcze cos ci sie tam zmieni, ale mi sie wydaje ze jak zobacza w szpitalu jeszcze raz ze taka duza to nie beda czekac tylko ci wczesniej Ewcie wyciągną. Głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
ja mialam odrazu obciazenie glukoza 75g i moje wyniki to
na czczo 73 mg/l
po godzinie 92 mg/l
po 2 godzinach 157 mg/l no i tu wyszlo za duzo 😞


no to ciężko to porównać...ale na czczo mamy tyle samo...
cholera już widzę jak mi będą te wszystkie badania w szpitalu robić...bleeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja po 2 godz tez wlasnie 153, ale teraz pomyslalam ze moze jednak nie tak jak mowie po po 75 sie mierzy po 2 godz a po 50 chyba po 1 no nie? a aga nie przejmuj sie bo nawet jakby 120 bylo to ledwo przekroczylas, ja mialam wiecej a i tak mi nie szaleja jakos te cukry, a Ewcia moze poprostu taka jest, duzo dzieci sie takich rodzi bo sie ludzie dobrzo odrzywiaja, witaminki itd, dzieciaczki rosną..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Agaa nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze! 😘
Wiesz dobrze, że życie lubi zaskakiwać 😉 😘 😘 😘


myślałam że limit niespodzianek w moim życiu już się wyczerpał... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh agus no dziwnie ale na wszytskich papierzyskach tak pisze, jak z usg tego 3d mialam opis to tez tak mi sie dziwnie czytalo płód jakiś tam juz nie pamietam. ale jak pisze tak naukowo płód to powinien tez uzyc tyakiej nazwy zamiast słowa "duży" to jest makro..cośtam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a lekarz ci mowil jaka moze byc przyczyna ze ewunia tyle wazy ze o ta cukrzyce pytasz?
Aniu no mi tez sie wydaje ze tak jest jak napisalas ale co lekarz to inne normy wyznacza jak gadalam z dziewczynami na forum o cukrzycy to tez sie roznil nasze normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Aniu, kompletnie nie znam się na cukrzycowych sprawach...
oooo
powiedział mi jeszcze takie coś, że lepiej żebym była w szpitalu pod kontrolą, bo skoro dziecko jest już tyle czasu dojrzałe, to niedługo dojrzałość wód i łożyska się skończy i wtedy może to pwoodować zagrożenie dla mnie i dla dziecka! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
agaaa nie martw sie i nie kieruj sie usg..... to nie zawsze sie sprawdza mi w 36 tyg lekarz stwierdził ze moja mała waży 3500 g a co do czego urodziła sie 2600g hehe 🙂 i podobnie było u mojej siostry...
a jestem ciekawa jak to jest z tymi pipkami , ja urodziłam dziecko 2600 i popekałam na maxa a ona była taka maluteńka i troche ciezko było jak wychodziła czułam sie jakby miała z 5 kg 🥴
a niektóre tak jak np wasza Loli urodziła 4 kg dziecko bez popekania nacinania ... super 🙂 ....
hmm zależy od rozciągliwości pipki czy co...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa teraz nastawiłaś się negatywnie do sytuacji. A co jeśli Ewa urodzi się bez żadnego wywołania? Np. przed wtorkiem? Zmarnujesz czas zamartwiając się, zamiast cieszyć się tym co najważniejsze- że Twoja córcia jest ZDROWA!
Myśl pozytywnie, bo Twoje samopoczucie udzieli się maleńkiej i rzeczywiście się zaprze 😉
Wytrzymałaś już 9 miesięcy! Teraz to wszystko jest kwestią dni 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
,o dzos tesciowa wiesci przyniosla ze jak urodze z katarem to dziecku w głowe beda wstrzykiwac antybiotyk 🤔 nie moge jej sluchac, i po co mnie tak straszy glupia! nawet jakby to prawda byla to po huj mówi takie rzeczy, przeciez próbuje sie wyleczyc a nie ganiam po polu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czytalam ze przy cukrzycy tak jest wlasnie ze sie szybciej starzeje, ale moj gin nie widzi problemu az do terminu a pozniej nawet tez, tylko sprawdzi czy wód jest duzo, jak duzo masz to sie nie ma czym martwic. Widzisz agus loli tam nikt nie badal i tam nie robia takich badan szczegolowych a dzieciaczki sie rodza zdrowe silne i duze 😁 nie martw sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...