Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde mol 20 stron ehhh dawno nie mialam az takich zaleglosci masakra.
Dziewczyny bylo cos ciekawego ? co mnie ominelo ! bo teraz to ja nie mam czasu nadrabiac i czy jest ses ?

Eh no prosilam mojego chyba z 2 tyg. zeby zaplacil za neta no to wkoncu wylaczyli 😉 hehe

No ale za to wstalam rano wysprzatalam caly dom poszlam z ola na zakupy, puzniej poszlam zalatwic dofinansowanie do mieszkania 😉 i teraz czekamy od 2-6 tygodni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem
Kacper lepiej dużo lepiej, inhalacje i kroplówki pomagają szybko
dziecko całkiem inne niz wczoraj czy dzis w domu tyle dobrze 🙂
ale smutno ze w szpitalu musimy siedzieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
[URL=http://img856.imageshack.us/i/chatc.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5331/chatc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


hahahaha
Dobranoc Loli :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik napisał(a):
Jestem
Kacper lepiej dużo lepiej, inhalacje i kroplówki pomagają szybko
dziecko całkiem inne niz wczoraj czy dzis w domu tyle dobrze 🙂
ale smutno ze w szpitalu musimy siedzieć 😞


bidulek, oby mu szybko przeszlo
zdrówka dla Kacplucha :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny masakra!
wróciłam właśnie z mała z badania krwi 🤢

nie dość że w ciul kolejka, ludzi jak mrówków! i jak już prawie miałam wchodzić po 1,5h czekania to komuś się rpzypomniało że dzieci bez kolejki przecież wchodzą 🤢 bez komentarza.
ale qrwa! oni jej z żyły pobierali!!!!!!!!! samą iglą grubą taką że dorośły taką dostaje, to jeszcze kurna bez strzykawki więc wszystko widziałam jak normalnie ta krew kapie! jej po rączce ścieka, i część do flakonika! qrwa nigdy więcej! 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga jak mojej oli robili badania krwi, co byl duzo mniejsza to tez igla, ale to lepiej mówie ci, jak miala 2 tyg to jej wyciskali z raczek i stópek bo za malo bylo i tyle ja meczyli i kluli, a igla raz dwa, sprawnie to kobita zrobila tylko czekalysmy na nia dosc dlugo bo podobno spec od pobierania u malych dzieci, i faktycznie szybko poszlo.
glosik oddany 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Aniu wiem, że to wyciskanie jest gorsze dla małej, ale ten widok kapiącej krwi... 😞

Loli u nas tak jest laboratorium czynne, że do chyba 9tej, więc się obudziła rano i poszłyśmy.
a za wczoraj...no coż, przynajmniej troche się wyspałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tam laseczki?? 🙂

Ja juz od 7 na nogach 🤢 MAly cos znowu dziwnie w nocy spal.. i zaczol strasznie wrzeszczec o mleko w nocy... 🤢 ehh...
juz pranko wstawione troche ogarniete, tylko prasowanie troche nagrzac i juz 😜
Pogoda treoche do dupy wiec chyba spacer odpada.. albo jakis krotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...