Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa napisał(a):
hehehe a ja czekałam kto pierwszy te 400 da 😁

dziękuję Ci qreczko 😁

stopnijcie z dawaniem mi, bo chce zeby w miarę wszystkie dojechały do jednej liczby....


Loli polowała ale ja się nie dałam 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anula88 napisał(a):
hej laseczki 🙂 Ja tak jak wy czekam az do wrzesnia za Mala Kruszynka 🙂 jestem w 10tc 😉 jestem po 3 wizycie u ginekologa Malenstwo rosnie ma juz 3 cm 🙂
samopoczucie nie ejst najlepsze ale co zrobic...dla dzici moge zniesc wszystko 🙂)




Anulka 😁 😁 znalazłam Twój pierwszy pościk hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gorzej własnie
Mala cos ma ciezki dzien
ehh Sebastian byl i ciagle sie kłócilismy.. 😞
cały ten czas aż skończyło sie nie miło
nawet nie chce mi sie o tym mówić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nasze wrześniowe dzieciaczki przechodzą taki okres że czasem więcej marudzą niż zwykle. Mam tylko nadzieję że jak już im wszystkie ząbki wyjdą to będzie chwila spokoju, ale wtedy się zaczną guzy, obdarte kolanka i takie tam... ehhhh.. Słodkie macierzyństwo 😆
A co do Sebastiana to na pewno i nie pomogę, ale trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli pipko gdzie sie podziewalas?
Dzwonilam do Ciebie, chciałam zapytac jak tam z tym kregosłupem czy dajesz rade, ale pewnie siedzialas na wibratorze hehe
Ja tych soczkow nie dawalam ale mojego siostry dawaly i nie podgrzewaly, tylko wiadomo nie z lodowki, temp pokojowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli kupilam kaszke COW&GATE w sumie kupilam trzy rodzaje, ale narazie dawalam jedna, to jest kaszka od 4 misiaca teraz dawalam z owocami a mam kupiona jeszcze z kurczakiem i ryzem i warzywami i ryz z owocami. Moj mlody to bardzo wcina. Robie mu normalnie na gesto i łyżeczka daje. To jak widzi łyżeczke to sam buzie otwiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA aby na moment.. zobaczcie co marcel robi babci... 😜 haha zre jej brode:P 🤪 ehehhe filmik z mkom to wiecie jak jest ☺️ ale taki wsciekniety ze koniec i gryzl jak by rok nie jadl:P... ☺️ 😜
Tylko zciszcie 😜 ehegehehhe

http://www.youtube.com/watch?v=dfR-UbwBKSI
http://www.youtube.com/watch?v=lYo4VD-j5cg

bede pottem:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska ty to sie masz z tym Sebastianem trzy światy. Ja na Twoim miejscu wogole bym z nim nie gadała, jak przychodzi do małej to wogole go ignoruj i olej, nie zwracaj na niego uwagi. Wszyscy wiemy, że Ciebie nie wart!!!

A tak w nawiasie, wiesz co? Jak tak patrze na Twoje zdjęcia to normalnie dałabym głowe sobie uciąć, że rodziłaś w tym samym dniu co ja w Gdańsku, prawie o tej samej porze i około 24 zrobili Ci cesarke. Jestes tak cholernie podobna do dziewczyny z sali porodowej obok, że co na Ciebie patrze to ona mi sie przypomina. Powaga. Dalabym sobie obciac jakbym miala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...