Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ania skąd masz ten fioletowy sweterek? 🙂 podoba mi się 🙂
i tą kurteczkę od Marcelka?

tylko nie mów że wsyzstko z lumpka bo się wścieknę 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to jest jakaś masakra 🙂 mój osiedlowy lump to same szmaty, śmierdzi tam i wszystko jest takie...zakurzone! no straszne!
musze zajść do tego na mieście, albo wyśle Tobie 200zł podam wymiary i mi nakupujesz 😁

Ewa leży w łóżeczku, znowu jak czekała aż przygotuje mleko nasikała mi na pościel...echh...jak by nie mogła tej minuty wytrzymać bez pieluchy 🙂

musze iść na badanie krwi i tak się zbieram na nie i zbieram...może jutro! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki za komentarze 😁 😁

Eluśka a to nie jest bluza, tylko taką kurteczkę Ewa ma, od ciotek dostała 🙂 bardzo fajna...ale jak pod spodem ma swetr to jest troszke ciasnawa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela ona jest na nią prawie za mała 😞 ma do tego takie majty prawdziwe 😁 😁 i powoli jej się wbijają w te udzce grubaśne 🤪
ale fakt, jak ją ubrałam w tą sukieneczkę to padłam z zachwytu 😁 też taką chce 😁
jak Ewka z niej wyrośnie to mogę Ci ją dać, to ją jeszcze ponosisz 😁 😁

eee i Elcia i ja byłyśmy państwowo...cholera nie rozumiem czemu TAKA różnica?!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest 🙂 taka mięciutka 🙂
to może hmm...mogłaś nie kupować? tylko zadzwonić do tej lekarki....sama nie wiem 🤔 dupa, ważne zęby pomogło.
a to masz tą N czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
jest jest 🙂 taka mięciutka 🙂
to może hmm...mogłaś nie kupować? tylko zadzwonić do tej lekarki....sama nie wiem 🤔 dupa, ważne zęby pomogło.
a to masz tą N czy nie?


mam, mam właśnie.
Widziałam, ze jutro Szymon w Uwadze.
Mam dla Was filmik 😁 z Niką :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...